Λάθη

Eκτός αν δεν τα βλέπεις…

φιλε σε νιωθω!και εγω παντα αυτο παθαινω…οταν κανουν οι αλλοι μαλακιες(και δεν ξερω αν το πιστεψετε,ΕΓΩ ΚΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ),αμα γινει καμια μαλακια εγω την πληρωνω,ισως επειδη ειμαι ο πιο σοβαρος μεταξυ μας,και στα “κρισιμα” ολοι απο μενα περιμενουν κατι…[-X

Οι ΕΛΛΗΝΕΣ κάνουν πάντα τις λιγότερες.-

ναι,ισως,αλλα εγω ειμαι Ο ελληνας!:wink:
κοιτα το νειμ μου

:bow: :bow: :bow:

ανταποδιδουμε

Λαθος επισης το οτι δεν δηλωσα για την κρατικη σχολη μαγερικης:!:

Στο είχα πει εγώ. :wink:

Δεν μ’ αρέσει η σχολή που διάλεξα…Είμαι δέυτερο έτος…Με 10% (αν ισχύει ακόμη) δεν μπαίνω πουθενά που να μ’ ενδιαφέρει (αν κι έχω καταλήξει δυστυχώς ότι δεν μ΄ενδιαφέρει τπτ απ αυτά που προσφέρουν τα ελληνικά πανεπιστήμια) γιατί έχουν πάει στα ύψη οι βάσεις

Αυτά τα ωραία

Παράτα τη.

ου μεγάλη κουβέντα…δεν ξέρω…χωρίς να είναι πιεστικοί οι γονείς μου ξέρω ότι μια τέτοια κίνηση θα τους ξενερωνε/απογοήτευε φουλ, κι ενώ πλέον δεν θα πρεπε να το σκέφτομαι αυτό, σκαλώνω πολύ…

σημασια εχει οτι θα ξενερωνε τους γονεις σου?η οτι δεν μπορεις να κανεις τπτ και που πας…εξηγησε τους…

ναι ρε τελείως μαλακία μου που σκαλώνω…Ντάξει τους έχω πει ότι η σχολή δεν μ αρέσει και ότι μετά απ’ αυτή δεν με κόβω να ασχολούμαι με το αντικείμενο της, και μου λένε τα κλάσσικα ελληνικά στερεοτυπικά πράματα του τύπου: Kάνε ότι θες μετά, αλλά πάρε το πτύχιο

ενιγουει καληνύχτα μάγκες!

Θα δυσκολευτείς περισσότερο για το πτυχίο αν δε σου αρέσει η σχολή.

Συκοφαντίες …

Nαι μωρε απλα εφαγα το σκαλωμα εν μια νυκτι και την επομενη περιπου πηγα και γραφτηκα δεν το ψαξα πολυ το θεμα,δεν ειναι οτι ειναι κακη η σχολη ειναι οτι για να πηγαινω δουλευω κιολας και ζοριζει.
Μπορει να δηλωσω του χρονου,θα δειξει.