Πού θα κάνεις καριέρα ρε παιδί?

To δευτερο ποσο θελει;;;

Λογικο μου φαινεται…:stuck_out_tongue: :smiley:

Εξασκώ το επάγγελμα για το οποίο σπούδασα (γραφίστας)

Δοκιμαστης κρεβατιων ειναι η τριτη μου επιλογη πλεον μετα απο ζαμπονοκοπτικη και σαλαμοκοπτικη.

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O #-o

Eγω δουλευω στου Ξαπλοπουλου! 8O

Συναιτερος δηλαδη!Εγω δουλευω ως δοκιμαστης στρωματων!:smiley:

Ολοι μας εχουμε περασει απο εκει.:stuck_out_tongue:

Μαθηματικος. Hope so.

Aν δεν φάω καμιά μύνηση από τον πρύτανη και καταλήξω στη στενή (εφόσον περάσω ΔΠΘ που 99% εκεί περνάω) η δεν με κόβει συνεχώς στο μάθημα του, όπως αρέσκεται να κάνει στους φοιτητές του τότε θα έχω πτυχίο μηχανικού παραγωγής και διοίκησης, αλλά φυσικά θα εξασκώ το ευγενικό επάγγελμα της μπυροποσίας.

Ψωνε αυτο που θα πω, αλλα ως στιχουργος…

Εξασκώ το επάγγελμα που σπούδασα δηλαδή αθλητικός δημοσιογράφος. Τώρα βέβαια έχω σταματήσει λόγω στρατού αλλά μετά θα συνεχίσω σίγουρα. Κάποια μέρα θέλω να γίνω ο καλύτερος ρεπόρτερ ΑΕΚ του χώρου.

εσενα πολυ σε συμπαθω, πρεπει να σαι full κολλημενος με τα μαθηματικα ετσι; :smiley:

΄Αντε καλός πολίτης και μετά τρέμετε Καρπετόπουλε και Πανούτσο έρχεται ο μάνσον :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν μου λες στο εργαστήρι αθλητικής δημοσιογραφίας και συ?

Έξασκώ αυτό που σπούδασα δηλαδή είμαι οικονομολόγος αφού εχω πτυχίο οργάνωσης και διοίκησης απο το ΠΑΝ.ΠΕΙ πάλε ποτέ Βιομηχανική Πειραιά
Έχω και ένα μάστερ στα πληροφοριακά συστήματα διοίκησης από το saint august of minessota university -παιδάκια την γέφυρα που έπεσε την έχω περάσει και εγώ αρκετές φορές :frowning: :frowning: -αλλά οταν το έλεγα δεν καταλάιβαιναν τι ήταν και το άφησα και εγώ γιατί που να εξηγείς στο κάθε λαλάκα τι πως που πότε γιατί κλπ κλπ κλπ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4190

Όχι, στο ΙΕΚ ΑΚΜΗ.

Αντε ρε… κι εγω εκει τελειωσα αισθητικη…:smiley:

Θελω να κανω καριερα σαν πολιτικο μελος του Μ.*.Υ.Ν.Ι.(Μαχιμη Ομαδα Υποστιριξης Νεων Ιδεων) και να το δω μια μερα στη βουλη !!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: γτ εμεις στο κομα μας ολους σας ακουμε (και σας γραφουμε στα @@ μας:p :stuck_out_tongue: )!!!

Ποιες χρονιές πήγες; Αν τελείωσες το 2005 τότε στάνταρ σε ξέρω φατσικά…