Ποιον κραξατε περισσοτερο αυτην την χρονια?

Cosmosis:Ιδρυτης του “Moral Fan Club”. Υποστηριχτης της πιο ελπιδοφορας ελληνικης μπαντας στο χωρο του μετσαλ!
Damnation669:Ή αλλιως δαμνεισον88.
Θαυμασαμε πιο πολυ τα ποστ του στην αρχη της χρονιας καθως τον τελευταιο καιρο ειναι μπαναρισμενος (ατιμε δατς γουαη). Φετιχ του η νεα κατηγορια “Podium”.
Guest (Xακος):H’ αλλιως ο Σωτηρακοπουλος του Μεταλ.
Underground: Η’ αλλιως Ξηγας ή αλλιως motorhead
Γνωστος για τις ΘΡΑΣ ΑΤΤΑΚ συναυλιες του και για τις επαγγελματικες επαφες που ειχε με το μεγαλο κτηριο απεναντι απο την Λεωφορο.

Βάλε μέσα και τον άλτεργκράου.

αχαχαχαχαχ!!!

Αλτεργκράου λατρεία μεγάλη, ρισπεκτ στον ΞΗΓΑ γιατί στα τόπικ του έγινε της πόρνης, αλλά νταμνεησον ζεις εσύ μας οδηγείς!

Οι υπόλοιποι απλά βλέπουν την πλάτη τους.

Καλα ευκολα… Τα ποστ που ειχανε πεσει με τον damnation ειδικα τοτε με το ΛΑΟΣ, ειναι ασυναγωνιστα.
All out attack ειχε φαει με αυτα που εγραφε

Αδέρφια κλαίω!

Λοιπόν με σειρά προτεραιότητας!

Damnation, Alterγκαου, Ξήγας, Moral

Αλλά πραγματικά είναι λίγοι μπροστά στους θεούς του τόπικ αγαπάμε (κι όχι μόνο)

[ol]
[li] Anguls7pl - No words![/li][li] PanosKosto - τρελαίνομαι να δω στο άβαταρ φωτογραφία με Keelhaul :lol:[/li][li] Nightwing - έχει στρώσει αλλά…αλλά![/li][li] Godsmack - λόγω των τελευταίων ποστ - κλικ :p:p[/li][/ol]
κλπ.
Eπίσης γύρω στο Μάρτιο ήμουν σε φάση να κράξω ανελέητα νομιστεράκη αλλά τελικά

Τον Τραμπακουλα γιατι τον εχεις στην απεξω ρε?
Τον τελευταιο καιρο του εχεις χωσει για τα καλα

Αρκεί που τον έχει το Χάμερ μέσα.

Άλλος.

λεμε και ποιος

1-0!!!

[SIZE=“7”]ΑΥΤΟΣ[/SIZE]

σορυ φιλος,αλλα εμεις το λεγαμε αυτο στο γυμνασιο [-X
και για να μην ειμαστε οφ τοπικ,εγω προσωπικα δεν εκραξα κανεναν,αλλα οι πληοψηφεια εκραξε Χακο,που μας βλεπει και γελαει…και κατι που παντα ηθελα να ρωτησω,που ξερετε οτι παρακολουθει το ροκιν΄?

Είναι ματάκιας.

Τον Μαζίνιο.

Ναι αλλά ποτέ δε το ποστάρατε εδώ. ΦΛΩΡΟΙ.

κραταμαε επιπεδο φιλτατε…

μμ έχω κράξει φέτος Γουάιζ; Δεν το νομίζω αλλά ας είναι, απ’αυτό το τίμιο τόπικ του στέλνω μήνυμα συναδέλφωσης :lol:

Γενικά δεν κράζω

Μόνο με ΝοΜιστεράκι κάτι λέγαμε στο θρεντ του Κρακ Δε Σκάι
Αλλά δεν πειράζει, είναι καλό παιδί και τούτος και του συγχωρούμε τα ατοπήματα, όσο βαριά κι αν είναι. :lol:

Άλλωστε είναι σίγουρο ότι θα αναγνωρίσει σε 5-10-20-50 χρόνια (δεν είναι μείον αυτό, παύλα είναι, πανέξυπνε τύπε που σκέφτηκες να μου την πεις ;p) το πόσο μεγάλη δισκάρα είναι. :stuck_out_tongue:

Εννοειται οτι ΑΜΕΣΟ κραξιμο εφαγε ο υπερμαχος των Φλοραλ…μαζι με τσι πεταλου’ιτσες του.
Εννοειται οτι στο θρεντ του Ξηγα υπηρξε παρεξηγα (…:cold:…)και ναι, ηταν για κατι που εκανε αλλα δεν ηταν και τοσο προς αυτον τελικα.

Τραμπακουλας …δεν…Αλλο το οτι ειναι υπερμαχος του στριτ κρεντ των Μανοχουορ…ΟΛΟΙ εχουμε τα “κενα” μας!

Νταμνεϊσον ιζ σοου λοοοονγκ αγκο και τοσο…ΜΑ ΤΟΣΟ αναξιος λογου (καθως εκτιμω πως υπαρχουν μεγαλυτερα ζωα εκει εξω) .Μολαταυτα ειναι επαξια στις επιλογες.

Ψηφιζω τον ΕΝΑ,τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ,ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΙΟ και ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΟ βασιλια της τεντωμενης π@@@@οτριχας, Μορδοβλακχαν Περβανιδιν.
Γιατι στιγμες σαν αυτες που προσφερει, εχουν διασυμπαντομεταλοσημαντικη εννοια η οποια χανεται εις το βαθος των αιωνων της ιστοριας των απανταχου μεταλλοπατερωνε.

Καλημερα Βλχακο!:bye:

εξαιτιας σου εφαγα και τον πρωτο μου ποντο εδω :frowning:
γενικα καποιες λογομαχιες με σιγκναλ ηταν :lol:
με παπαρδελες, ανγκους, ελληνναραδες ηταν απλα ανεκδιηγητες.
και σε κατι awake και στεφς ζητω συγγνωμη, δεν ηξερα.

Και γω ολο και με καποιον θα 'χω τσακωθει.Τσακωνομαι γενικοτερα εγω.Και κραζω.Κρα ρε.

Eτοιμάσου να με δεις αγκαλιά με τον Dallison.