Ποιά ημερομηνία γεννηθήκατε;

…και μυαλό δεν έβαλες!! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Το περιμενα ρε φουδτη οτι θα μου την ελεγες χαχαχαχαχ χαχαχαχα χαχαχα

Αν σας πω? να περιμένω δώρο, όταν έρθουν;

σταμταρτ , θα σου στειλουμε το δωρο με τον Slekkas για να του εξηγησεις και αυτο που ειπες σε αλλο thread … με το μαλακο ομως γιατι ειναι λιγο βραδυκαυστος και μπορει να βραχυκυκλωθει , για καλο και για κακο ομως εχε μαζι σου κανα κατσαβιδι και αυτο που βαζουν στα αυτοκινητα οταν εχουν προβλημα με την μπαταρια .

28 Απριλίου 1982?

θα περιμένω? τώρα, δεν είμαι και πολύ καλή με τα μηχανολογικά? ίσως να μην τον επιστρέψω? πειράζει; :lol:

Εμας ? καθολου σε πληροφορω , για αυτον δεν ξερω βεβαια , μπορει να παθει συνδρομο στερησης , με SirJim και μενα … αλλα ολα απαιτουν θυσιες , ετσι δεν ειναι ? Ας θυσιαστει λοιπον στο βωμο σου … και στειλε μας μια φωτογραφια του για να τον θυμομαστε … Α και κατι τελευταιο , ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΕΘΑ, ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΥΣ SLEKKAS :lol: :lol: :lol:

Τσάμπα η foto θα πάει? τίποτα δεν θα τον θυμίζει, μετά την πέρασή του, από την μηχανή του κιμά? πάντως, αν θέλετε μπορώ να τον μαγειρέψω και να σας φέρω τα τάπερ? έτσι κι αλλιώς δεν τρώω κρέας και ποιος θάβει μέσα στην άνοιξη? :lol:

Ego 10-8-1987.

Se ligo eho genethlia . Tha sas kano lista me ta dora pou thelo na mou kanete… :smiley:

Να σου πω την αληθεια ουτε και γω τρωω κρεας ειμαι χορτοφαγος θα ελεγα , οποτε πετατον στα σκουπιδια , να τον πανε στο Σχιστο να τον φανε οι γλαροι . Αν και πολυ φοβαμαι οτι στο λαιμο θα τους κατσει γιατι δεν τρωγεται με τιποτα λεμε . :lol:

Tespa… τι σου έχει κάνει ο Slekkas… να ξέρω για ποιον λόγο θα τον βασανίσω… τι να του κάνω…; Πόσα θα σε χρεώσω… [τι νόμιζες… τσάμπα δουλεύω;]

Με λεει ποζερα :? :cry:

Ο αδερφός του κουνιάδου του παππού σου τι ζώδιο είναι?
Περιμένουμε με μεγάλη αγωνία…

Καλά? τώρα τι θα πει, ποζέρα δεν ξέρω, αλλά? βλέπω δεν είπες τίποτα για το οικονομικό?

Καλά? τώρα τι θα πει, ποζέρα δεν ξέρω, αλλά? βλέπω δεν είπες τίποτα για το οικονομικό?[/quote]

Ποζεράς όχι ποζέρας… χμ τι θα πει ουτε και εγώ ξέρω αλλά αν έρθεις Τexas Δευτέρες ή Wizard Παρασκευές θα καταλαβεις τι μπορεί να εννοεί.
Με το οικονομικό τι να σου πω , δώσε εσύ μιά τιμή και θα αρχίσει το παζάρι .

τι θες να του κάνω;

φαλαγγα για αρχη και μετα βλεπουμε … :twisted:

Για φάλαγγα θέλω 500 euro. Αλλά νομίζω πως είναι καλύτερα να μου πεις ακριβώς τι θες? και να σου βγάλω τελική τιμή?!!!

η πλυση εγκεφαλου ποσο στοιχιζει ? ευκολιες δεχεσαι ?

απλή πλύση… 1000 euro… τώρα για κάτι άλλο… ανεβαίνει…

ευκολιες δεχεσαι ?

Δύσκολα… μόνο αν βάλουμε μεγάλο τόκο…!!!

Εισαι ακριβη , θα το σκεφτω καθως κοιμαμαι :cry:

Είμαι ακριβή, γιατί είμαι καλή στην δουλειά μου!!! 8)