Πιο όμορφες σχολές

Aπό έγκυρες πληροφορίες μπορώ να σας διαβεβαιώσω μόνο για το ότι η Ιατρική πρέπει να μείνει στο 0. :stuck_out_tongue:

Διακοσμητική Φορδεγουήν. Είμαι ένα όροφο πιο πάνω και κάθε μέρα κοντεύει να μου πέσει ο καφές απ τα χέρια όταν περνάω απο κεί.

Φιλοσοφια - Παιδαγωγικα - Ψυχολογια Ιωαννινα. Πηγα να γραφτω και αρσενικο δεν ειδα. Θα εχω μονο συμφοιτητριεςςςςςςςςς :stuck_out_tongue:

Ναι αλλά μετά δεν θα έχεις δουλειά:p άρα πρέπει να κάνεις μεταπτυχιακό μετά νομίζω

και σε μας (Φιλοσοφικη) ολο κοριτσια ειναι,γι’αυτο ερχονται απο τα γυρω γυρω αγορομανι να βρουν γκομενα.Τα ελαχιστα αγορια που εχουμε ειναι καραγκεουλες :?

Και πάντα είχα απορία τι αγόρια υπάρχουν σε τέτοιες σχολές! (Νoldor Θα’ σαι η τυχερή εξαίρεση!)

Για την ιατρική που ανέφερε κάπιος…Στο ξεκίνημα είχα δει κάποια καλά κομμάτια αλλά μετά από ένα χρόνο έχω μείνει σ’ αυτά μόνο…όποτε δεν είναι και πολύ ωραία σχολή…

Προς otinanai: εννοειται πως θα κανω μεταπτυχιακο, δεν παω απλα για να βγω φιλολογος ^^.

Οταν πηγα να γραφτω, ειχε μονο κοπελες και επιασα κουβεντα με 2, οι οποιες μου λεγανε για την απελπισια τους στην σχολη, που δεν εχει αγορια :stuck_out_tongue: τι να κανουμε κοριτσια, κατι θα εκανα αλλα ειμαι δεσμευμενος ανθρωπος :p. ντααααααααξι, καλα ειναι μωρε :smiley:

Εν πάσει περιπτώσει, το ΠΑ.ΠΕΙ. δεν με ξετρέλανε, όταν πήγα να γραφτώ. Γενικά φαντάζομαι θα υπάρχουν καλύτερες υποδομές -ελπίζω- σε άλλες σχολές.
Noldor, τσέκαρε το spoiler μου.

ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ!!!

O noldor ειναι αδερφη.Ακου εκει ειμαι δεσμευμενος

χαχαχαχαα

Αυτο μου το έλεγαν και κάποιες απο νηπιαγωγους!!!

είναι ξέρω γω 100 άτομα απο τα οποία το 1 είναι αγορι!

Ooooχι, δοξα τω θεω δεν εχω παραστρατησει :p. απλα δεν θελω να κανω μλκιες :stuck_out_tongue:

Μλκ πάντως είσαι κωλόφαρδος! Σκέψου για να σου λένε τύπισσες στις εγγραφές ότι είναι απελπισμένες σκέψου τι έχει να ακολουθήσει!!!

Μου θύμιζει μια ταινία που ο Ριτσαρντ Γκιιρ (δηλαδή ο νολντορ) τρέχει και από πίσω τον κυνηγάνε 100 νύφες (συμγοιτήτριες)

θα δειξει θα δειξει :smiley:

Fixed.

χχαχαχαχ έλιωσα!

http://www.youtube.com/watch?v=vrpnVi3ynTI

Κοριτσόπουλα του θρεντ (εκτός απ’ την angel_of_death που μας τίμησε) γράψτε κι εσείς τη γνώμη σας…Για ποιές σχολές σκάτε απ’ τη ζήλια σας?? Ή ποιες σχολές θεωρείται ότι έχουν τους πιο ωραίους άντρες??? (Για να’ μαστε δίκαιοι)

Την εχω δει την ταινια.Γαμω!

8)8)

Φιλοσοφική έχει ποσότητα, για ποιότητα δε ξέρω. Αγαπάμε νεφέλη πάντως!:smiley:

Όπως είπα γεωλογία μακριά, ΧΗΜΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ στηρίζουμε και αγαπάμε (Αααχ αυτά τα ΕΑΑΚ), πολυτεχνείο επίσης

Και σε μας στην ΑΣΠΑΙΤΕ μόνο το τμήμα των Δομικών Έργων έχει πράγμα.Στα υπόλοιπα κλάψε Χαράλαμπε.[-X


Now playing: Three Days Grace - Bully
via FoxyTunes