Το ΔΙΚΟ ΜΟΥ τόπικ (Απαγορευέται η είσοδος σε ΟΛΟΥΣ)

Καλα ρε θα φωναξω τον Kαχραμάν και τον Mεμικ να τους κανω πορτιεριδες , να δουμε τολαμτε να μπειτε μετα ?

Θα μας κλ#$@%$^$^#^@ τα @#$%$#^%^$^$^ !!!

καλά… φώναξε και το πούλμαν με τους υπερήρωες, αν θες…

τα καπη εννοείς!

Δεν φέρνεις τη Ναζλί να μείνω εγώ κι αυτή μέσα και να την κοπανήσετε όλοι σας;

Τι ειναι ρε εδω μπατε σκυλοι αλλεστε ? θα παρω γω Ναζλι , εσυ παρε την Ναζιρε η τον Μουσταφατζαν που εισαι και παιδερας και ειναι στα κυβικα σου

Έρχεσαι δεύτερος… Κάτω τα χέρια από τη Ναζλί…

Καλα παρε την Ναζλι εσυ , εγω θα παρω την Αννα , να μου τραγουδαει κιολας κατα την διαρκεια του SΕΧ …

εγώ μπορώ να πάρω την Κατερίνα;

Oxi τωρα , απο τον αλλο κυκλο επεισοδιων … τωρα που το λες Κατερινα ειναι γαματο εργαλειο … !!!

μάλλον δεν λέμε για την ίδια Κατερίνα…

Την Μουτσατσου δεν λες ? Θα εμφανιστει στον επομενο κυκλο επεισοδιων του “Συνορα Αγαπης” και θα υποδυεται την γραμματεα του Νικου.

ΟΧΙ!!!
Δεν βλέπω τα Σύνορα της Αγάπης…
Η Κατερίνα είναι η πρώην μου… :cry: :cry: :cry:

Α καλα … !!!

Λοιπον δεν την πουλευετε οι επεισκεπτες μου σιγα σιγα εχω να παω και στην δουλεια αυριο … αντε γιατι πρεπει να κλειδωσω και να παω τον Conan για κατουρημα .

μήπως θες να πεις, πως εσένα θα πάει για κατούρημα…;

Οχι ρε … με υπακουει τυφλα λεμε … μεχρι και στο ενα ποδι τον βαζω να κατσει … :lol:

Θα σε καταγγείλω στην προστασία άγριων ζώων?
1ον: γιατί πονάει με αυτά που του κάνεις
2ον: γιατί το τρομάζεις με την φάτσα σου?

axmm,mipos leo mipos auto to topic to des pouthena allou KAI TO EKLEPSES RE ALITI???leo mipos…

p.s.ki ama ta pareis,xestike i fatme

Όμορφη η Κατερίνα; Διότι ανέκαθεν οι Λεσβίες μου άρεσαν ιδιαίτερα, ωστόσο μετά από επίσκεψη μου στην Ερεσσό το φετινό καλοκαίρι άλλαξα άρδην άποψη…

axmm,mipos leo mipos auto to topic to des pouthena allou KAI TO EKLEPSES RE ALITI???leo mipos…

p.s.ki ama ta pareis,xestike i fatme[/quote]

ΩΧ ΩΧ ΩΧ… Στυγνός αντιγραφέας ο Μπαμπαλουέττας… Χρύσα αγάπη μου δώσε link…