Μεταλλική Αλληλογραφία

Ντάξει ο τύπος μέσα στη γραφικότητά του, λέει και σωστά πράγματα όμως.
Απλά το χάνει όταν αναφέρεται στις γκόμενες.

Ε, ψιτ! Μπλιντιν!

http://anorimoi.com/kritiks%20and%20grammats.htm

Υπάρχει κανένα καλό παιδί με φτυάρι να ξεθάψει γράμματα εποχής 92-93 με το σκηνικό boys vs girls;

καταθεση ψυχης,οχι μλκες…με κατι θρησκειες,γκομενες κτλ το χεζει λιγο,αλλα γενικα παντως λεει πολλα σωστα πραματα που ισχυαν και ισχυουν ακομα(με μια δοση γραφικοτητας σε σημεια πολυ εντονη)…πο,τον ψιλολυπηθηκα απο ενα σημειο και μετα:/…not that funny…

ΚΛΑΙΩ ΑΠΟ ΣΥΓΚΙΝHΣΗ!!! :cry:

Στο περίπου.

Μπλιντιν, σου έχω τα χαρτομάντιλα!

These are my thoughts too.

Και στάνταρ του έχει φάει γκόμενα λαϊκάτζας:lol:

λεει και μερικες αληθειες αλλα γιατι τοση πικρα και πεσιμισμος πιστευω οτι το παληκαρι τωρα θα ακουει HIM ή σασα μπαστα

πέθανα στα γέλια όπως και τότε!! :lol::lol::lol:

ΚΛΑΙΩ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
ΤΡΑΜΠΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΤΕΛΟΣ!

ΚΑΙ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ “ΣΥΝΤΑΚΤΕΣ ΑΝΑΣΥΝΤΑΧΘΕΙΤΕ!”

Οποιος εχει το γραμμα του περιβοητου Nick The Dick ας το ανεβάσει…

πο,ναι,Nick the dick,nick the dick…bleedin,πσαχτο πλιζ!!!

γαματο αυτο του τραμπακουλα αλλα ηθελα και την συνεχεια του αμεσως επομενου γραμματος που καποιος τα χωνει στο χαμμερ

πότε περίπου βγήκε αυτό? 2001 νομίζω?

Ναι καπου το 2001…

KΛΑΙΩ απ’τα γέλια με τα γράμματα του Τραμπάκουλα. Τα θυμάμαι σαν χθες. Respect τραμπακουλας.

Πάρτε κ ένα μικρό ακόμα που βρήκα, δεν έχει γέλιο, αλλά είναι ενδεικτικό της εποχής:

[CENTER]FAITH NO MORE μέρος 1[/CENTER]

Αγαπητό metal hammer, θα ήθελα να εκφράσω την αγανάκτησή μου για αυτά που γράφετε για τους Faith No More. Μία τους κατακρίνετε και την άλλη μας δείχνετε τον δίσκο τους και τους κάνετε αφιέρωμα. Κανονικά αυτοί οι δίσκοι και τα συγκροτήματα ανήκουν σε άλλα περιοδικά, γιατι πραγματικά ξεφτιλίζουν το heavy metal, γιατί όποιος ακούει μεταλ δε θα πρέπει να ακούει rap, όπως Faith No More. Ελπίζω να μην ξανακάνετε αφιέρωμα. Δε θέλω να προσβάλω αυτούς που ακούνε Faith No More, αλλά πρέπει να καταλάβουν ότι δεν είναι μεταλλάδες.

[RIGHT]Vigan The Thrasher[/RIGHT]

Θα βάλω και το μέρος 2 κάποια στιγμή, που είναι ο αντίλογος, αλλα πρέπει να το σκαννάρω πρώτα γιατί είναι μεγάλο.

Το γράμμα του Nick the Dick, έχει ένα σχετικό γέλιο αλλά είναι προφανές ότι ο τύπος κάνει πλάκα. Πιο αστεία είναι τα δεκάδες γράμματα-απαντήσεις που ακολούθησαν από “αγνούς υπερασπιστές του μέταλ”. Τι μου θυμίζει, τι μου θυμίζει…

Η πλάκα πάντως είναι ότι με πολύ κόσμο που θεωρούσε και δεν θεωρούσε μεταλ τους stratovarious πχ τώρα παίζει να το γύρισανε στα σκυλάδικα ή και σε κανα έντεχνο

:cry::cry::cry::cry:

Hail to (πάστα) Φλώρα…:lol:

RESPECT

:lol: :lol: :lol:
ο τιτλος του γραμματος πρεπει να ηταν ο εξης:
φτιαξτα με την φλωρα να γινεις φλωρος