Συμπαθείτε το ΛΑΟΣ; Ναι ή όχι;

Πειραζει που δε συμπαθω κανενα κομμα; :-s Παντως εχω μια απορια.Ενω σε αυτο το θρεντ ο ΛΑΟΣ εχει δεχτει 60 ψηφους αντιπαθειας και εναν και μοναδικο ψηφο υπερ του… στο θρεντ για τις φετινες εκλογες προηγειται ολων των κομματων…

Είναι και ένας από τους λόγους που έφτιαξα αυτό εδώ το τόπικ. Εδώ και μέρες είχε σταθεροποιηθεί το αποτέλεσμα του poll στο τόπικ των Εκλογών και ξαφνικά μέσα σε μια μέρα μόλις αυξήθηκαν πολύ οι ψήφοι στο poll και το ΛΑ.Ο.Σ. ως δια μαγείας πήρε το πρώτο ποσοστό και εμφανίστηκε και ποστ νέου χρήστη που μπήκε μόνο για να υποστηρίξει το κόμμα του. Προφανώς κάπου έπεσε σήμα και φτιάχτηκαν νέα accounts μόνο και μόνο για να ψηφίσουν υπέρ του ΛΑ.Ο.Σ.

Το φόρουμ δε θα γίνει όργανο πολιτικής προπαγάνδας για κανέναν. Δε θέλουμε χρήστες που μπαίνουν μόνο και μόνο για να προασπίσουν τα συμφέροντα της παράταξης τους (είτε αριστεροί είτε δεξιοί είτε οποιαδήποτε απόχρωση). Αυτή τη φορά όμως, καθότι εκείνο το poll δεν ήταν public για να μπορούμε να διορθώσουμε αυτή τη “νοθεία” και το γεγονός πως το αποτέλεσμα του poll δεν ήταν πλέον αντιπροσωπευτικό των απόψεων αυτού εδώ του φόρουμ, θεώρησα σκόπιμο να φτιάξω αυτό εδώ το τόπικ (και παρά τη φιλοσοφία του podium που και για αυτό το poll θα κλείσει αύριο και μαζί με αυτό και το τόπικ).

Από τη στιγμή που κάποιοι μπήκαν στο φόρουμ μόνο και μόνο για να διαφημίσουν την παράταξη τους, δε μπορούσαμε να κάνουμε τίποτα άλλο από το να δείξουμε την πραγματική άποψη του φόρουμ για αυτό που προσπαθούσαν τόσο άκομψα και άτεχνα να προωθήσουν παρουσιάζοντας το ως κοινή άποψη των χρηστών μας. Προφανώς την ίδια μοίρα θα έχουν παρόμοιες απόπειρες από τον οποιοδήποτε πολιτικό χώρο…

ειλικρινα ειχα ψαρωσει οταν το ποσοστο ηταν μοιρασμενο μεταξυ ΚΚΕ και ΛΑ.ΟΥΣΤ…
γιατι ΟΚ ξερω οτι μπορει να επαιζαν 30 αριστεροι εδω μεσα…
αλλα 30 ακροδεξιοι μου ειχε φανει καπως!!

Delete στους προβοκατορες!

Πως ακριβώς λειτουργεί το public poll;
Μπορούμε όλοι να βλέπουμε τι έχει ψηφίσει ο καθένας;

Κάνε κλικ στον αριθμό των ψήφων:)

ΦΑΣΙΣΤΑΚΙ ο μαηκσταν λοιπον.

eμείς όμως που ήδη ψηφίσαμε δεν μπορούμε να το δούμε… :-k

εντιτ. οκ, το βρήκα. :slight_smile:

Πάτα στον αριθμό των ψήφων ρε συ!

ειχα 5 ατομα ως “φιλους” στο προφιλερο μου…και ο Μικες ηταν ενας απο αυτους…

οχι πλεον!

ΓΔΦ???

ελευθερια αποψεων εχουμε ρε παιδια :slight_smile:

Ακριβως,το να μου σβηνονται ποστ σε τοπικ του λαος μονο φασιστικο μπορει να χαρακτηριστει.
ΦΑΣΙΣΤΑΚΙ και ο post-deleter λοιπον!

Οι χαρακτηρισμοί να λείπουν εφ’ όσον κάποιος δεν προκαλεί με τα ποστ του.

Είσαι το ίδιο πρόσωπο;

:lol::lol:
Leper, το ψαξες καλά το θέμα. Αν πάντως το φόρουμ και όσα γράφτηκαν στο τοπικ “εκλογές” τον έκαναν να αλλάξει γνώμη, είναι ένα κέρδος αυτό.

νεο accoynt μονο και μονο για να ψηφισουν το ΛΑΟΣ#-o

ελεος και εγω εχω βαρεθει να συμπληρωνω φορμες για register:p

Χεχε, χαίρομαι που έπαιξα έναν ρόλο και μετέστρεψα έναν υποψήφιο ψηφοφόρο του ΛΑΟΣ, απο τον διάλογο που κάναμε. 8)

Δεν ειναι τυχαιο που το μικροφωνο ειναι σε αυτη τη θεση :stuck_out_tongue:

Κάποιες απο τις ψήφους των συμπαθούντων προέρχονται απο ίδιο account. Δηλαδή πόσο έλεος ρε παιδιά.

Tι να πω φίλτατε Ellanor. Εάν έλεγα ότι δεν επηρέασες τις απόψεις μου -και δη με σωστή κατεύθυνση- θα έλεγα ψέμματα. Το ότι είμαι από την μεριά μου ευγνώμων νομίζω το έχεις καταλάβει. Αυτά.

Οι ψήφοι των petergr και Bill_gr καθότι είναι από τον ίδιο user που έκανε πολλαπλό account και δε μπήκε εδώ μέσα για το μουσικό μας φόρουμ, αφαιρέθηκαν. Το ποσοστό όσο κι αν το προσπαθήσετε παιδιά δε θα το αλλοιώσετε. Μας παίρνει λίγα δευτερόλεπτα για να σβηστεί η νοθεία σας. Ευχαριστώ :slight_smile: