Παιχνίδια Παίζουμε;

Θέλω να ξαναπαίξω Final Fantasy VII και VII απελπισμένα γαμώτο :frowning: :frowning: :frowning:

:ptrust me,απο το πολυ διαβασμα εχω πεσει στο emulator του snes,κανα τεταρτακι καποια βραδια,πριν την πεσω…it helps,με ξελασκαρει λιγο:)8)…

έχω βρει ένα πακετάκι με 600 παιχνίδια περίπου από Sega…δεν μπορείς να φανταστείς όμως…:D:D:D:roll::roll::roll:

Μολις τερματισα batman arkham asylum,παιχνιδαρα,αλλα αμα σε εβαζε να κανεις και κανενα ποιο αγριο μπατμανικο τρικ θα ηταν ιστορικο παιχνιδι,conviction ποτ βγαινει βτς?

ποιο conviction τωρα.Modern warfare kai Assasins creed λεμε

μολις ξεκινησα το νεο manager και εχω να πω πως ειναι πολυ βελτιωμενο

8 χρονια παιζω manager, μαλλον ειναι το καλυτερο

πολυ βελτιωμενη match engine (πολυ ομως, πλεον οι χαμενες ευκαιριες που εχαναν και οι 2 ομαδες με τη σεσουλα και κατι αθλια τετ α τετ πχ διορθωθηκαν+ πλεον βλεπεις τις τακτικες να πιανουν τοπο σε αντιθεση με το προηγουμενο manager που για παραδειγμα τι επαιζες με target man τι οχι το ιδιο πραγμα ηταν…τωρα αν επιλεξεις και την καταλληλη τακτικη τον βλεπεις να σπαει τη μπαλα δεξια-αριστερα και γενικα να υπακουνε (ολοι) στις τακτικες σου) , τα γραφικα εναι αριστα και γενικα οι κινησεις των παικτων στο γηπεδο, τα σουτ, η ταχυτητα εχουν γινει ρεαλιστικα
και επειδη η ουσια του manager βρισκεται στην τακτικη εχει βελτιωθει και αυτος ο τομεας με περισσοτερες επιλογες (μπορεις να επιλεξεις ακριβη ρολο για καθε παικτη…πχ σε αμυντικο χαφ επιλεγεις αν τον θες anchor man (καθαρο κοφτη δηλαδη), deep playmaker (στυλ pirlo) η απλα defensive midfielder επιλεγοντας απο κατω αν θες να αμυνεται κυριως η να βγαινει και μπροστα)…και το ιδιο συμβαινει για ολες τις θεσεις

αν και επαιξα κανα 2 ωρο μονο (ετσι για το test drive), ενθουσιαστηκα γιατι διορθωθηκαν τα 2 πολυ σημαντικοτερα μερη του παιχνιδιου…η τακτικη και η match engine (που νταξει ειναι αλληλενδετα ουτως η αλλως :p)
οχι τιποτα αλλο μετα την αγορα κατ ευθειαν του περσινου manager και την απογοητευση πως δεν βελτιωθηκε καθολου, αποφασισα να μην το αγορασω το φετινο, αλλα πλεον αλλαξα γνωμη :smiley:

paoki tsekrase kai auto afou eisai fan tou Assassin… :wink:

p.s αυριο παιρνω το MW2!!! :yahoo:

Προβλεπεται βαρυς ο χειμωνας με GoW III Bayonetta AC2 Darksiders και κυριως Heavy Rain!
Tωρα το 'χω ριξει στο Borderlands για PS3(Alastis στο PSN οποιος ενδιαφερεται).
Αν εχει παιξει καποιος το multiplayer του Uncharted 2 να δωσει επειγοντως πληροφοριες.

πωω… τι λες τώρα…
edit: Δεν υπήρχαν αυτά τα γραφικά τότε!!!

εγω το πηρα μια μερα πριν κυκλοφορησει :stuck_out_tongue:

ρε πειτε μια ΑΣΑΠ ρωταει ο αδερφος μου,το καινουργιο μανατζερ εχει εντιτορ?θενξ

MW2?>

MW2 τρελο λιώσιμο !!!:smiley:
αν και το single δεν μου εκανε και καμιά τρομερή εντύπωση το multi ειναι εγγυηση …
Lestat.n level 23 :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

εγω 32 :stuck_out_tongue:
τσακισου πες steam acount name να σε κανω αντ να σε τσακισω

Call of Duty Modern Warfare 2 ασχετουλη
παντως ευχαριστουμε πολυ για τη βοηθεια σας απο οσους εσας παιζετε μανατζερ…

Δεν ξέρω μωρέ, αλλά το multi του MW2 μου φάνηκε ψιλοκατώτερο των προσδοκιών να πω την αλήθεια…
Μάλλον θα μείνω πιστός στο απλό MW :stuck_out_tongue:

xa0xa0xa come and get me

lestat(gr)

μου εδωσες λαθος νειμ ρε,οχι το νικνειμ σου,αλλα το αυτο που πατας οταν κανεις λογκ ιν,οκ?

Σε υπολογιστη το παιζεις?

το κολ οφ ντουτη η το μανατζερ?