Παιχνίδια Παίζουμε;

νέο μέλος στην παρέα των PCάδων

2 Likes

για memes καλά είναι αλλά στην πράξη λίγα παιχνιδιά το εκμεταλλευονταί ΠΟΛΥ και κοβεί αρκετά. Θες την 2080 που είναι πανακριβή για να καταλάβεις διαφορά και να είναι Playable. ΠΧ το Control ΓΑΜΑΝΕ μερικά reflections, σε 1-2 της EA… αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τόσο τον κόπο αφου μάλλον στην επομενη γενιά θα ναι Direct X για όλες τις κάρτες το RT.

τελικα δεν κρατηθηκα και ξεκινησα απο την αρχη witcher 3…θα μου παρει κανα 6μηνο γιατι δεν εχω πολυ χρονο αλλα χαλαλι!

3 Likes

Καλα εκανες. Ωραιο το ρεντ ντεντ,αλλα απορω πως το συγκρινουν με το Γουιτσερ

1 Like
3 Likes

Πολλα αγαπημενα. Ωραιες αναμνησεις

1 Like

Και Kingdom Come: Deliverance! :smiley:

1 Like

5 Likes

πολυ πετάει ο doom marine και δεν ξερω αν θα μου αρέσει αυτό… θα δείξει υποθέτω.

Ειδικα τα τρια πρωτα τα περιμενω πως κ πως

1 Like

Κι εγώ.

Και αν κάνουν καμιά έκπληξη και βγουν BG3, PF:WotR και Solasta μέσα στο '20 που τα περιμένω επίσης σαν τρελός, γίναμε. Θα κλείσει και το '21 για μένα.

1 Like

εγω περιμενω κυριως last of us 2 παντως…

1 Like

Θα το τσεκάρουμε σε κανά youtube και αυτό, να γελάσουμε με κάτι τσιτάτα του στυλ “το παιχνίδι της δεκαετίας βγήκε νωρίς” και άλλα τέτοια γραφικά. :stuck_out_tongue:

ελα ρε συ!το 1ο ηταν απο τα πιο γαματα που εχω παιξει ποτε!

Ναι μωρέ όπως την βρίσκει ο καθένας.

Προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητη η αποδοχή που γνωρίζουν τέτοια παιχνίδια (ταινίες)
Τεσπα.
Καλή gaming χρονιά να έχουμε ε!

Δεν είναι ταινία το TLOU. Το ότι είναι story driven αυτό δεν το κάνει “ταινια”, μια χαρά gameplay έχει…Συνδυασμός action και stealth, ο παίκτης μπορεί να επιλέγει πως θα προσεγγίζει τους εχθρούς ανάλογα και με το επίπεδο δυσκολίας.
Το πρώτο ήταν έπος, περιμενουμε το part2, το οποίο αναμένεται να είναι στα υποψήφια για παιχνίδι της χρονιάς.

1 Like

Μιας και το πήρε το μάτι μου παραπάνω, ασχολείται κανείς με vampire the masquerade v5??

Μακαρι να χα χρονο να ασχοληθω κ μ αλλο αρπιτζακι

1 Like

το epic store δινει δωρεαν τα 2 πρωτα darksiders και το steep για PC

Kι εγώ θα ήθελα να το δοκιμάσω το vtm 5e, όπως και το tt Expanse (το κικστάρτωσα και το έχω και κάθεται), καθώς και κανά ttWitcher, αλλά η παρέα δεν λέει να ξεκολλήσει μάλλον από dnd 5e και forgotten realms. Δεν παραπονιέμαι όμως. Παίζω Avernus αυτό τον καιρό και γαμάει.

1 Like