Συμπαθείτε το ΛΑΟΣ; Ναι ή όχι;

ειμαι η 51 ψηφος αντιπαθειας και δηλωνω καθαρα ΚΑΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟΥΣ ΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ ταδε εφη η ηγεσια της Γαλλικης Επαναστασης, για αυτους που επικαλουνται το “πνευμα της δημοκρατιας” (αναμεσα τους κ ο ιδιος ο καρατζαφερης). Τι λεω, εδω ο νταμνεησιον απαγγελει γκαιτε (μετα ομως πεταξε και σολωνα και το εχεσε). :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα περα απο ολα τα αλλα που ειπατε,με αηδιαζει που παιδια λιγο μεγαλυτερα απο εμενα λενε στο σποτ του καρατζαφερη τωρα ξερεις καρατζαφερης.τραγικο σαν εικονα

Συγγενης του προεδρου του Εδεσσαικου?

μακρινοι.

Με την καμιά!

Λαικιστές του κερατά, που πίσω από τον μανδύα της ¨κοινής λογικής¨ εκμεταλλεύονται τους φόβους του μέσου απροβληματιστού ανθρώπου, που πιστεύει ότι έχει την λύση.

Οι απόψεις του Λ.Α.Ο.Σ. είναι γραφικες, και ταυτόχρονα πολύ, μα πολύ επικίνδυνες.

Ναι !

Λίγα για τον Εδεσσαικο ε

Καθολου.

Οι αποψεις του Καρατζαφερη εκτος απο γραφικες ειναι και εντελως ηλιθιες.Το ασχημο ειναι οτι εχει το τροπο να προσεγγιζει ολο και περισσοτερους γυρω του οπως ειπωθηκε παραπανω.

Αμα το ΛΑ.Ο.Σ βγει τριτο κομμα στις εκλογες τα πραματα θα ειναι δυσκολα

O τελευταιος των μοικανων???

νεα η σαρρη ηταν καλο κολοσκυλο παντως :smiley:

τωρα να μιλαμε σοβαρα για ΛΑΟΣ ,αστο καλυτερα ας αρχισουμε να ποσταρουμε photos της σαρρη

Ρητορικό το ερώτημα.

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς κάποιος μπορεί να συμπαθεί το ΛΑΟΣ.

Ή μάλλον μπορώ. Αλλά δεν θέλω να το παραδεχτώ.

Μπορεις να καταλαβεις πως καποιος μπορει και συμπαθει ΝΔ και ΠΑΣΟΚ που τον γαμανε ολα αυτα τα χρονια?

Όχι! :stuck_out_tongue:

Το συμπαθώ δε ταυτίζεται με το αποδέχομαι τα πάντα που γίνονται μέσα σε αυτό το κόμμα. Ο Mike Stan έχει αναλύσει τις απόψεις του στο τόπικ “Ιδεολογικές συζητήσεις” και προς τιμήν του ψήφισε στο poll δίνοντας αξία και σε ό,τι σημαίνει αυτό το poll και στα συμπεράσματα που θα βγουν από αυτό.

Αν και νομίζω πως η απάντηση στο ερώτημα του red_pyramid προς τον damnation για το ποιοι είναι αυτοί οι αριστεροί κύκλοι που μάχονται το ΛΑ.Ο.Σ. δόθηκε ήδη. Μέσα σε λίγες ώρες ψήφισε το 40% όσων ψήφισαν στο τόπικ των εκλογών.

Δίνουν θέσεις στο δημόσιο.

Ολοι οι υπολοιποι δεν θα δωσουν?:-k

Όλοι οι υπόλοιποι δεν έχουν ακόμα τα φόντα για να γίνουν κυβέρνηση.

Όταν βγουν κυβέρνηση ίσως.
Το σίγουρο είναι ότι ο ΛΑΟΣ θα δώσει πολλές θέσεις στη Μακρόνησο.

Eγώ πάντως άπο ότι έχω καταλάβει, η πλειοψηφία της νεολαίας που ψηφίζουν Λαος και δεν είναι φανατισμένοι, δεν έχουν την παραμικρή ιδέα ούτε γιατι το ψηφίζουν όυτε για την πραγματική του θέση στο πολιτικό σκηνικό. Ατάκες του στιλ, “να φυγουν οι μετανάστες”, “κάτι θα κάνει ο Καρατζαφέρης”, “έχει πιο πολιτική πυγμή από Γιωργάκη - Κωστάκη στην Ευρώπη” και άλλα τέτοια φούμαρα, από άτομα που ουσιαστικά οι άγνοια τους στο πολίτικό σκηνικό, η ξενοφοβία τους και η παντέλής ισοπέδωση της αξίας του πολιτικού χώρου τους κατευθύνει να ψηφίζουν ένα άτομο που με επικοινωνιακή γλίτσα, τσιμπάει οποιονδήποτε ανίδεο του κάνει κλικ κάποιο από τα βαρυγδουπα “θέματα” με τα οποία ασχολείται, λίγο “Ελληνες”, λιγο “Πατρίδα”,λίγο “χαμένες αξίες”, λιγο “Μακεδονια”, λιγο λαικιστικη σαλάτα παντώς καιρού. Είμαι σίγουρος ότι κάποιοι θα τους ψηφίσουν επειδή απλά φωνάζουν περισσότερο από τους άλλους, ανεξάρτητα από το τι λένε. Τι να λέμε τώρα για την πολιτική ταυτότητα του Έλληνα. Ορθοδοξία + Περικλης + Μεταξας + Πλευρης + Μεγάλο πευκο + Βεργινα + Λευκό Περιστερι + Αδωνης + Μπουμπουκα + Η ώρα της αλήθειας + Σαρρη + Σουβλακι + Ψηνακη + Πατριωτική εξπερματωση + Φασιστοείδη ανιδεολογια + αρχαία υπερτεχνολογία στον Ολυμπο + μπουζουξιδικες ενωτικές τάσεις του νεοέλληνα για την ανάσταση των αρχαίων ιδεών + Λεωνίδας Σπαρτιάτης + Λεωνίδας Γιεωργιαδής = ΛΑΟΣ

http://www.youtube.com/watch?v=u-aUnmquBrE <------με λιγα λογια,ελληνοχριστιανικα