Πού θα κάνεις καριέρα ρε παιδί?

Θα με παρεις Μοντερατορα;

Το άβατάρ σου σού δίνει αβαντάζ.

Εγω δεν ξερω τι καριερα να κανω. :? Για Λογιστικη υποτιθεται παω, αλλα αν κρινω απο την παρουσα καθημερινοτητα μου, θα μπορουσα να γινω πολυ καλη δοκιμαστρια καφεδων(σε ολα τα ειδη,αν και ειδικευομαι στον Freddocino) ή στην χειροτερη περιπτωση πρωταθλητρια στο ταβλι. :slight_smile:

Εγώ πάλι λέω να γίνω ρουφιάνος, οπότε όσοι είπατε κάτι παράνομο, να το ξέρετε I 'll be watching you… :twisted:

:inlove:

Υποθετω πας να μου φας την καριερα εσυ…

Ωραιο avatar sofi!!

Για οικογενειακή επιχείρηση σκεφτόμουν.

ΕΚΛΕΙΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ! Από Δευτέρα ξεκινάς! Έχεις κανα υπόγειο περίπου 2000 τετραγωνικά? Έχω μερικά μαύρα βιβλία…

Ban me baby one more tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime! YEAH!

ΌΟΟΟΟΟΟλη μέεραααααααα στο νεκροτομίιιιιιιιιιιιιιιιιιομ θελω να γίνω ιααααααατροδικαστήηηηηηηης! ΠΛΟΚΑΜΙ RULEZ!

Αυτο συζητιεται.Αν εχεις ταλεντο…

thanks :smiley:

ΌΟΟΟΟΟΟλη μέεραααααααα στο νεκροτομίιιιιιιιιιιιιιιιιιομ θελω να γίνω ιααααααατροδικαστήηηηηηηης! ΠΛΟΚΑΜΙ RULEZ![/quote]

Πιρούνιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι…Τσουτσουυυυυυυυυυ…Σαπούνιιιιιιιιιιι

Αχ
Άλλη μια όμορφη μέρα…

ΑΣΤΕΡΙ στις διεθνείς πασαρέλες… top model που λένε και στο χωρίο μου!!! :twisted:

Ξεκίνα τώρα με τις γάζες και τα νυστέρια και γαλήνεψε!

Ξεκίνα τώρα με τις γάζες και τα νυστέρια και γαλήνεψε![/quote]

Γιατι με προσγειωνεις ετσι ασχημα ρε Θανασηηηη??? κλαψ κλαψ :frowning:

Εγω θα σπουδασω ζαμπονοκοπτικη ή σαλαμοκοπτικη Αθηνας.

Σε αυτές τις δύο μεγάλες επιστήμες : Αραλικική και Σταρχιδισμός.

Εχω σπουδασει παιδαγωγος προχολικης ηλικιας και αισθητικος…:smiley:

Ελπίζω κομίστας,προβλέπω καθαριστής:cry: :cry: :cry:

Την καλυτερη δουλεια θα κανεις.

Δεν εχω αποφασισει ακομα αλλα ειμαι αναμεσα σε πυρινικος φυσικος και καντιλαναυτης…

Αυτη την ατακα την ειχα πει αυτουσια στην 3 γυμνασιου οταν η καθηγητρια ρωτουσε τι σκεφτομαστε να γινουμε στο μελλον και η ταξη ξεραθηκε απο τα γελια…