ΑΕΛ

Οχι δεν εχει καλύτερη ομάδα. Ολες πάνω κάτω το ίδιο είναι με την κερκυρα να υπερέχει κάπως καθώς είναι ομάδα που ειχε χτιστεί για α εθνικη + τα αστεία πέναλτι που παίρνει εδώ και μήνες. Προχθες με τον απολλων δεν δείξαμε σε κανένα σημείο οτι είμαστε καλύτερη ομάδα. Απλα ο απολλων έχει το κλασικό πρόβλημα μπροστά και εμείς βάλαμε ενα και μοναδικό γκολ-πεναλτι που ήθελε και το έδωσε. Θα μπορούσε να ειναι πανέμορφο πρωτάθλημα, αλλά η σαπίλα βασιλεύει σε ΟΛΕΣ τις ομάδες.

Τώρα που είπες για Β ΕΘΝΙΚΗ
Πήγα να παίξω δελτίο οπαπ πάμε στοίχημα
Πανσερραικός-Κέρκυρα και μου είπαν οτι το φράξαν…γιατί άραγε
Τέσπα συμπαθώ την ΑΕΛ και θέλω να ανέβει

Δεν ξέρω. Ήρθε ο τρίτος της παρέας απο αγγλια, και ο κολλητός του που εργάζεται σε κάποιο πόστο στην betfair, του έλεγε οτι δεν υπάρχει πιθανότητα κάποιο ματς του εργοτελη να μην ήταν φιξαρισμενο(ακόμη και για το αελ εργοτελης είπε οτι έγινε της τρελής, το είχα γράψει και εγω εδώ), και ότι απο κοντά υπάρχει και δεύτερη ομάδα της φουτμπολ λιγκ που εχει αρκετά ματς που έκανε το ίδιο.
Και είναι τόσο κρίμα γιατί πραγματικά θα μπορούσε να είναι απο τα ομορφότερα πρωταθλήματα διαχρονικά.

Οπως και να εχει, ειναι το μοναδικό πρωτάθλημα που δεν παίζει μια ομάδα, και παει απο δεύτερη θέση, στην κορυφή. Εμεις χωρίς να αγωνιστούμε, πηραμε 3 βαθμούς και οι άλλοι απο εναν…

Μονο ο κοσμος αξιζει πλεον σε αυτη την ομαδα. Τιποτα αλλο. Που τρεχει εκτος εδρας τοσο μαζικα να δει ματς που ξερει οτι θα χασει .

Και πως να μην χασει οταν εχει ιδιοκτητη που δημιουργει τεχνιτες εντασεις για δικους του σκοπους, προπονητη που επειμενω πως θελκω να δω το πτυχιο προπονητικης που εχει, και παιχτες που δυσκολευονται με την νυχτερινη ζωη στην πολη και να αθλουνται παραλληλα .

Αλλα ξεχασα. Οπως ειπε και αυτος ο μεγαλος προπονητης που εχουμε, δεν χρειαζεται να παιζουμε μπαλα, γιατι ειμαστε πρωτοι…

[B][SIZE=4]Κοντε μακάρι να πασ απο καρκίνο. Να ξαναγεννηθεις,και μετά να ξαναφυγεισ απο καρκίνο. [/SIZE][/B]

???

Ε, καλα δε χρειαζεται λογος για καταρες στον Κουγια. :stuck_out_tongue:

Αν λεγαν τον ολυμπιακο βρώμικη ομάδα, τώρα πρέπει να βρούμε καινούργιες ανωτερες λέξεις για το έκτρωμα του κοντού.

Υπαρχουν κάποια όρια. Μπορείς να κάνεις οτι θέλεις με μια ομάδα την οποία την εχεις κάνει εταιρία, αλλα οχι με τους κατοίκους και με τους ανθρώπους μια πόλης που την ακολουθούν δεκαετίες τώρα επειδη άπλα είναι στην μέση για τισ απίστευτες βρωμοδουλειες σου. Μιλάμε για ανθρώπους. Αν δεν έχει καμία αξια η δικιά τους η ζωη, δεν έχει και εκεινου που θέλει απλά να βγάλει χρήμα. Στο διαολο

Τελος η ΑΕΛαρα. Το γυρνάμε στο τάβλι πλέον.

