Ποιά ημερομηνία γεννηθήκατε;

Εγώ 28 Ιουνίου 1991…

εγω παλι στις 10 Απριλιου του 1987…

19/11/1990
Αν θυμάμαι καλά…

Εγώ 11 Οκτωβρίου 1986 πράγμα που σημαίνει οτι μέχρι στιγμής είμαι ο πιο μεγάλος στο topic.αχ πως περνούν τα χρόνια… :cry:

7 - 7 - 1980 :?

5-3-1971!
Γαμησε τα…

28-10-1984
Κανείς σας όμως εδώ μέσα δεν πιάνει και τη δεύτερη εθνική εορτή (25-3 nameday!)

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

…άρα 21 !!! :roll: :roll: :roll:

:lol: Αυτό είχες να πεις?? Εδώ λέμε γλίτωσα φτηνά πριν προλάβουν να με βαφτίσουνε Ελλάδα!!

Και τα δικά σας κεράκια κύριε μου?? (όχι που θα μου ξέφευγες…)

:lol: Αυτό είχες να πεις?? Εδώ λέμε γλίτωσα φτηνά πριν προλάβουν να με βαφτίσουνε Ελλάδα!!

Και τα δικά σας κεράκια κύριε μου?? (όχι που θα μου ξέφευγες…)[/quote]

ΕΛΛΑΔΑ??? 8O 8O 8O 8O
Είσαι πολύ τυχερή έτσι?? Φαντάσου να σε λέγανε Ελλάδα!! Έλεος!
Θα είχες, όμως και πολλά προσωνύμια τύπου “Ψαροκώσταινα”, “Μπανανία”, “Ελλαδιστάν” κοκ!! :lol: :lol: :lol:

Θα σβήσω 2,5 δεκάδες και 2 μονάδες κερίων σε 1 μήνα και 23 μέρες! :roll:

Να τ’αφήσω?? :?:

3-5-1985

27 κεράκια στις 21 Σεπτεμβρίου?? Πωπω! Ζυγός ε? Δεν είναι τίποτα…Απλά είσαι ΠΟΛΥ ΨΩΝΙΟ καλό μου…

Από αριθμιτική καλά τα πας, από αστρολογία ψιλοχάνεις!!
Παρθένος είμαι! Ναι…πολύ καλά ακούσατε, στα 27 μου είμαι ακόμα παρθένος!! :oops: :oops:

Ναι ρε γμτ! Έχεις δίκιο! Πως μπερδεύτηκα εγώ έτσι!
Τώρα εσύ νομίζεις ότι το διόρθωσες??? Κυκλοθυμικός, κλειστός χαρακτήρας ΚΑΙ ζηλιάρης…απαπα!! (πονηρό συνειρμό δεν κάνω, είμαι μικρή ακόμα… :roll: )

Μέχρι εδώ καλά τα πήγες…το τελευταίο κάφ’το!! Ήταν το “παράπονο” όλων των πρώην μου!
Επίσης, ξέχασες να συμπληρώσεις ότι είμαστε και γαμώ τα παιδιά εμείς οι παρθένοι! :roll:
Αλλά γιατί έχω την εντύπωση ότι έχουμε βγεί εντελώς off topic??? :?: :?:

…μας έπεισες τώρα!!! :slight_smile:

Έφυγα! Καλές διακοπές κοπελιά!!

19-06-76…neotati…tha elega kai etoimi gia gamo,alla pantreftike o telisvas ki etsi tha meino sto rafi…

Πόσα χρόνια κρύβεις μωρό μου;

Μανάρι μου με τέτοια προσόντα και θα μεινεις στο ράφι? Πσσσσσσσσσσσσσσσς!

Α και η αφεντιά μου… 25 - 10 - 1985 (Ναι ρε λαμόγια Σκορπιός και Αιγόκερως στον ωροσκόπο!)

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΡΕΕΕΕ!!!

Τώρα που το καλοσκέφτομαι ρε Ευάκι, λογικό είναι να θέλουν να σε βγάλουν Ελλάδα οι δικοί σου…αφού έχεις πάρει σβάρνα όλες τις εθνικές επετείους!! :lol: :lol: :lol:

Φρόντισε η μέρα του γάμου σου να είναι 17/11 !! :wink: :wink: