Παιχνίδια Παίζουμε;

Tic toc!!

https://crackwatch.com/game/red-dead-redemption-2

1 Like

Πολυ φαιλ το λοντς για ρεντ ντεν ναι …

Ξεκινησα ενα reddit post για Steam Link για οσους θελουν να δοκιμασουν να βαλουν το παιχνιδι ως non-steam game και να το ξεκινησουν/παιξουν στο SLink.

Ειμαι ασχετος απο ολα αυτα. Απο οτι βλεπω ομως, μαλλον δεν δουλευει. Ας ελπισουμε οτι θα βγει μεσω στημ κ θαναι κομπλε

Δουλευει απλα θελει να χρησιμοποιησεις διαφορετικο launcher exe. Εχει τα βηματα σε ενα ρεπλαι.

Koιτα αν και ειναι ακριβως το ειδος του παιχνιδιου που απολαμβανω, προς το παρον δεν καιγομαι. Θα δω πως θα παει και αν θα ομαλοποιηθει γενικως και τοτε σιγα σιγα θα κανω την επενδυση μου. Το επομενο μου μαλλον θα ναι το Disco το οποιο αποθεωνεται απο απαντες

Aν δεν κάνετε install προβληματικά παιχνίδια και τραγικούς launchers, δεν θα αντιμετωπίσετε κανένα πρόβλημα, πιστέψτε με.

Παίζω το Control και αν και αρχικά δεν ενθουσιάστικα, μετά απο το 2-3 επίπεδο γίνεται πιο καλό. Ωραία γραφικά, που έχουν σε PC πολυ λεπτομέρια.

Καιρος να κοιταμε για VR :slight_smile:

Δεν μπορούσαν να φτιάξουν ένα κανονικό HL3;
Τόσα χρόνια πέρασαν και τελικά μας δίνουν VR;

1 Like

Ετσι μας τρολλαρει η Steam, αλλα οπως και να το κανεις ειναι NEO HL GAME!

Απο τους τιτλους που θα βαλουν το VR στα σπιτια :smiley:

Γινομαι κουραστικος, αλλα επαιξε ρε παιδες κανεις το RDR2 σε pc? Eφτιαξε καθολου που λενε με καποιο πατς?

έχεις ενημερωθεί γι’αυτό;


δεν το παίζω αλλά έμαθα για το σούσουρο με τα προβλήματα που έχει

Nαι γι αυτο ρωταω. Αν φτιαχτηκε η κατασταση. Αν ξερει να μας πει κανεις κατ ιδιαν. Βεβαια το κακο με τα pc games ειναι οτι δεν υπαρχει σταθερα. Μπορει να χεις ενα μηχανημα χ αξιας μεγαλης και να σου κολλαει το παιχνιδι ταδε, και καποιος αλλος με χειροτερο μηχανημα να το παιζει μια χαρα. Εδω πχ βλεπω οτι υπηρχε θεμα ειδικα με τις nvidia

Η 2080 παντως στα ultra γονατιζει μου εχει πει φιλος, λογικα λογω field of view.
Ειχε κακο ξεκινημα αλλα πολλα προβληματα εχουν λυθει.

1 Like

Ψήνεστε να γράψουμε εδώ μέσα κανά τοπ-Χ παιχνιδιών δεκαετίας, έτσι για το χαβαλέ; Ας είναι και στεγνή λίστα ξέρω γω. Και αριθμό να πούμε κανά 50άρι;

Δεν νομιζω οτι εχω παιξει τοσα, αλλα θα σκεφτω καποια κ θα τα παραθεσω

1 Like

Για να βγάλουμε πρώτο το witcher wild hunt και δεύτερο το witcher blood and wine και τρίτο το witcher hearts of stone :rofl:… Πέρα από την πλάκα τι παιχνιδάρα ήταν αυτή!!! Νομίζω οποίο site φτιάξει λίστα είναι υποχρεωμένο να το βάλει στο no1

3 Likes

Ας πούμε καμιά 20αριά για να χωρέσουν 2 από κάθε χρονιά και να περιοριστούν οι αδικίες. :grin:

Θα κανω ενα ατυπο τοπ30 με σιγουρα πολλες παραλήψεις, παιχνιδια που ξεχναω και αλλα που δεν προλαβα να παιξω, μα θα επανελθω αν χρειαστει:

  1. Legend of Zelda: Breath of the Wild
  2. Bloodborne
  3. Dark Souls
  4. Portal 2
  5. Witcher 3
  6. Hollow Knight
  7. Sekiro
  8. Skyrim
  9. Death Stranding
  10. Metal gear solid 5
  11. Bioshock Infinite
  12. Nier Automata
  13. Dark Souls 3
  14. StarCraft II: Wings of Liberty
  15. Horizon Zero Dawn
  16. Alien Isolation
  17. Rayman Legends
  18. Super Mario Odyssey
  19. Red Dead Redemption 1
  20. Titanfall 2
  21. Dragonage: Inquisition
  22. Xenoblade Chronicles
  23. Spec Ops: The Line
  24. Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
  25. Batman: Arkham City
  26. Mass Effect 2
  27. Cuphead
  28. Journey
  29. Donkey Kong Country: Tropical Freeze
  30. Mario Kart 8
3 Likes