Μεταλλική Αλληλογραφία

:bow::bow::lol::lol::lol:θεος

Αλλο ενα θεικό γραμμα ηταν το 95 ή 96 με εναν τυπά που εβριζε τον Morrisson και απαιτουσε η ημερομηνια θανατου του να γινει ημερα γιορτής για το metal…:lol:

γιατι ειναι μεταλ? :-k

H απάντηση του Hammer όλα τα λεφτά!
Συσπειρωθείτε αδέρφια!

O γείτονάς μου που ακούγαμε μαζί στρατοβάριους κάποτε είναι ο πρώτος κλάμπερ της αθήνας :expressionless:

Εντάξει, η δεύτερη παράγραφος της απάντησης της σύνταξης του Χάμερ στο Νικ δε ντικ έπος

πωπω ρε θηρία τι κάνατε
μπαίνω στο τόπικ και βλέπω χαμό :lol:

έχε χάρη που βαριέμαι του θανατά αλλιώς έχω όλο το αρχείο του χαμερ από το πρώτο τεύχος μέχρι και το 1999. ανεκτίμητος θυσαυρός αλλά είμαι τελείως τεμπέλης και βαριέμαι να σκανάρω

πληροφοριακά τα γράμματα τα έγραψα τη χρυσή περίοδο φλωρακη 95-96. θενκς γιά τα κοπλιμάν :smiley:

Χα χα χα πολύ γέλιο λέμε! Να 'στε καλά!

Θυμάμαι τις αφιονισμένες απαντήσεις στον Nick the dick! Χα χα χα!

Τα σέβη μου στον Τραμπ!

Εχω λιώσει στο γέλιο,αυτα ήτανε γράμματα!Μιας και το λέγαμε σήμερα με τον Τραμπάκουλα όποιος μπορεί ας ανεβάσει τα απίστευτα editorial απο forest, true metal κλπ,όπως και κάποια θεικά άρθρα του forest όπως αυτο περι satan gestapo.Θα ανέβαζα κάποια άλλα δεν έχω scanner.

πω ρε μαλακες, τι επικα γραμματα ειναι αυτα?:lol:
εν τω μεταξυ, η γραφικοτητα ειναι ανεξαντλητη και αν καποιος κοιταξει τα τελευταια τευχη θα τη συναντησει δυνατη κι ακμαια.
αυτο το δισελιδο που ποσταρε ο bleedin με την εξομολογηση του παλικαριου, αν και σε σημεια υπερβολικο, λεει πολλες αληθειες, που ακομη και σημερα ισχυουν…

Νά’στε καλά όλοι, μου φτιάξατε το απόγευμα:):!:

εγώ το βρίσκω μία μαλακία και μισή, ο τύπος τα είχε παίξει …για κάποιο λόγο προφανώς, γνώρισε μια γκόμενα και έννιωσε κάτι σαν αναγενημένος χριστιανός και έτσι

εγώ πάντως βρίσκω τα τωρινά γράμματα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ χειρότερα. τότε ήταν και άλλες εποχές αλλά αυτοί που στέλνουν τώρα, πέρα από παντελή έλλειψη χιούμορ γράφουν και σαν λοβοτομημένοι.

+1
δεν ξερω αν φταίει το ότι “μεγάλωσα”. αλλά πλέον κουράζομαι αφόρητα διαβάζοντας γράμματα στο χάμμερ.

(Ίσως βέβαια, και τα σημερινά σε 15 χρόνια να βγάζουν τόσο πολύ γέλιο:D)

ουτε εγω εχω scanner γμτ. :frowning:
αν και ξεχνας το ιστορικο iron :lol:
3 τευχη, το ενα καλυτερο απο το αλλο :smiley:

οσον αφορα τα γραμματα στο χαμερ, αλησμονητη επισης η κοντρα power-αδων με death/blacksters κλπ.

μήπως να το σπλιτάρουμε σε “Αλληλογραφία και Μεταλλικός τύπος” και να συνεχίσουμε απο κει?

Done! Συνεχίζουμε απο δώ!:smiley:

:lol::lol:
αυτά είναι ρεεεε… η απάντηση του hammer έχει περισσότερο γέλιο απο το γράμμα…

– “ΣΤΑΘΕΙΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΕΝΩΜΕΝΟΙ” –

χΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧ ΠΕΘΑΝΑ ΡΕ χαχαχαχΧΑΧΑΑΧ

:metal: ΕΝΩΘΕΙΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ FOREST ΤΩΡΑ!!!:smiley:

ποιος μηνας ειναι?
ο Αυγουστος εχει επισης ενα θεικο για Μεταλλικα.
δυστυχως δεν εχω σκανερ