Παιχνίδια Παίζουμε;

image

5 Likes

Αξιο. Θα μνημονευεται για παντα

1 Like

Ελα ρε νεο SF (και Lil Wayne !)

πας καλα αγορι μου;; :rofl: :stuck_out_tongue:

5 Likes

:joy: :joy:
Εχεις δικιο - δν ειμουν ποτε ρε γμτ φαν του Diablo franchise… με τρελαινει το concept art / cinematics …etc αλλα δε με τραβαει το gameplay. Παλια δλδ ειμουν πιο πολυ του Baldurs Gate παρα του Diablo. Το καταλαβαινω το χαιπ παντως!

1 Like
2 Likes

4 Likes

γνωμουλα για αυτα εδω εκτος του Hollow Knight;

τα παιρνεις ολα με 14€ (ή δινεις περισσοτερα αν θελεις να στηριξεις)

Περα απο hollow μονο το rain world εχω παιξει το οποιο ειναι genius… Επίσης και για μπλασφιμους λενε τα καλυτερα και το αλλο το έφτιαξε ο δημιουργός των castlevania οποτε φανταζομαι αξίζει φουλ το πακετο…

2 Likes

Blasphemous top.

Το ζαχαρωνα και εγώ το bundle για Rain World και Bloodstained.

+1 για blasphemous και bloodstained!

Δεν χωρούσε κάπου εκεί άραγε και το Slain, με μουσική παρακαλώ από curt victor bryant? \m/

Πήρα απο τις προσφορές για ps4 death stranding, έχω ακούσει και διαβάσει τόσα κ τόσα, ελπίζω να μην απογοητευτώ.

Ρε 70 ευρώ παιχνίδι δεν είναι πολλα? Τι γίνεται

Όταν παίξετε το Diablo πείτε γνώμες

Η θα το λατρεψεις η θα το μισησεις… εγω το θεωρω μεσα στα 5 κορυφαια παιχνιδια που εχω παιξει ποτε

2 Likes

η κούραση η ίδια. βσκ, πλάκα έχουν τα yakuza, τα οποία είχα σνομπάρει, αλλά μετά το 7, τα πήρα απο την αρχή, κι έχουν τη φάση τους.

1 Like

Απίστευτη σειρά τα Yakuza.

Δεν είχα ιδέα περί τίνος πρόκειται μέχρι και πριν κανά χρόνο ξέρω 'γω (δεν υπήρχαν και στο πισί βέβαια, λογικό), μου είχαν προτείνει το 0, αρνιόμουν πεισματικά, μέχρι που αρχές απρίλη και λόγω κοβιντοκαραντίνας βρήκα την ευκαιρία να το δοκιμάσω στο gamepass. Δύο μήνες μετά, τερματίζω το 6 όπου να ναι και ανυπομονώ να χωθώ στο 7, το οποίο το περιμένω πώς και πώς λόγω tb μάχης.
Μου άρεσαν πάρα πολύ τα 0 (έπος), το 6 και το kiwami 2, τα υπόλοιπα αρκετά πιο κάτω σαν ποιότητα, δεν με ξετρέλαναν, αλλά rushαρα μέιν έτσι για το continuity.
Kαι έχω και τα δύο Judgement και το Ishin! Έχουμε δρόμο.

Απίστευτη σειρά, αυτά και το Persona 5 απ’ τις μεγαλύτερες gaming εκπλήξεις μου τα τελευταία χρόνια.

Το like a dragon ειναι οτι καλυτερο εχει δει η jrpg κοινότητα εδω και χρονια, way better απο το P5 κατα την γνωμη μου.

Θα σου πω τη γνώμη μου πάνω σε αυτό μόλις τελειώσω το 7ο, αν και βρίσκω εξαιρετικά απίθανο να ξεπεράσει στα μάτια μου το παιχνίδι που α)έχει εμφανώς επηρεάσει το Like a Dragon και β)που δείχνει μια χούφτα σχολαριόπαιδα να τα βάζει στα ίσα με κάθε σκάνδαλο της κυβέρνησης μητσοτάκη που έχουμε δει τα τελευταία χρόνια.

Θα δείξει.

1 Like

Ισχύουν αυτα που λες και το like a dragon στην ουσια ειναι μια παρωδία ολων των jrpg και ειναι απολαυστικό. αν στο 8 διορθώσουν τα μικροθεματακια που ειχε τοτε πραγματικά θα μιλάμε για επος…
Στο p5 με κουρασαν πολύ κάποιες εξτρα προσθήκες που βαλαν και στην μάχη (πχ το ανούσιο παιχνίδι ερωτήσεων για να πιασεις ενα creature) οπως και στο socializing…
Για μενα το 4golden είχε καλύτερη ισορροπία σε αυτα και ειναι το αγαπημένο μου στην σειρά…

Απο τα χειρότερα trailers που έχω δει ποτέ.
Prince of Persia με PS2 era γραφικά και hiphop μουσική.
Το σπιτάκι σου Ubisoft, πόσο πιο χαμηλά…

2 Likes