Καβαλα (Α.Ο.Κ)

ώπα φιλαράκι, παίζει κάνα θέμα με το τελευταίο ΚΡΑΣΑΤΟΡ??? :lightsabre:

για μαζέψου μη γίνει του δράμαλη δω μέσα…


:p:p:p

ο μινος ειπε στην αθλητικη κυριακη τον ψωμιαδη ΑΓΑΠΟΥΛΑ…

:lol::lol::lol:

ΘΕΟΣ…

και οχι μονο, ειπε οτι ανημερα του αγιου βαλεντινου ο προεδρος της καβαλας αγαπουλας… :lol:

εγω ειμαι καβαλιώτης και παναθα…ενταξη η καβαλα δεν πέφτει για αυτο ηθενα να κερδίσει ο παο…παίξαμε πολυυ χαλια (ΠΑΟ) το 1ο goal ηταν απαράδεκτο!! ο ρικον χαζους μας έκανε…
η καβαλα ειναι εντελώς βλαμενη ομοδα πράγματι χάνει τα “ευκολα” και παίρνει βαθους με τους “μεγαλους” τι να πω!!! αλλα σε αυτο παίζουν ΜΕΓΑΛΟ ρολο και τα πριμ του μακαρου…:wink:

:lol::lol::lol:

όχι ρε! οι κρασατορες μαμανε και δέρνουνε από το πρώτο μέχρι το τελευταίο άλμπουμ. απλά όταν έγραφα το ποστ άκουγα το άλμπουμ και το χωσα κι αυτό μέσα.
δράμαλης αναβάλεται :lol:

:lol:Xoxoxό που λέει και ο πρόεδρος, οι απαντήσεις δόθηκαν σε Τρίπολη και ΟΑΚΑ, ο Ρόττεν από το βράδυ δεν βλέπω να είχε την ίδια διάθεση για χιούμορ… :roll::stuck_out_tongue:

Ποιός δεν παίρνει πρωτάθλημα, λέει; 8O :lol:
Nαι, γενικά δεν έχεις άδικο, ό ΟΣΦΠ πρέπει να είναι σε θέση να παίρνει τίτλους με δεδομένη την παρουσία τσάτσικων ομάδων στην σούπερ λίγδα. Eίναι κυρίως για εσάς άσχημο η πάλαι ποτέ πρώτη επαρχιακή και πρωταθλήτρια ομάδα σας που πέρυσι βγήκε UEFA (για να αποκλειστεί Ιούλιο μήνα από ομάδα Ισλανδών ψαράδων που κανονικά θα έπρεπε να παίζει στην “Μάχη των τιτάνων” του rocking… #-o) πάει να γίνει “ο ΟΦΗ του κάμπου” με εμφανίσεις σαν της περασμένης εβδομάδας και την συνολική παρουσία του Πηλαδάκη στην σούπερ λίγδα. Πόσο μάλλον τώρα που ο ίδιος ο ΟΦΗ φαίνεται με τον Κουράκη για πρώτη φορά να καθαρίζει…
Απαλλαγείτε από τον Πηλαδάκη όσο είναι καιρός…

'Αξιος και αγαπούλα! :lol:

Μπα, η διαθεσή μου μια χαρά είναι. Αν έχεις δει και άλλα ποστ μου στα θρεντ παο και οσφπ θα δεις ότι δεν κόπτομαι ιδιαίτερα για το πρωτάθλημα.
Και επιμένω σ’ αυτό που λέω. Αν δεν το πάρετε τελικά, θα φταίνει όλοι αυτοί που έγραψα και άλλοι τόσοι ακόμη.

και επειδή όντως η διαθεσή μου είναι μια χαρά, να προσθέσω στη λίστα με τους φταίχτες:
ο παραπραστανίτης, ο δίντσικος, ο πεπές ο πίτας ο πιας ο αρδίζογλου, ο καπετάνιος ο λοστρώμος ο μαρκόνης ο β μηχανικός, oi tool, oι κακοί αναρχικοί (που φταίνε και για την κρίση του καπιταλισμού επίσης και θέλω να το καταγγείλω), ο βουτιρίτσας, ο κωλομπούρδας, ο πατσιαβούρας, oi pink floyd, ο δάκος, η λαγάνα, το όργανο του σατανα χέβι μέταλ, ο before the dawn kai o leper jesus και ναι αναλαμβάνω την πολιτική ευθύνη και ο jm_rotten, ο σάπιος προβοκάτορας

Χοχοχο, επαναλαμβάνω! :stuck_out_tongue:

ρε Mule χαλαρωσε λιγο.

