Πιο όμορφες σχολές

Aχχχχχχ… Τα χω δει φιλε μου…

εχω ακουσει πολλα για την καλων τεχνων

Βασικά η καλών τεχνών γαμεί και δέρνει. Σα σχολή. Σαν παρουσίες κειθε δε με νοιάζει. Ας ήμανε εκεί και ας είχε μόνο ούνους.

Παντειο γενικως θεωρειται τοπος αναψυχης…Εχει κοπελες ολων των ειδων και ολων των στυλ…Πειρσσοτερο ΔΑΠοφαση φυσικα αλλα και πιο εναλλακτικες(προς ΑΡΕΝ:D μερια,εαακ μπααα)…Το κακο ειναι οτι στο τμημα μου αν και ειμαστε μισοι μισοι η ποιοτητα κρατιεται πολυ χαμηλα και οσες ωραιες υπαρχουν νομιζουν οτι πανε σε σκυλαδικο καθε πρωι οποτε οχι το κομματι μου ουτε το δικο τους:p…Ψυχολογιες μμε κοινωνιολογιες μετρανε απο οσο ξερω…
Προσωπικα θα ψηφιζα αρχιτεκτονικη…Δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι οι πιο ωραιες αλλα γενικως εχουν εναν αερα…αστα να πανε…Επισης στηριζω χημικο για διαφορους λογους…

Εγω ψηφισα θεωρητικες σχολες, αν και τα οικονομικα εχουν κι αυτα αρκετες καλες θαρρω.
Στα ΤΕΙ υπαρχουν επισης μερικες καλες, αλλα τουλαχιστον σε μας(Πειραια) οι περισσοτερες ειναι πατσαβουρια που βαφονται και φτιαχνονται και ειναι γκομεναρες απο μακρυα και μολις πλησιασεις εχουν μουστακι.:lol:

Απο αντρες τωρα…το τμημα μου(Λογιστικη) ειναι γεματο ΜΠΑΖΑ και ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΥΣ.
Πραγματικα το πιο ενδιαφερον εκει μεσα ειναι το μαθημα.
Στο Πολυτεχνειο εχει κατα κυριο λογο χαλια μαυρα, οπως και στις οικονομικες(εκει ειναι σχετικα καλα, αναλογα τα γουστα).
Ωραιους εχει στην ΣΤΕΦ των ΤΕΙ.

Παντειαρα.

Μια φορά που πήγα ηταν αρκετη.

Το γαμω ειχε να κανει με την ταινια.Στην κυριολεξια:p

Πες τα!!! Εγω ειμαι ο πιο ωραιος!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Tι είναι τα στεφ ρε παιδια?

Σχολες Τεχνολογικων Εφαρμογων

Oι Νομικές και η Πάντειος…

Οι δικες μας στο Φυσικο εχουν μουστακι παντως ! :stuck_out_tongue:

καλα τι καθεστε και συζητατε…παντου υπαρουνε καλες και μη καλες…αλλωστε πανε και με φουρνιες απ οτι εχω καταλαβει…
σε μας στο ετος μου στο ΔΕΣ ειναι γεματο γκομενες(με το προθεμα χαζο- προαιρετικα) αλλα η ποιοτητα ειναι κατω του μετριου(σε μεσο ορο παντα)…ομως το μεγαλυτερο απο μενα ετος εχει ‘‘αστερια’’…

Καθομουν σημερα εξω απο τη Δυτικη πυλη του ΤΕΙ Αθηνας, και περιμενα ενα φιλο μου να παμε να ρωτησουμε για καινουριο πασο στη γραμματεια… Καθισα κανα 10λεπτο. ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ. Ξανθιες, μελαχρινες, καστανες, κουκλαρες ολες!

για να ξερουμε δηλαδη για τι επιπεδα μιλαμε…εχω να προτεινω,να γινεται πρωτα το παρακατω τεστ…να αναφερεται το αποτελεσμα και μετα να πεφτει η απαντηση!!!:lol::lol:

http://www.okcupid.com/tests/the-how-low-are-your-sex-standards-test

Hard To Please :stuck_out_tongue:

Οποτε πιστεψε με οταν λεω πως τα ειδα ολα… Σταμπαρα και μια καστανοξανθη γυρω στο 1,80, κουκλα. Αλλα με τοσο κοσμο εκει μεσα αντε ξαναβρεστην…

δεν ξερω για τις πιο ωραιες τις χειροτερες παντως τις εχει η καλων τεχνων.:lol::lol:

ασε παει η καλων τεχνων πριν μερικα χρονια που μαζευε ολα τα φρικια της αθηνας και οχι μονο ,πλεον κατι <εναλλακτικα> ψωνια ειναι στην σχολη

ασκτ ειμαι κι εγω και σου λεω εχει καλα πραγματα -οχι πολλα- αλλα αν σου αρεσουν οι παντελονες, τα πλουμιστα ρουχα και τα 1293193843 βραχιολα και αλλα σκατα που φοραν, στις γκομενες τοτε δεν θα εχεις προβλημα 8)

Στο Πάντειο που ήμουν πριν λίγα χρόνια άραζες και παρακολουθούσες τις γυναίκες να κάνουν - κυριολεκτικά - πασαρέλα. Γυναίκες για όλα τα γούστα, απο εναλλακτικές ροκ γκόμενες ως κυριλέ αλα-ΔΑΠ τυπισσες, παρήλαυναν στον κεντρικό χώρο της σχολής και εμείς τις χαζεύαμε… Μερικές πρέπει να το είχαν καβαλήσει για τα καλά το καλάμι, φαινόταν δηλαδή. Ωραίο θέαμα πάντως…

Η πιο ομορφη σχολη… ΔΕΝ ειναι των ηλεκτρολογων μηχανικων. Ελεος. Ουτε το 10% δεν ειναι κοριτσια :frowning: