Βλέπω

Βλέπω Καχραμάν (Τα σύνορα της αγάπης).Μερικές φορές τρελάθηκα στο γέλιο.
Καινούρια συνήθεια που την έχω μανία.Βλεπω Τσακ Νόρις φανατικά εδώ και μήνες.Και το νόμος και τάξη που ακολουθεί.

Δεν Βλέπω τα κρατικά.Ακόμα και το 2005 γμτ προβάλλουν ακόμα παντού το “Πατρίς,θρησκεία,οικογένεια”

Βλεπω Υπαστυνομο Ρεξ και αυτη τη σειρα του Σταρ που βαζει το Σαβ/κο με τα σκουληκια και τα ιπταμενα something-δεν ξερω πως λεγεται

Δεν βλεπω Λιακοπουλο,προτιμω τις διαφημισεις κατσαρολικων που βαζουν κατι παρακμιακα καναλια

…dead peopleeeeeeeeeeee… :!: :!: :!: :!:

Υ.Γ … θρίλερ , κατά προτίμηση ψυχολογικά…επιστημονικής φαντασίας…ρομαντικά[αρχές του μήνα που έχω λεφτά για χαρτομάντηλα]…Και φυσικά ότι γουστάρει η παρέα!! [αν είναι καλή!!]

Εγώ δεν βλέπω την τύφλα μου…είμαι κομμάτια!!! 8) 8)

Βλεπω friends και μερικές φορές μια πανγαλαξιακή παπαριά : αεροσκάφος ανδρομέδα λέγεται…κάπως έτσι…το βλέπω όταν δεν έχω τι να κάνω…lol

Δεν βλέπω με τπτ ριάλιτι…δεν αντέχω με τπτ…το μόνο ριάλιτι που είδα ήταν το survivor1…το οποίο το βλεπα μόνο όταν είχε μάχες και όταν εβγαινε καποιος…

Βλέπω καμια φορά το Fear Factor και γελάω με αυτά που κάνουν τα καθυστερημένα.
Επίσης βλέπω παίξτε μπάλα την Κυριακή, Γεωργίου μετά.
Συννήθως όμως η τηλεόραση μου είναι συντονισμένη σε ενα κανάλι το οποίο δείχνει non stop Pro evolution Soccer?

A! Βλέπω και στρουμφάκια Κυριακή πρωί… μας πως μου ξέφυγε…

βλεπω την εκπομπη του Χαρδαβελα (πυλες του ανεξηγητου) καμια φορα αμα ειμαι μεσα…
και fear factor οπως ειπες Ερι…
καμια εκπομπη του MAD και απο ταινιες απολα! θριλερ, κωμωδιες κλπ

Ε βέβαια όταν είσαι μέσα… Αφού ποτέ δεν είσαι μέσα βρε παλιόπαιδο!
Δεν αδειάζεις απο τα σοκακια (Που έλεγε και η γιαγιά μου…) :lol: :lol: :lol:

Οκ, το κόβω :expressionless:

μν με δυσφημεις! :evil:

σωστο και αυτο…

και καμια μπαλιτσα αν εχει βεβαια η μπασκετ NBA που γουσταρω τρελα :smiley:

όλα τα κινούμενα σχέδια που πετυχαίνω εκτός θεμάτων “μικρό μου πόνυ” και “ντίτζιμον”… Αλλά επειδή βλέπω ελάχιστη τηλεόραση μόνο καμιά ταινία ή το futurama θα με κάνουν να κάτσω… Αντί να βάζουν πρεμιέρες και να πληρώνουν ότι άλλη μπούρδα θέλουν για βραδιάτικη ταινία καλό θα ήταν να ψάξουν λίγο τα manga τα κανάλια! Και φθηνά και καλά :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Nai re g@moto… 8a to katalavoun, to 8ema einai pote…??

Εγώ βλέπω friends, σύνορα της αγάπης (ρε παιδιά ο νίκος μια χαρά είναι εξωτερικά, αλλά δν έχει καθόλου προσωπικότητα!), και από ταινίες ο,τιδήποτε αλλά περισσότερο θρίλερ.

Δε βλέπω με τίποτα κάτι μεξικάνικα, όπως τσικιτίτας, αν το’χετε ακουστά(μπλιαχ!!! :evil: ),ούτε και κάτι ηλίθιες σειρές που βάζει το σταρ τα μεσημέρια(οικογένεια γκίλμορ, στον έβδομο ουρανο κ.τ.λ…) :x

Επισης βλεπω και θριλερ(το ξεχασα) και Μπομπ Σφουγγαρακη

τι το θριλερ ειναι ο μπομπ σφουγγαρακιας? :?

Κι εγώ βλέπω μπομπ σφουγγαράκη!
Δν είναι θρίλερ, αλλά είναι καλό παιδικό!
Έχει πολύ γέλιο! :lol:

Βλέπω Ελληνικές κωμικές σειρές στον ΑΝΤ1, Άκρως Οικογενειακόν, Κωνσταντίνου Και Ελένης, Το Καφέ Της Χαράς και Εγκλήματα.

Δε βλέπω ειδήσεις και Τσικιτίτας που έχει άθλια μεταγλώττιση, έλεος! :x (Όχι ότι αν είχε καλή μεταγλώττιση ή υπότιτλους θα το έβλεπα… :roll: Απλά τα μικρά κυρίως έχουν ΑΠΑΙΣΙΕΣ φωνές έλεος :lol: )

Hail to Dexter :lol: :lol:

ΗAIL :smiley:
Dexter κορυφη

Κι εγώ βλέπω μπομπ σφουγγαράκη!
Δν είναι θρίλερ, αλλά είναι καλό παιδικό!
Έχει πολύ γέλιο! :lol:[/quote]
χμμ… πρεπει να το βλεπει ο bro μου αυτο…

α… και nova βεβαια… αλλα τωρα τελευταια δν βαζει τπτ σπουδαιο το filmnet :x

Μπομπ Σφουγγαρακη ρε.Πραγματικα καποιοες στιγμες φτανει θεικα επιπεδα. :o
Επισης κανα bugs bunny-coyote-daffy duck το πρωι οταν ξυπναω και οτι ταινια εχει το filmnet.