ΑΕΛ

Ναι πληρώνει. Ενα αρκετά μεγάλο στον πηλαδακη. Οχι οσο μεγάλο λεει ο κουγιας βέβαια, αλλά είναι γεγονός.

Σε αλλα νεα, ο βασσαρας μας εβαλε να παίξουμε αύριο με αυτον τον διαιτητή

και που και στον πρώτο γυρο με την ιδια ομάδα τα έβλεπε ολα καλα οπως τους φιλάθλους δημοσιογραφους που ηταν στον παγκο(!) που δεν μας αφηναν να εκτελέσουμε πλαγιο κρατώντας τους παιχτες(!), και που χτύπαγαν παιχτες επειδη τολμησαν να διαμαρτυρηθουν για τις ακατανοητες αποφασεις του(!!), το απο κατω το ειδε ενα απλο μαρκαρισμα

παπαπετρου. ενα ονομα σκετη ιστορια

ακομη τρεχει. Βεβαια αυριο μπορει να δωσει τα παντα υπερ μας, αλλα να πεθανει βγαλαμε τον καρκινο εκεινη την χρονια στην β.σκουπιδια

http://www.sportdog.gr/sites/default/files/imagecache/lightbox_full/article/2012_03/22315.jpg

Λυπάμαι που βρίσκομαι στην θέση να ντρέπομαι για την ομάδα μου που πάντα με έκανε υπερήφανο.
Το αγωνιστικό κομμάτι δεν πειράζει, και δεν απασχολεί, κανέναν σοβαρό οπαδό της ομάδας.
Το μόνο που υπάρχει είναι ντροπή για γεγονότα τόσο αισχρά και επικίνδυνα για ανθρώπινες ζωές, που μένεις κοκαλωμένος και κοιτάς. Με το κεφάλι κάτω πάντα

*Ενα μπράβο στους οπαδούς του πανιωνίου που οταν έμαθαν απλά ενα χιλιοστό απο όσα έχουν γίνει, έβγαλαν και ανανακοίνωση, άπλωσαν και πανιά για εμάς.

Δεν έχω διαβάσει τι παίχτηκε . Για στείλε κάνα link .

Δεν υπάρχουν λινκ. Υπάρχουν εκεί έξω κάποιες πτυχές γεγονότων, τόσο αλλοιωμένες, που δεν θα καταλάβεις τίποτα.
Θα σου στείλω αύριο μια περίληψη, και αν θες μετά, κλάψε μαζί μου. Η ντροπή μου δεν λέγεται.
Ο κοντός του 1.79 είναι ένας άνθρωπος αδίστακτος. Όταν θα φτάσουμε να θρηνήσουμε άνθρωπο και βρεθεί να ζητάει το γραφείο του ψυχιατρική εκτίμηση για το άτομο του για να γλυτώσει οτι μπορεί, δεν θα φτάνει ούτε στο ελάχιστο για αυτα που τραβάμε πλέον.

Παω γήπεδο εδω και 20 χρόνια. πρώτη χρονιά που δεν έχω περάσει ούτε απο έξω, και ούτε πρόκειται ξανά. Οι πληγές που άνοιξαν απο τον σιχαμερό αυτο άνθρωπο στην πόλη και στην ομάδα, δεν κλείνουν ουτε με κάποια φυγή του.

1 Like

Κοίτα ρωτάω όχι γιατί είμαι ΑΕΛ αλλά από πραγματικό ενδιαφέρον.

Στείλε μου να διαβάσω και ελπίζω να καταλάβω.

Έχω προσέξει πόσο πολύ αγαπάς την ομάδα και όταν σχολιάζεις τόσο καυστικά κάτι πιστεύω ότι θα έχεις και δίκιο .

Πχ και στον Παναθηναϊκό έχουν γίνει πολλά σκατα αλλά εκεί χάνεται λίγο η μπάλα γιατί υπάρχουν πολλές πλευρές μέσα ή γύρω από την ομάδα που έχουν κάτι να κερδίσουν από την σαπίλα .

1 Like

Θα σου στείλω αύριο. Δεν μιλάμε αγωνιστικά έτσι. Οποιος αυτή την στιγμή μιλάει αγωνιστικά, είναι ξεφτίλας.

Μας είχαν προειδοποιήσει για τον κοντό, τα ξέραμε, αλλά εδώ βρήκε “εργαλεία” πρόθυμα για πράγματα που η πόλη δεν είχε στεγανά να τα αντέξει.
Ντρεπομαι που βρίσκομαι στην πόλη πλέον.

1 Like

Δεν ξέρω αν το παίρνεις πιο κατάκαρδα από όσο αξίζει αλλά ότι ο κοντός είναι τεράστιο σίχαμα το ξέραμε.

Ότι και αν έμαθες για αυτόν και τις πράξεις του δεν θα έπρεπε να σε εντυπωσιάζει.
Έτσι κι αλλιώς ζούμε σε μια χώρα πολύ σάπια ( όχι ότι δεν γίνονται τέτοια πράγματα και σε άλλες χώρες, αλλά εδώ ζούμε , εδώ μας τσούζει λίγο παραπάνω ) .

1 Like

Είναι ο Κούγιας 1.79;

1 Like

Υπάρχουν και όρια. Ακόμη και στους νονούς αυτής της χώρας. Αλλά πλεον το πράγμα έχει ξεφύγει πολύ, και δεν σώζεται με τοπική παρέμβαση.
Θα τα πουμε αυριο

σε καθε συνέντευξη του, με θεμα απο την ΑΕΛ , μέχρι την ρομποτική και το πλέξιμο, αναφέρει οτι ειναι 1.79

1 Like
3 Likes

Btw, αυτή την περίοδο φαίνεται ότι είναι προαπαιτούμενο το να είσαι ΛΑΜΟΓΙΟ και απατεώνας για να ασχολείσαι με το ελληνικό ποδόσφαιρο. Μαρινάκης, Τίγρης, Τουΐτυ, Σαββίδης, Κούγιας, Κομπότης, πραγματικά είναι όλοι ένας κι ένας. Ο πάτος. Η λέρα η ίδια. Νομίζω μόνο ο Κωστούλας του Παναιτωλικού δεν είναι τέτοιος, τι να πω.

2 Likes

Πεθαίνω που στο συγκεκριμένο πανί, δεν κρατήθηκαν και έγραψαν και το όνομα. Πραγματικά γελάω κάθε φορά.

. Ο άνθρωπος εχωχασειολητηνπεριουσιαμουστοποδοσφαιρο
…και του βρίσκουν σε έναν και μόνο λογαριασμό, 14 αδήλωτα εκατομμυρια…

1 Like

Η λεξη λαμόγιο για αυτά που ζεί η πόλη , είναι τρομερά “λίγη”.

Ήθελαν να είναι μηδενικό το περιθώριο να παρεξηγήσει κάποιος και να νομίσει ότι είναι κάποιος άλλος :grin:.

2 Likes

Αδερφέ σου έστειλα, δεν σε ξέχασα. καλή ανάγνωση, και αν σου μείνουν μαλλιά στο κεφάλι σου τα λέμε (σε pm)

κάνε μια προώθηση και κατά δω ρε :smiley:

απο κοντα εμείς σε καφέ να βλεπω τα μαλλια να πεφτουν :stuck_out_tongue:

1 Like

αν είναι να πέσουν μαλλιά, να μου τα πεις αφού περάσω τα 30 :stuck_out_tongue:

1 Like

https://scontent.fath2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p370x247/21727968_127380244577669_5157561288567255873_n.jpg?oh=20c9301459fd5fbfef2c0a4808a937a2&oe=5A159557

2 Likes