Τι γυναικες\αντρες σας αρεσουν

και αυτο γιατι ειναι καλο?

Για να υπακούει τον αφέντη άντρα φυσικά.

κοιταχτε, το καλυτερο ειναι το μετριο γιατι…

  • οι πολυι καλες ειναι ψωνια του κερατα
  • οι πολυ καλες εχουν ασχημες φιλες
  • οι πολυ ωραιες ασχολουνται μονο με την εμφανιση τους ολη τη μερα και ειναι αφανταστα εγωκεντρικες
  • οι πολυ καλες δεν μας καθονται αν δεν εχουμε λεφτα:p

το μετριο γουστο δεν θα συνδυαζεται με το δικο σου (εστω οτι εισαι καλογουστος) -παραμετρο υποκειμενικοτητας το γουστο-

το μετριο χιουμορ (και για μενα το πιο σπαστικο) δεν θα καταλαβαινει τα αστεια σου (εστω οτι εισαι αστειος)

μετρια νοημοσυνη. ε τι να σου πω.

Με λιγότερα λόγια και απλότερα:
Συμβιβάζομαι γιατί οι καλές δε μου κάθονται.

=παραίτηση από την ζωή.Οι καλές δεν είναι όλες υπεράνω τύποι που άμα δεν σκάσεις με κοστούμι,μερσεντές και με πούρο δεν σου κάθονται.Αυτές είναι λίγες και έχουν την ταμπέλα ηλίθιες.Οι καλές είναι απλά γκόμενες ωραίες που για τον χαρακτήρα δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα άρα βουρ:p

Με παρανοήσατε. Όταν λέω μέτρια σε όλη, εννοώ ότι θα έχει τα στοιχειώδη χαρακτηριστικά για να σταθεί δίπλα μου. Δεν εννοώ κάτι σαν ‘‘μετριοπάθεια’’, αλλά ‘‘χρυσή τομή’’.

Η μέση λύση πιστεύω είναι η καλύτερη, γιατί αποφεύγονται οι ακρότητες και οι ελλείψεις -καλά ο Αριστοτέλης θα μου κάνει μήνυση- και προσφέρει το καλύτερο δυνατό.

Κανείς δεν είναι τέλειος. Γιαυτό προτιμώ να περιγράψω χωρίς υπερβολές μία μέτρια κοπέλα, που θα μου ταιριάζει καλά. Οι ευσεβείς πόθοι αλλού.

Aπο την μεχρι τωρα εμπειρια μου πρεπει να προσθεσω οτι τελικα μ αρεσουν οι καριολες με ροπη στην ανελεητη πουτανια,τα παρτολια,τα ξεκωλια και γενικα οτιδηποτε μπορει να σε ταλαιπωρησει και να μαζοχιστεις ελεεινα.Τις αγαπαω,δεν εξηγειται αλλιως.

Όλοι τις αγαπάμε, ελάχιστοι το παραδεχόμαστε.

Από την άλλη, όποιον “κανόνα” και να γραμμή πλεύσης να βάλει κάποιος, αν εμφανιστεί κάτι καλό που σας αρέσει για κάποιο λόγο που δεν προβλέψατε ακόμα και να μην είναι ακριβώς αυτό που περιμένατε, θα το ζήσετε έτσι και αλλιώς… Όποτε και αν έχω πει ότι θέλω κάποιον Χ,Υ,Ζ ΠΑΝΤΑ έχω βρει εξαίρεση στον κανόνα… #-o Κολλάει εδώ αυτό που με σοφία τραγούδησε ο ΜΙΚ:

“You can’t always get what you want, but if you try sometimes you get what you need”

:lol:

PS: το έχουμε παρατηρήσει και εμείς ότι τις σκύλες θέλετε… :stuck_out_tongue:

εγω νομιζω οτι οι περισσοτεροι τις παρτολιτσες τις θελουν να τις βλεπουν εξω, αντε και να τις πηδηξουν αλλα ποτε να κανουν κατι πιο σοβαρο μαζι τους.

Για εναν αντρα εχει μεγαλυτερη αξια να “παρει” καποια που δεν την “παιρνουν” πολλοι.
Εκτος βεβαια αν αυτος πηδαει οτι τρυπα υπαρχει και οι πριζες στο σπιτι του εχουν αναστεναξει

Μαλάκα εγώ δε βάζω κάμερες στο σπίτι σου και μετά λέω σε όλους τι έχω δει. Δηλάδη, i want my privacy.

They ain’t glory holes dude.

οι καμερες καλες αλλα μονο για προσωπικη χρηση ΜΟΝΟ, και κατα προτιμηση με συγκαταθεση της εκαστοτε γκομενας

χαχαχαχαχαχα

Nαι,αρκει η παρτολιτσα να ειναι συνειδητοποιημενα παρτολιτσα και να μη το παιζει απλα “ζω εμπειριες” η μυξοπαρθενα,γιατι τοτε η πουτανια δειχνει ακομα πιο ασχημη.

Ισχυει και συμφωνω και επαυξανω και το παταω και το κλειδωνω.(οχι το τοπικ).

Επισης αν δεν το ξερετε, γενικα εμεις οι γυναικες σιχαινομαστε τους σαβουρογαμηδες (“τρυπα να χει και δε με νοιαζει τιποτα αλλο”) και αυτους που μιλανε συνεχεια για το ποσο πολυ/πολλες πηδανε.

αμα τους σιχενεστε κατα κανονα τοτε πως πηδανε ολοι αυτοι?