Ποιά ημερομηνία γεννηθήκατε;

Τώρα άμα σου πω ότι είχα επέτειο 17/11 θα με πιστέψεις??

30-12-1986 αλλα επισημως ειμαι καταχωρημενη 1-1-1987.
ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ το καλυτερο ζωδιο παρακαλω.
Για Σκορπιους μην ακουω γιατι με πιανει ενα ριγος και μια ταση φυγης και αυτοκτονιας ταυτοχρονα…Σε ολη μου την ζωη μεχρι τωρα απο Σκορπιους περιτριγυριζομαι.
Και εχω κι ωροσκοπο Σκορπιο γμ τ ατυχια μου.

26/01/19… Σουςςς!!! Δεν ακούω τίποτα, δεν ρωτάνε ποτέ μια κυρία την ηλικία της :stuck_out_tongue:

(Μια προταση προς Mods) Δεν θα ηταν καλυτερα να ειχαμε την δυνατοτητα στο προφιλ μας ο καθενας να εβαζε ημερομηνια γεννησης;

29-01-1979

Υδροχοος!!!

26 Ιανουαρίου.

Ναι, ενώ οι Αιγόκεροι…ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! (κι οι Υδροχόοι επίσης… Ακούς Γιαννάκη??)

Είμαστε μικροτσούτσουνοι.

Οι Αιγοκεροι ειμαστε παρεξηγημενοι… :oops: Απλως κοιταμε την παρτυ μας…Κατα τα αλλα ειμαστε αγγελουδια… :smiley:

Ρε Ανχολι δεν περιμενα να εισαι τιποτα αλλο… :stuck_out_tongue: Εναν φυσιολογικο Υδροχοο δεν εχω γνωρισει στην ζωη μου…Ουτε εναν :?

εγω παλι ειμαι Κριος κ λατρευω το ζωδιο μου! :lol: :lol: κ εχω ωροσκοπο Σκορπιο αυτο λιγο με χαλαει αλλα δν βαριεσαι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:


Αυτό για τους Υδροχόους όντως το έχω διαπιστώσει.
What is Οροσκόπος?
Μπορεί να είμαστε λίγο ζηλιάρηδες κ να θυμώνουμε εύκολα αλλά σας αποζημιώνουμε με την εξυπνάδα μας αδαή γύναια…

Ferocity,ακούς πολύ Anathema κ μου αρέσει αυτό

Ε μαμά αυτή με λέει παράξενο :frowning:

k g*iades eimaste oi scorpioi… 8)

Ε μαμά αυτή με λέει παράξενο :frowning:

:lol:
Μ’ αρεσει που απο οτι φαινεται προτιμας το μικροτσουτσουνος απο το παραξενος
Αν και το πρωτο ειναι ψεμα(τουλ. για τους αλλους Υδροχοους)…

μα καλά είσαστε σοβαροί? Κάθεστε και ασχολείστε με ζώδια σε τέτοια ηλικία? Αφού όλοι ξέρουμε ότι τα ψαράκια είμαστε οι πιο όμορφοι, έξυπνοι και πάνω από μετριόφρωνες άνθρωποι σε αυτό τον κόσμο!!!

καλή τύχη στους υπόλοιπους :stuck_out_tongue:

PS: Τα ζώδια δεν πιάνουν μία…Τουλάχιστον σε εμένα όλα αντίθετα μου τα βγάζουν…'η μάλλον σχεδόν όλα :roll:

Ρε Ανχολάκο έχουμε ίδια μέρα γεννέθλια?

Οι Υδροχόοι, οι Ιχθύες, οι Αιγόκεροι και οι Καρκίνοι είναι τα αγαπημένα μου ζώδια… 8)

Επειδή εγώ είμαι Καρκίνος ταιριάζω με τους Ιχθύες γιατί είμαστε κι οι δύο της θαλάσσης, δε νομίζω να’ναι τυχαίο πως οι 3 καλύτεροι μου φίλοι είναι όλοι τους Ιχθύες! :lol: :stuck_out_tongue: ΕΠ ΙΧΘΥΕΣ ΒΑΛΤΕ ΜΕ ΜΣΝ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ! :twisted: Επίσης εμείς οι Καρκίνοι είμαστε ευαίσθητοι και ρομαντικοί γι’αυτό και γουστάρω το ζώδιο μου… 8)

Υδροχόοι = Ανχολάκος, Cliff Burton, Tony Iommi
Αιγόκεροι = NICK HOLMES, αδερφούλα, γιαγιά, παππούς, θεία, Lars Ulrich :stuck_out_tongue:

ΥΓ: Κι ο Telisvas Ιχθύες είναι οπότε ταιριάζουμε… 8) Αλλά δυστυχώς ούτε τα μισά του χρόνια δεν έχω… :frowning: :roll: :stuck_out_tongue:

Εάν θεωρείτε κάτι τέτοιο όντως χρήσιμο φαντάζομαι ότι μπορεί να γίνει σχετικά εύκολα (όπως και ένα γενικό σουλούπωμα του profile ώστε να περιέχει αγαπημένα συγκροτήματα, κομμάτια κλπ).

Σωστός,α μπράβο

Beh, το θεωρώ υπερβολικό και ψιλοάκυρο βασικά. Κάντε ότι θέλετε ένιγουέι.

ταιριάζεις με τα τούβλα…