Ποιά ημερομηνία γεννηθήκατε;

ταιριάζεις με τα τούβλα…[/quote]

Aμαν ρε θαναση στην σεντρα τον εχεις το Γιαννακη διαρκως λεμε … δεν ειναι σωστα πραγματα αυτα … υπαρχουν αλλα φυντανακια εδω μεσα που την εχουν δει και καλα μαγκες πισω απο την οθονη τους … και μεχρι εκει … που πρεπει να τους εχεις στην σεντρα καθε δευτερολεπτο .
Τεσπα ο Γιαννακης , ειναι η συμπαθεια μου απο τους μικρους εδω μεσα :slight_smile:

Δεν πειραζει για τον Τελη, τι ειχες τι εχασες ετσι και αλλοιως αν και δεν βλεπω περιπτωση να μεινεις στο ραφι , υπαρχουν πολλα ελευθερα παιδια και σε ηλικια γαμου εδω μεσα,βλεπε “Finlando” . Παντως αν τελικα αποφασισεις να μεινεις στο ραφι παρε σιδερογωνιες και upa γιατι δεν σε βλεπω να σε κραταει πολυ οποτε και επανερχομαστε στον Finlando :wink:

20-06-1978

  1. Καλύτερα ο ΘΑΝΑΤΟΣ!!!

Εάν θεωρείτε κάτι τέτοιο όντως χρήσιμο φαντάζομαι ότι μπορεί να γίνει σχετικά εύκολα (όπως και ένα γενικό σουλούπωμα του profile ώστε να περιέχει αγαπημένα συγκροτήματα, κομμάτια κλπ).[/quote]

Δεν ξερω…
Ας πουνε και οι αλλοι την γνωμη τους και αν συμφωνουμε ας γινει.

Εάν θεωρείτε κάτι τέτοιο όντως χρήσιμο φαντάζομαι ότι μπορεί να γίνει σχετικά εύκολα (όπως και ένα γενικό σουλούπωμα του profile ώστε να περιέχει αγαπημένα συγκροτήματα, κομμάτια κλπ).[/quote]

Αυτό θα’χε πολύ φάση, να έβλεπες στο προφίλ του καθενός πότε γεννήθηκε και ποια είναι τα αγαπημένα του συγκροτήματα/κομμάτια καθώς και αν γίνεται ένα playlist με albums που ακούει αυτόν τον καιρό… :slight_smile:

Angel_In_Black thanks για την υποστήριξη…

Κι εγω πιστευω πως καλο θα ηταν αν ειχε τετοια στοιχεια στο προφιλ…

Η αλήθεια είναι πως κι εγώ το βρίσκω κάπως υπερβολικό / αχρείαστο, αλλά εάν υπάρχει ενδιαφέρον γιατί όχι.

edw o kalos pappous…

29/7/1968 pame kontres???

Συμφωνω δε νομιζω πως χρειαζεται ολο αυτο…Καλυτερα να γνωριζομαστε μεσα απο το φορουμ παρα να τα λεει ολα το προφιλ…Θα ειναι και λιγο σαν να βαζουμε ταμπελες,δε συμφωνειτε;;;;
Και για να ειμαι οn-topic 30/08/1988 Παρθενος στο ζωδιο…Και γαμω τα ζωδια,εεε;;;;Εμεις οι παρθενοι ειμαστε ως γνωστον τα πιο παραξενα ζωδια…

Είστε κι εσείς μικροτσούτσουνοι;

στην περιπτωση της μαριας δν 8α το ελεγα…

…να 'ταν τα νιάτα δυο φορές!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Θα σας γηροκομήσουμε μαζί με το Φράγκο για να εκδίδετε κι εκεί κάνα περιοδικό μην μαραζώσετε! :wink:
“Τα Νέα της Τρίτης Ηλικίας”, με τα τελευταία επιτεύγματα της Ιατρικής πάνω στη οσφυοκαμψία και με άρθρα τύπου “Πώς να διατηρήσετε την τεχνιτή σας οδοντοστιχία στη θέση της” ! :roll:

Ημουν και εγω αλλα εκανα μια θεραπια και μεγαλοσε τοσο πολυ που δεν σηκωνεται τωρα… :cry:
Λεω να το κοψω…Ολο προβληματα δημιουργει

1/6/1983 :smiley:

27-4-88

5-9-1976 … osoi einai ton 70’s tous kernao kremoula ston varso!

9 - 3 - 1990

10 / 11 / 1970

Όνομα και πράμα
:lol:

…και μυαλό δεν έβαλες!! :lol: :lol: :lol: