Βλέπω

Μακαρι να ειχε x-files (το καλυτερο πραγμα στην τηλ. ever και οποιος πει το αντιθετο θα τον βαλω τον στο αλλο τοπικ για τον βλακα στο forum)
και καμια σειρα anime της προκοπης.Βλεπω gilmore girls και περιμενω την επομενη σεζον the O.C.Επισης το Cheaters ειναι αυτον τον καιρο η αγαπημενη μου σειρα

to cheaters einai poly kalo…all time classic american…gerry springer ektos studio…
vevaia desperate housewives,den prepei na menoun ekso apo to programma kai sigoura kat epanalipsi to sex and the city…

sex and the city > desperate housewives

tha symfoniso… :slight_smile:

Σε λίγες μέρες όλοι θα μιλάτε για το Lost. :!: :twisted: :!:

βλεπω το Forum :frowning: :frowning: :frowning: και καθε φορα που θελω να γραψω βλεπω το forum…
αμα παω να γραψω και να δω κατι αλλο δε βλεπω τι γραφω :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: τωρα βλεπω ηθκαεθηλκα καδηφλαι να παλι τα ιδια οταβ κοιτω τηλεωραση…

Βέρα στο δεξί χαλαρά!
Desperate Housewifes γιατι η Longhoria είναι θεά!

Έχω πεθυμίσει Starsky & Hats και φυσικά Dukes of Hazzard και ακόμα Charlies Angels!
Τα καλύτερα ever!

Ωρες ωρες αναρωτιεμαι που παει ο κοσμος μας…Χαθηκε η ποιοτητα πια!!!
Καλημερα ζωη και Fear Factor ρεεεεεεεε, τα χουν χαλαρα και τα δυο που ανεφερες!

Ωρες ωρες αναρωτιεμαι που παει ο κοσμος μας…Χαθηκε η ποιοτητα πια!!!
Καλημερα ζωη και Fear Factor ρεεεεεεεε, τα χουν χαλαρα και τα δυο που ανεφερες![/quote]

Πάω στοίχημα οτι μετά αφού τελείωσε η Λάμψη δε θα μιλούσες για 1 μήνα!
Μετά τον “θάνατο” του Στάθη του Θεοχάρη του πρώτου υπαρχηγού του σώματος πόσο κλάμα έριξες?

afou oloi vlepete papakaliath re, ti kruveste … :roll: :roll: :smiley:

[quote=“Powerslave”]

Πάω στοίχημα οτι μετά αφού τελείωσε η Λάμψη δε θα μιλούσες για 1 μήνα!
Μετά τον “θάνατο” του Στάθη του Θεοχάρη του πρώτου υπαρχηγού του σώματος πόσο κλάμα έριξες?[/quote]
Εσυ θα χαρηκες πολυ στον γαμο του Αγγελου με την Ρεγγινα ε;;;

Πλακα πλακα οταν πεθανε ο Θεοχαρης, ειχα νευρα για 3 μηνες!

Εχουν τελειώσει καιρο οι προβολές…

ego tha elega thanasi kai sofi na vgite kana rantevou,giati os theatis, tha elega oti tairiazete poly kai einai krima,logo tis imeras,na karapoutsevete sto internet eno mporeite na agorazete loutrina kai sokolatakia parea, o enas gia ton allo… 8O

Ρε να σαι καλα και πεινουσα…μου κοψες την ορεξη… 8O

Ρε να σαι καλα και πεινουσα…μου κοψες την ορεξη… 8O[/quote]

eisai off topic…ego egrapsa ti vlepo…lol

Βλέπω μόνο Dvd ή Βιντεοκασσέτες.

Δεν Βλέπω τηλεόραση εκτός και αν βάλει κάτι της προκοπής.

Αυτό.

Ούτε καν τότε.

βλεπω ‘‘παρα πέντέ’’ (αν και τώρα τελευταία δεν έχει τόση πλάκα όσο τα πρώτα επεισόδια) και friends(επειδή δεν τα έχω μάθει όλα απ’έξω ακόμα)

DEN VLEPW SXEDON KATHOLOY THLEORASH