Πού θα κάνεις καριέρα ρε παιδί?

Αρχικά καλωσορίστε με αγαπητά μου παιδιά, είμαι νέο μέλος, μη φάω ξυνίλα έτσι;

  1. Πού νομίζετε οτι θα γίνετε top? Απαντήστε με ειλικρίνεια και κερδίστε…

(σιγά μην κερδίσετε τπτ)[size=6][/size]

Καταρχήν αν είσαι ωραία κοπέλα, καλωσήρθες… Αν πάλι δεν είσαι καλώς μας βρήκες…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Εγώ θα κάνω top καριέρα ως “προαγωγός” μουσικών ταλέντων δίπλα στο master που ακούει στο nickname finlandos…

Πρώτα απ’όλα καλωσήρθες
Τώρα σας ενημερώνω οτι εγώ έχω ήδη αρχίσει την καριέρα μου ως κιθαρίστας 8) !!!
Στα όνειρά μου κάνω συναυλίες με Led Zep :wink: (φυσικά Αυτούς τους έχω μόνο για το opening :lol: )

Σωματεμπορεία, λαθρεμπόριο, απάτες, τοκογλυφία, εκβιασμοί… αυτά!

στην αρχή σκεφτόμουν προς νταβατζής αλλά βλέποντας τα νόμιμα και φιλόδοξα σχέδια του powerslave θα προτιμούσα να γίνω ο καλός λογιστής του που θα φροντίζει να νομιμοποιεί και να καθαρίζει το βρώμικο χρήμα, καθώς επίσης και να μην πληρώνει τπτ το αφεντικό στην εφορία :stuck_out_tongue:

σκεφτομαι να περασω στη σκουπιδιαρικη α8ηνων… αν δν τη πιασω παω για νεκροθαφτικη πατρων!

:lol: :lol:

καλως ηρ8ες!

Καλωσηρθες…
Εγω θελω να γινω νεκροθαφτης…?(Αμαν ρε μεταλ μποι μου το προλαβες)

Εγώ μια μέρα θα κάνω καριέρα αντμίν και θα σας πάρει όλους ο διάολος.

Καλο!! :lol:

8elei sklhrh douleia gia na pas nekroo8aftikh re… eisai sigouros oti mporeis? :roll:

Στέλεχος Εταιρείας με σπίτι στη Βάρκιζα,λίμο κ σοφέρ να με πηγαινοφέρνει. :roll: …ελικόπτερο να γλιτώνω την κίνηση όταν βιάζομαι για meetings κ συνέδρια,στα οποία κ θα προεδρεύω φυσικά :wink: …κ 100 άτομα να τα βάζω να κάνουν αγγαρείες :twisted:…

αχ μόλις ξύπνησα κ τελείωσε το όνειρο./.

Τουλάχιστον είμαι προσγειωμένη κ καθόλουυυ υπερβολική στα θέλω μου χαχαχαχαχαχα

Ήθελα να γίνω ιατροδικαστής :frowning:

Εγώ θα ήθελα να είμαι συντάκτης του rolling stone και να παίρνω συνεντεύξεις από την Jessica Alba και την Jessica Simpson, και όχι από αυτούς τους τριχωτούς που με βάζει ο Ηλίας… :smiley:

Πολλά θες… Λες και αν του καθόταν, θα έστελνε εσένα ο Ηλίας… Θα πήγαινε αυτοπροσώπως… :wink: :wink: :wink: :wink:

Εσύ ας πούμε φίλε vacant που το βλέπεις να κάνεις καριέρα?

8elei sklhrh douleia gia na pas nekroo8aftikh re… eisai sigouros oti mporeis? :roll:[/quote]
Ετσι πιστευω ρε φιλε… Εσυ σαν πιο εμπειρος μηπως μπορεις να μου δωσεις καμια συμβουλη?

Εγκληματολογος

Ξενοδοχειακα το καλοκαιρι, το χειμωνα ρεμαλιαζω.Οσο με περνει βεβαια.

Τίποτα.
Πάντως όχι βάρος στους άλλους.

ego thelo na anoikso rock cafe pou tha paizei kirios kommatia kai sigrotimata tis periodu 60-70 kai merika 80-90