Λάθη

To μεγαλυτερο μου λαθος ηταν η Αργυρω.
Φχαριστω.

Που στο λυκειο το κωλοβαραγα και δεν εδωσα οση προσοχη θα επρεπε με τις πανελληνιες. Θα ειχα περασει στη σχολη που ηθελα, απο την αρχη χωρις να ταλαιπωρω τον εαυτο μου και τους γονεις μου σπουδαζοντας σε 2 αλλες ακυρες σχολες τις οποιες παρατησα τελικα οταν σοβαρευτηκα και ειπα να ακολουθησω αυτο που μου αρεσει. Στερνη μου γνωση να σ’ειχα πρωτα…

Παντως απ’την αλλη, αν και μετανιωνω που δεν διαβασα οσο επρεπε, βλεπω και ενα θετικο οτι τουλαχιστο περασα καλα με τους φιλους μου και απεφυγα το σκηνικο που βλεπω σε μερικα ατομα που λιωνουν στο διαβασμα και στο τελος καταλαβαινουν οτι δεν εχουν χαρει αυτα τα χρονια. Βεβαια υπαρχει και η μεση οδος…

δεν περασα επαρχια…
μενω ακομα στο ιδιο δωματιο με την 12χρονη αδερφη μ…

και δε δουλευεις για να πληρωνεις ενοικιο:D

μεγαλη ηττα

Λάθος θα είναι να πάω Καραϊσκάκη το απόγευμα και να χάσω το τετ-α-τετ με την βυζαρού μπουρναζιώτισσα. Θα πάω γήπεδο όμως.

Τιμιοτατο ποστ. Εισαι τρου και σ’αγαπαω.
Ευγε τσολια μου.

αχ…πολλά λάθη…
αλλά αυτό που με βασανίζει είναι η μετεγγραφή που αναγκάστηκα να πάρω για Αθήνα…:frowning:

ΛΆΘΟΣ!!!:cry::cry::cry:
έχασα την Πάτρα…:frowning:

πολυ μεγαλο λαθος!!!η πατρα δε χανεται.

το ξέρω ρε γαμώτο!!!
και η ειρωνεία???
Πάτρα ήταν το όνειρο μου να σπουδάσω…!!!και όταν είδα Πάτρα…έμεινα από την χαρά μου…8O
μου ψαλίδισαν τα φτερά όμως…[-X

δεν υπαρχει σωστο η λαθος σε ενα επιπεδο
οταν θεωρεις ο ιδιος οτι πρεπει να κανεις κατι που σε ευχαριστει καντο
παντα αυτο που κανουμε στη τελικη ειναι αυτο που θελουμε πχ
το παιδι που ειπε οτι δεν πηγε με τη βυζαρου και πηγε γηπεδο
εκανε αυτο που πραγματικα ηθελε
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΤΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΕΛΟΥΜΕ
αλλιως θα καναμε το αντιθετο

λαθος ισως ειναι οταν θα εχεις κανει κατι και θα ντρεπεςαι γιαυτο πχ
αν αυριο η ζωη σου διμοσιευτει στην εφημεριδα
η στα μεσα μαζικης ενημερωσης και εχεις κανει πραγματα που ντρεπεσαι γιαυτα\ τοτε εχεις κανει λαθος
δηλ εγω δεν ντρεπομαι για οτι εχω κανει (ειτε ναρκωτικα να ειναι
η συμπεριφορα) γενικα με λιγα λογια να εχεις ηθος να μην εισαι κουκουρικου
(ενταξει δε λεω ξερω γω οταν ησουν μικρος και εκλεψες μια σοκολατα)
αντιθετως θα ντρεπομουν πχ αν βαραγα ενα σκυλο στο δρομο και το εβλεπε ολη η ελλαδα
οσο αφορα το μαλλι ο λογος που αφηναμε και αφηνουμε μαλλι ειναι για να χτυπιομαστε στα τραγουδια πιστευω το 99 των μεταλαδων γιαυτο το αφηνει
εγω τα εχω κοψει και τα εχω ξανααφησει 2 τρεις φορες
το καλοκαιρι τα ξαναεκοψα
τα βαρεθηκα\ μπορει τωρα να τα ξανααφησω μεχρι το καλοκαιρακι
παντως νομιζω ειτε μαλλι εχεις η δεν εχεις ειναι το ιδιο αν θες να χτυπηθεις θα χτυπηθεις
μην τρελενεστε λοιπον με μαλλι η χωρις το ιδιο μεταλλας θα εισαι
εκτος αν ο λογος που τα αφηνει καποιος ειναι αλλος.
δηλ πιοιος ειναι πιο μεταλλας ο hetfield η ο araya??
παπαρια και οι 2 ειναι το ιδιο!!!:wink:8)

Ρομαντικη αποψη αν και το παμε μακρυα το θεμα. Αλλοι λενε οτι υπαρχουν ηθικοι κανονες και αρα λαθος και σωστο, και αλλοι λενε οτι αυτα ειναι βλακειες και υπαρχει απλα αυτο που μπορεις και που θες να κανεις και το “λαθος” και “σωστο” ειναι εννοιες σχετικες και ενα συνολο κανονων που εχει διαμορφωσει η κοινωνια.
Εγω ειμαι καπου στη μεση.

Παντως αυτο που πραττουμε δεν ειναι παντα αυτο που θελουμε, ή ακομα και να ειναι, δεν σημαινει οτι δε μπορουμε να το μετανιωσουμε σε καποια αλλη φαση της ζωης μας. Μπορει πριν 5 χρονια καποιος να εκανε ναρκωτικα (μιας και ανεφερες το παραδειγμα). Τοτε ηταν αυτο που ηθελε να κανει. Μπορει ομως να κοντεψε να πεθανει μετα απο λιγο, και με τα σημερινα δεδομενα, τωρα που εχει περασει απ’αυτο, να νομιζει οτι ηταν λαθος εκεινη του η επιλογη.

:lol:

Καλα για την Πατρα μιλατε.Ρωτηστε και μας που μενουμε μονιμα εδω.

Περα απο την πλακα για τα 5-6 χρονια της φοιτητικης ζωης μια χαρα ειναι.
Για παραπανω εχει να κανει με το τι ζηταει ο καθενας.

σωστός…:wink:

δεν χρειαζεται να συμφωνισουμε ουτε να διαφωνησουμε ειπαμε ολα ειναι σχετικα

νομιζω οτι εσυ ησουν που μου ειπες χτες
οτι θα μου πεις πως θα ανεβασω
φωτογραφιες
.για πες
θα σου ανεβασω αυτη που ημουν στο ναυτικο
τοτε με τον κωστανταρα8)

Σου ειπα εχτες πως. Σου αφησα comment στο προφιλ σου :stuck_out_tongue:

οκ ρε μαγκα μου δεν το ειδα ευχαριστω8)

Εγω δεν κάνω ποτέ λάθη. Τα μοναδικά μου λάθη είναι αυτα στα μαθηματικά.

Μόλις έκανες…όταν η επόμενη λέξη αρχίζει από κ,π,τ,ξ,ψ,μπ,ντ,γκ,τζ,τσ…τότε η προηγούμενη παίρνει “ν”…
Άρα δεΝ κάνεις λάθη…που μόλις σου απέδειξα πως κάνεις και μάλιστα όχι στα μαθηματικά :stuck_out_tongue:

ΜΜμμμμ εγώ νομίζω ότι το μεγαλύτερο λάθος κάποιου είναι να μην αναγνωρίζει τα λάθη που έχει κάνει…

Θα επανέλθω…