Βλέπω

Bob και ξερο ψωμι!!!

Νταφυ τι ωρα εχει;

^ Δεν ξερω,το πρωι τα βλεπω.

Βλεπω everwood γιατι ο gregory smith (ephram) ειναι θεος,βλεπω gilmore girls γιατι εχουν τρελους διαλογους,αλλα τωρα το εβγαλε…Βλεπω ακομα yu-gi-o ή οπως τελοσπαντων γραφεται,futurama,dexter και οσο πιο πολλες ταινιες μπορω…Ημουνα τελειως πορωμενο με τη sailormoon(πιο συγκεκριμενα με τη sailor αρης)αλλα το βγαλανε και αυτο…
Α,και αν καταφερω να ξυπνησω στις 5 το πρωι βλεπω dragonball…

Δε βλεπω ελληνικα μελοδραματα του τυπου βερα στο δεξι,αυτο με την ακροπολη και οπως αλλιως τα λενε…

P.S. Ποιος ειναι αυτος ο περιφημος μπομπ σφουγγαρακης και που τον δειχνει;;;

ti exei dragonball to prwi??? 8O poy??? 8eiko

Egw to kalokairi toulaxiston to eblepa ston ant1 to prwi kata tis 4.30 peripou…

kai 3ypnouses stis 4.30 gia na deis tv??? h htan h synexeia apo ta mpouzoukia? lol oti prepei ligo dragonball meta…

Δεν κοιμομουν, κολοβαραγα δεν ειχα τι να κανω κι εβλεπα το απιστευτα πορωτικο dragonball!!!

na deis o bro mou exei kamia penhntaria kassetes ths seiras!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I prefer POKEMON

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Τι λες ρε τα ποκεμον ειναι για γελια. Φιλε μεταλ μποι μ αρεσουν παρα πολυ!!!

οντως… ενας οικογενειακος μας φιλς (καμμια 30ρια χρονων) εμενε στην ισπανια και μου ειπε οτι πρεπει να χαν βγει περιπου 7 κυκλοι… ενω εδω εχοθν δει3ει περιπου 4 οπως μου ειπε αφου τα συγκρινε :frowning: 8O

pokemon sucks.Το μονο που αξιζει ειναι η Τζεσυ κι ο Τζειμς…Τρελο γελιο αυτοι οι δυο. καθε φορα πεταγοντουσαν στην πιο ακυρη στιγμη και λεγανε τις ιδιες ατακες καθε φορα.

Dragonball!!! 4 ener! Τα ποκεμον ειναι για γελια μιλαμε!!! Ο ξαδερφος μου τα βλεπει(7 χρονων) και γυρισε και μου πε τι βλακεια… Τα παιξα!!! :roll:

Nai re!!!Hail to Dragonball!!!
Giati to ekopsan oi … :evil: :evil: :evil: …???

Ελα μου ντε??? Ηταν τελειο! Δειχνουν ολες τις αλλες μαλακιες και δεν δειψνουν το καλυτερο ολων αυτου του στιλ…

Εγω θα δω σιγουρα το “Τελευταιες Μερες” την ταινια που αναφερεται στην ζωη και τον θανατο του Κομπειν.

Δεν ειναι ακριβως για τον Κομπειν η ταινια αλλα και καλα εμπνευσμενη απο αυτον…Απο οτι μου ειπαν 2 γνωστοι μου που την ειδαν ειναι ψιλομαπα… :roll:

Μία πρόταση για όσους έχουν DSL σύνδεση. Κατεβάστε τα πρώτα 26 επεισόδια της σειράς “Lost”. Η πρώτη season έχει τελειώσει ενώ η δεύτερη ξεκίνησε την προηγούμενη Τετάρτη. Η καλύτερη σειρά που έχω δει ποτέ! Σχετίζεται με ένα αεροπορικό δυστύχημα με 47 επιζώντες σε ένα νησί. Μπορεί να φαντάζει κλασσικό το σενάριο αλλά δεν είναι, πιστέψτε με!

vlepo to xioni na peftei kai anarotiemai pos allios tha mporouse na itan aftos o xeimonas tis zois mou…

Ανυπότακτες Καρδιές…!!!
Benjamin Rojas forever…
ειδικά μετά από ένα επισόδειο που ο γλυκούλης μου είπε κάτι για blink182…
επίσης έχει στο δωματιό του αφίσα των guns’n’roses!!!
όχι για να μη μου πείτε καμιά χοντρή κουβέντα…
ακόμα και σε στιγμές παρακμής όπως η παρακολούθηση μεταγλωτισμένων μεξικάνικων διατηρώ τα πιστεύω μου :!: :!: :!: