Παιχνίδια Παίζουμε;

To έβαλα εγώ, άντεξα για λίγο τον γαμημένο κονσολοχειρισμό (3η συνέχεια ενός κλασικού point and click adventure για το PC που το πρώτο που σου γράφει όταν το ανοίγεις είναι ότι “παίζεται καλύτερα με χειριστήριο”, σε πιάνει η καρδιά σου.)
το έκλεισα και περίμενα το patch. Ήμουν τόσο ξενερωμένος όμως που ακόμα δεν το installάρει καν το patch, περιμένω να μου περάσουν τα νεύρα και να μου έρθει η όρεξη πάλι.

Εκτός από αυτό, πρέπει να είναι καλούτσικο το παιχνίδι. Μάλλον πάει για το χειρότερο απ’ τα τρία (από άποψη σεναρίου και γρίφων) βέβαια, αλλά ένιγουέι. Θα δείξει.

πολυ κριμα…

σοβαρες φημες για Bloodborne 2 στην Ε3 2017!!!

Αρχισα τη παιχνιδαρα Prey … ! Kανενας αλλος πιστος?

μπα προσωπικα δεν ειμαι φαν παιχνιδιων 1ου προσωπου εκτος και αν ειναι καθαροαιμα adventures…

To Prey ειναι βασικα action adventure, στο στυλ του Bioshock(μαλλον το αγαπημενο μου franchise) με στοιχεια System Shock.

Αμα βγει καλο θα ναι επος!

2 Likes

Τι λες τώρα!!! :grinning::grinning:

υπηρχαν φημες εδω και καιρο αλλα ειναι διαφορετικο οταν ερχεται η επιβεβαιωση!επος θα βγει!

ελπιζω να επιβεβαιωθει συντομα και η φημη για star wars old republic…

Ειναι ενθαρρυντικο οτι ειναι απο Netflix

ΚΑΛΥΤΕΡH ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΤΑΙΝΙΑ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ #πρωτοταινιακιας

1 Like
1 Like

χαμος στην E3

1 Like

Ωραιο franchise, αν και το αγαπημενο μου παραμενει το Return

Ναι τα Wolfenstein τα ακολουθω φανατικα, αγαπημενη σειρα!

Ορισμενα απο τα καλυτερα videos που ειδαμε :

Anthem

Beyond Good and Evil 2

CoD- WWII

FarCry 5

1 Like

to anthem ήταν απίστευτο -δεν είδα όμως, θα είναι xbox exclusive? όχι ps4?-, wolf το ίδιο, τα άλλα θα τα δώ μετά…

εγώ ψήθηκα πολύ βέβαια με remake shadow of colossus( <3 ), beyond good and evil2 AT LAST και το metro+cuphead στο xbox

πάντως απογοητεύτηκα γενικά από sony, -όπως πολύς κόζμος-, νομίζω δεν υπήρχε κανείς που δεν ήθελε διακαώς να δεί το παραμικρό από την FROMSOFTWARE και bloodborne 2, death stranding ή ακόμα και last of us 2…αντιθέτως πρώτη φορά με κέρδισε παρουσίαση της ubisoft, που δεν εκτιμώ γενικά σαν εταιρεία…

To Anthem δεν υπαρχει απλα, ευτυχως θα τo παιξουμε:

Although Anthem’s full gameplay reveal came during the Xbox event at E3 2017, the game isn’t a Microsoft exclusive. Instead it’ll be coming to both PS4 and PC as well, and will take full advantage of the PS4 Pro and Xbox One X.

1 Like

και εγω bloodborne 2 περιμενα και last of us 2…λογικα τα κρατανε για τον Δεκεμβριο…

1 Like

fuck yeah!

φαίνεται ούμπερ γαμάτο
φαρ κραη τοχω αφήσει καιρό, λίγο το βαριέμαι αλλά είδα και cod, επίσης φαίνεται πολύ δυνατό επιτέλους -αν και σε μια φάση σιγοψιθύριζα τη μουσική του mohaa με νοσταλγία :stuck_out_tongue: -

νιντέντο χτές νομίζω έδωσε πόνο στους φανς της…αν το switch έκανε κάνα 150άρι θα το χτυπούσα κάποια στιγμή, τώρα απίθανο αλλά το νέο Mario + Metroid μέτρησαν πολύ…

Oπτικα αυτο το Anthem φαινεται σουπερ, αλλα δεν ψαχτηκα για το gameplay του. Eγω περιμενω απλα να παιξω με τα Skaven στο 2ο Total War Warhammer :smiley:

god of war με ξενέρωσε πολύ -όπως και στο πρώτο reveal trailer-…αν ήθελα να παίξω last of us θα έπαιζα last of us, uncharted και τους40 κλώνους τους…που είναι η εξτραβαγκάνζα, η υπερβολή και το εφέ :stuck_out_tongue: ?

πάμε για δεκέμβρη λοιπόν για sony και ps4 (και κάπου του χρόνου θα σκάσει νέο για ps5 με death stranding/last of us 2 seller τιτλους και θα τρέχουμε :stuck_out_tongue: )