ρε κριμσον για πες τι εγινε με μονστερς και κουγια. τωρα γυρισα λαρισα και βλεπω οι μονστερς εκλεισαν το συνδεσμο λεει ?!?!

Πέρυσι η πιο βρώμικη ομάδα στην ελλαδα ήταν ο εργοτελησ.
Φέτος η αελαρα σε οποιαδήποτε τομέα, και με καθε τρόπο που μπορεί να φανταστεί κανείς(αλλά δεν μπορεί να φανταστεί ποσο).
Τα υπόλοιπα δεν είναι για εδώ.

Δεν νομίζω να πάω και εγω φέτος.

Ντρεπομαι για την κατάντια της ομάδας πλέον. Οσο δεν εχω ντραπεί ποτε στην ζωη μου για οτιδήποτε.

μη λες πολλά εσύ γιατί

Τι έγινε ξαφνικά εκεί στην ΑΕΛ και το λες αυτό? Δεν την παρακολουθώ την ομάδα.

Ξυλοδαρμοί,επιθέσεις, εκβιασμοί,απειλές για μόνιμη επαγγελματικη ζημία, σπίλωση υπολήψεων ανθρώπων που δεν έχουν κάνει τίποτα κακό στην ζωή τους μεσω σιχαμερών ανακοινώσεων και μεσω του ραδιοφώνου της αελ(το γνωστο ως και γαυροραδιοφωνο), ραδιόφωνο στο οποίο βγαίνει ο ιδιοκτήτης και λέει ξεδιαντροπα “παρακαλώ ολους τους ραδιοφωνικους παραγωγους να μην αφηνουν τον κοσμο να λεει ελεύθερα την γνώμη του γιατι αυτοί δεν ξέρουν”(…), απαξίωση ΟΛΩΝ των τμημάτων της αελ και των 100αδων αθλητών και ανθρώπων που πονάνε χρόνια το άλογο και κρατάνε τις όποιες αξιες ζωντανές, γιατί " δεν ειναι τίποτα αυτά τα μπασκετ, βολει, πολο(δεν εχουμε καν τμήμα)δεν είναι ποδόσφαιρο που εχει πάρει πρωτάθλημα"(…), ΛΕΦΤΑ , αλβανοι, ολυμπιακαρα(αυτο ειναι το λιγότερο), και πολλά πολλά άλλα. Η ντροπή μου για κατι που αγαπάω τόσο,είναι τεράστια

Δεν βαριόμαστε ποτέ εδώ ρε.
δεν ξερω αν το έκανε κατα λάθος, μονος του, ή σε συνεργασία με τον κοντό ο τερματζης, αλλά επικό αυτο που έκανε με την μπάλα στα πόδια. Ούτε σε προπόνηση.
Με την ιδια λογική πάντως οι αμυντικοί του ηρακλη στο πρώτο γκολ θα έπρεπε να εκτελεστούν για την αντίδραση τους…

*1/3 κόσμου απο πρεμιέρα σε γ εθνικη στο υπό κατάρρευση αλκαζαρ…

παμε ρε (κατι σαν)ΑΕΛαρααααα

Ηθελα να χασουμε με μεγαλο σκορ, κερδισαμε, ξυνω το κεφαλι.
(Μερικες φωτο δεν θα επρεπε να τις ανεβασω γιατι εκει μεσα υπαρχουν μεγαλες λερες, αλλα ας ειναι)

http://www.rockngoal.com.gr/images/AEL/2016-2017/Games/AEL-OLYMPIAKOS/Simaia.jpg

http://www.rockngoal.com.gr/images/AEL/2016-2017/Games/AEL-OLYMPIAKOS/Pano.jpg

http://www.rockngoal.com.gr/images/AEL/2016-2017/Games/AEL-OLYMPIAKOS/GoliasGoal.jpg

http://www.rockngoal.com.gr/images/AEL/2016-2017/Games/AEL-OLYMPIAKOS/AvraamPaidi.jpg

να ρωτησω παλι για το γηπεδο ; Πληρωνει η ΑΕΛ ενοικιο για την χρησιμοποιηση του arena ;