Το ΔΙΚΟ ΜΟΥ τόπικ (Απαγορευέται η είσοδος σε ΟΛΟΥΣ)

eftase 8 selides ayth h malakia kai akoma den eipate pws ton exete onomasei.

μάλλον τα χεις μπλέξει λιγουλάκι (λάθος τόπικ)… απο το καλοκαίρι να φανταστώ ή δεν βρίσκεις ένα καλό όνομα. :?: 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Όμορφη η Κατερίνα; Διότι ανέκαθεν οι Λεσβίες μου άρεσαν ιδιαίτερα, ωστόσο μετά από επίσκεψη μου στην Ερεσσό το φετινό καλοκαίρι άλλαξα άρδην άποψη…[/quote]

Δεν θέλω να σε πληγώσω? αλλά οι λεσβίες δεν είναι όπως αυτές στις τσόντες?

Όμορφη η Κατερίνα; Διότι ανέκαθεν οι Λεσβίες μου άρεσαν ιδιαίτερα, ωστόσο μετά από επίσκεψη μου στην Ερεσσό το φετινό καλοκαίρι άλλαξα άρδην άποψη…[/quote]

Δεν θέλω να σε πληγώσω? αλλά οι λεσβίες δεν είναι όπως αυτές στις τσόντες?[/quote]

Αυτό πρόσεξα κι εγώ γαμώτο και απογοητεύτηκα… Όχι ότι με χαλάει κάτι, αλλά να αποτελεί κορυφαίο ερωτικό γαλόνι να κάνεις μια λεσβία να πάει με άνδρα…

Καλά? αν καταφέρει κάποιος να πείσει λεσβία να του κάτσει [έστω από αυτές που γνωρίζω] εγώ θα κάτσω να με δείρεις?

Άμα δημιουργεί εξωτερικά κίνητρο να προσπαθήσεις είναι μεγάλη μαγκιά…

Αντε χεσου ξανθομπουμπουρα … ουστ ουστ ουστ , πανε να δουλεψεις !!!

τι κάνεις εσύ σε αυτό το τόπικ;

Εσυ εξω απο εδω κατσε στο χαλακι στην γωνια και ισως σε ταισω αποψε :wink:

ρε, φύγε από δω…

Εξορκιστη τον λεμε ρε … για να ξορκιζει τα κακα μ****α , φχαριστιθηκες τωρα ? και ποιος σου εδωσε την αδεια α μπεις κουδουνι χτυπησες ? ΑΑΑΑΑΑΑ δεν θα τα παμε καλα εδω μεσα …

ακόμα εδώ είσαι;
αυτό ονομάζεται ΘΡΑΣΟΣ!!!

Πανε φερε μου τις παντοφλες και φτιαξε μου και ενα ποτακι , δεν εχω ορεξη σημερα οποτε μην αντιμιλας στο αφεντικο σου που σου δινει δουλεια και σκοπο στη ζωη σου … Αλλα ετσι ειναι , δωσε θαρρος στο χωριατη να σ’ανεβει στο κρεββατι … αντε μην σε κανω καμμια προειδοποιητικη απολυση και παρεις πουλο με μιση αποζημιωση . Αντε γιατι Αντε … !!!

καλέ ξέρεις σε ποιον μιλάς, έτσι;

Στο υπηρετικο προσωπικο βεβαια …

αχούα… πάει και αυτός λάλησε…

πφ … απο σημερα θα κοιμασε στο παταρι , σου παει καλυτερα .

Ώστε εκεί έβαλες την κάσα και την έψαχνα?
Άντε ανέβα γρήγορα να την κατεβάσεις?

ΝΤΡΙΝΝΝΝ ΝΤΡΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝ :!: :!: :!:

Ο ΠΙΤΣΑΔΟΟΟΟΟΟΟΡΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!

ΝΤΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝ! ΝΤΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝ!!!

ΑΝΤΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΜΠΟΥΝΤΙΑΣΑ :x