σε λιγο θα μας μαμησεις κιολας…
ηρεμα…

επισης τσατσικη ομαδα εμεις…? :lol:#-o
καλο…

ειμαι σε θεση να ξερω τι ειμαστε και τι οχι καπως καλυτερα απο εσενα…(χωρις να σε προσβαλω…)

το τι εγινε το καλοκαιρι το ξεραμε απο τον μαιο… αλλα μερικοι ειναι ασχετοι…:?
νομιζουν οτι κυνηγοντας τα απιαστα κανεις ομαδα…
αυτο με τους ψαραδες ειναι λιγο ακυρο…
εγιναν τρελα λαθη μηνες πριν…
και εγω προσωπικα δεν περιμενα να κερδισουμε ουτε τους ψαραδες…
δεν χρειαζετε καλη ομαδα να τους κερδισεις…
θες απλα ομαδα και εμεις τετοιο πραγμα δεν εχουμε…

τωρα τοσο μισος γιατι δεν καναν τιποτα με τον παο…??
κριμα…:frowning:

Crimson idol χαλαρός είμαι. :slight_smile:

Και όσα γράφω τα γράφω με ειλικρινή σεβασμό για την Λάρισα (αφού πρόλαβα την δεκαετία του '80) και συμπάθεια τόσο λόγω των παιχτών το Ολυμπιακού που προήλθαν από εκεί (Καραπιάλης, Μητσιμπόνας και τώρα ο Γκαλίτσιος) αλλά και των 16 μηνών που πέρασα στην πόλη ως φαντάρος στις δύσκολες για την ομάδα εποχές της δεκαετίας του '90 και τις φιλίες που δημιούργησα (και διατηρώ ακόμα) με Λαρισαίους.

Δεν είσαι σε θέση όμως να ξέρεις τι ακριβώς ξέρω και εγώ, αφού δεν με γνωρίζεις προσωπικά. Μπορώ λοιπόν να σου πώ ατάκα που έχω ακούσει από Αθηναίο στην καταγωγή παράγοντα του περίγυρου του Πηλαδάκη “Είμαστε αντι-ολυμπιακοί πλέον”.

Μην ανησυχείς ξέρω τι λέω, πέρα από την αγωνιστική εικόνα στο ματς με τον βάζελο.

Καλή λευτεριά λοιπόν! :wink:

και ΦΥΣΙΚΑ δεν ειμαι σε θεση να ξερω τι γνωριζεις…
δεν λεω το αντιθετο…
αλλα…

αυτο το “Είμαστε αντι-ολυμπιακοί πλέον” ειναι καααπως ακυρο, δηλαδη τι…???

τι μπορει να κανει η λαρισα στον ολυμπιακο…??? :-k
αντε σε καμια συνεδριαση να ψηφισει υπερ ατομου του παο και να κατσει να χασει απο τον παο…(που ετσι και αλλιως χανει εδω και 20 χρονια…:?)

η το να παλεψει τα ματς με τον ολυμπιακο…? αντε και το εκανε… τι εγινε… 2 ηττες…

δεν λεω πως δεν ειναι ετσι ακριβως οπως τα λες…
…αν και εχει ακουστει και κατι για ενα συμπλεγμα παο-ατρομητος-λαρισα-παοκ
πολλα λεγονται…
αλλα παλι αφου λες οτι κατι ξερεις παραπανω παω πασο…

αν μιλησα “καπως” συγγνωμη…(αυτο το μαμησεις ηταν λιγο ακομψο…:-s)
απλα οταν ακους για την ομαδα σου να την κατηγορουν οτι ειναι υποχειριο ειναι λιγο ασχημο…

να εισαι καλα…:slight_smile:

φανταρος λαρισα ε…??
αλλα 16 μηνες ?? 8O
ποσο εισαι…?

ΜΑΚΑΡΟΣ λεμε και κλαιμε…:lol::lol: 1-2 εκλεισε και το σπιτι του πανιωνιου.:stuck_out_tongue:

Ο μακης θα δωσει το πριμ μεσα σε μαυρη σακουλα?:lol:

Σε συνεχή αγωνιστική άνοδο η Καβάλα…
Μπράβο.

Ώπα, σόρρυ που δεν είδα έγκαιρα την απάντηση σου…

Λίγο το’χεις;

Σώπα ρε συ, δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη, σου είπα: Συμπαθώ ΑΕΛ ιστορικά, σιχαίνομαι Πηλάδάκη!

16 από σύνολο 20, δεν υπάρχουν πλέον αυτά! :lol:
37 είμαι.

αυτααα…:slight_smile:

“και επειδη με τα χρονια ερχετε η γνωση σε πιστευω σε ολα…”

:lol::lol:

εμενα με εχει εντυπωσιασει αυτη η ομαδα…

0-2 στο 15’ τον πανθραξ,ε ρε να παρει κανα κυπελο ο μακης να βγει και ευρωπη τι εχει να γινει.:p:p

μονο καλο για το ποδοσφαιρο θα ναι παντως μια τετοια εξελιξη