Τι γυναικες\αντρες σας αρεσουν

Γι’αυτο σ’αγαπω :smiley:

Ψάχνεις και συ μια κοπέλα που να της αρέσουν οι άλλες κοπέλες και να κάνετε όλες μαζί παρέα?

παπαρδελα συμβιβαζεσε με θηλυκο πιθηκο;

Να έχει χούμορ, να μην είναι μετροσέξουαλ, και να είμεθα και φίλοι. Αυτά σε γενικές γραμμές.

Ντροπη σου αναιδεστατε νεαρε!#-o:lol:

Ρε σοβαρα τωρα μελπομενη λενε τη γιαγια ενος φιλου μου8O

Αυτη ειναι?

Χα, διόλου απίθανο!

Και αν δεν είναι η ίδια, κανονίστε κανά κονέ.

Τις εστυλα μεσατζ:Θελεις να γνωρισεις ενα καυτο αγορι?:stuck_out_tongue:

Τι αποδοση δινει το να μην ποσταρει καμια κοπελα συντομα την αποψη της σε αυτο το thread…?? :stuck_out_tongue:

Δε χρειαζεται αποδοση.Ειναι σιγουρο οτι δε θα ποσταρει.:stuck_out_tongue:

Και δν θα το εκανε καμια γιατι απο τη στιγμη που μαθαινε καποιος τι της αρεσει θα γινοταν σαν και αυτο,αρα…

Να ξέρει να αλλάζει λάμπες και να τρώει περισσότερο τζατζίκι από εμένα για να μην τον ενοχλεί η ευωδιά :-s

ελπιζω να εννοεις τη δικια του ευωδια:p

elanor, εσυ ησουν εκεινος ο βιαστης γριων που ειχαν δειξει στις ειδησεις ενα φεγγαρι?

α ναι!!!..ειχαν βιασει μια γρια για να της παρουν την ομπρελα,και ξαφνικα απτην επομενη μερα ολες κρατουσαν και απο μια ομπρελα.

Ρε, η μέτρια κοπέλα είναι η τέλεια κοπέλα. Μέτρια σε όλα: γούστα, αντιδράσεις, χιούμορ, απαιτήσεις, νοημοσύνη κτλ.

Το μόνο που θα ήθελα παραπάνω είναι ωριμότητα και στήθος -ώπα μισό να το πω σωστά- βυζάρες.

:expressionless:

κανω κατι λαθος τοτε.

Μεγάλη αλήθεια. Κυρίως όσον αφορά την εμφάνιση.

Μπορώ εγώ να σου μιλήσω για κάτι κομπλεξάρες μέτριες που την έχουν δει και “γκόμενες” κιόλας και η συμπεριφορά τους είναι περισσότερο ψωνισμένη και απο της πραγματικά όμορφης γυναίκας… :wink:

Σίγουρα θα υπάρχουν. Αλλά θεωρώ πως αυτό είναι η εξαίρεση. Προσωπικά με τραβάει μια περισσότερο “μέτρια” παρά η τύπισα που θα πεις “ουαο”.

Σαφώς, τα γούστα είναι γούστα.

Αλλά δεν είναι και τόσο εξαίρεση αυτές που λέω. Το ψώνιο και το κόμπλεξ το βρίσκεις παντού, σε ίσες αναλογίες. Όμορφες και μέτριες.

Συμφωνω με το “μετρια κοπελα = τελεια κοπελα”.
Μαζεμενη, αστεια εκει που πρεπει, σχετικα ηπιων τονων, και η natural ομορφια (οι κοπελες τις οποιες θα χαρακτηριζες ομορφες και οχι μου…ρους). Οχι 5 κιλα βαψιμο στη μουρη να μοιαζει με πορνοσταρ. Το σιχαινομαι αυτο.

εγω δεν καταλαβαινω πως κοπελς που ειναι αντικειμενικα ωραιες βαφονται τοσο υπερβολικα που πετυχαινουν ακριβως το αντιθετο. απο κει που χωρις τον σοβα και τη μπογια ειναι ωραιες ρε παιδι μ, καταληγουν να σου βγαζουν μια πλαστικιλα αλλο πραγμα…ντουροπλαστ…χαλι μαυρο
αλλωστε προτιμω τους poison να το κανουνε αυτο…:stuck_out_tongue: