Νέες Κυκλοφορίες 2010

WAT

!?!?!?

όπως και το I, Vigilante των crippled black phoenix.:slight_smile:
turkiye…

to vigilante το είδα κι εγώ, ye
αλλά το άλλο δεν είχα ιδέα ότι θα βγει φέτος.
γαμώ!

btw vigilante δε κατεβάζω, θα κάνω υπομονή 4 μερούλες :!

ούτε εγώ ήξερα πως έβγαζαν καινούριο φέτος.μόλις πέρυσι έβγαλαν το tick tock.
κατέβασα το vigilante και περιμένω να περάσει το μισάωρο για να κατεβάσω και το gazpacho…
πολύ ωραία μπήκε ο σεπτέμβρης.

επισης καινουργιο Anti Depressive Delivery, η μπαντα του κιθαριστα που εχει στο δυναμικο του για το νεο αλμπουμ ο Snorre. ωραια, στο μπουτσο μας, το θορνς ποτε βγαινει και αφηστε τα προγκς.

καλά, δεν μας χαλάν και αυτά. :stuck_out_tongue: Μέχρι να βγει το thorns πάντα, ε…

Καλούλι είναι, ανεξάρτητα από την υπόθεση Thorns. Έχει καιρό που βγήκε, το χουν και στο site σε streaming.
Το προηγούμενο ADD (Chains Of Foods) γαμεί. Και πολύ μάλιστα.

αυτό δεν το πρόσεξε κανείς?:-s
δεν το έχω ακούσει, αλλά το προηγούμενο ήταν δισκάρα στο είδος του.

ακουσε το εδω…
ο κορι περναει την “nickelback” φαση του(αγαπησε)…
καλουτσικο

έχει διαρρεύσει κανονικά σε 320 kbps…
το έχω κατεβάσει, αλλά είναι πολλές οι καινούριες κυκλοφορίες αυτόν τον καιρό, συν την εξεταστική, και έχω πήξει. :confused:

Επειδή δεν υπάρχει κατάλληλο thread το βάζω εδώ:

Caulfield - s/t

Here’s a tricky one, the new s/t LP by Northern California’s Caulfield. Tricky in that it’s hard to really properly describe what these guys are playing. Down tempo, dark, gruff, crust are all descriptions that I could make. Some rather depressing instrumentals, and obvious black metal leanings in parts too, without sounding like some new-wave hipster recreation. This isn’t really what I consider hardcore, nor is it full fledged metal. It’s definitely something in between. I guess fans of bands like Thou and Cough will be pleased with this the most, though I wouldn’t necessarily say that they are hugely comparable to either of those groups. Regardless, this is the best record that A389 has put out this year, and I’m sure that it will go hugely underrated.

http://skullfuckery.blogspot.com/2010/09/set-fire-to-heavens.html

νέο grinderman.=)

Δεν έχει τον θεό του αυτός ο Cave. Μπαίνει στην τέταρτη δεκαετία της καριέρας του και κυκλοφορεί και πάλι δίσκο που μπαίνει άνετα στους 10-15 καλύτερους της χρονιάς. Respect

Leakαρε σήμερα και μπήκε κιόλας στα καλύτερα της χρονιάς? Μπράβο στον Cave.

σοκ και δέος στο τρίτο λεπτό του “when my baby comes”.8O

Θεωρώ τόσο φτωχή μουσικά την εφετινή χρονιά, ώστε δύο ακροάσεις μου είναι αρκετές για να βάλω αυτόν τον δίσκο στους καλύτερους της χρονιάς.

αύτο ακριβώς, τίποτα άλλο

Τουρκία, Ρωσία ή προσεχώς?

Πόσο ακόμα θα συνεχίσουν να βγαίνουν τόσο τραγικά εξώφυλλα…

από 5 Νοεμβρίου τα μυαλά στο μπλέντερ

εδιτ: chrisp, εντάξει δεν διακρίθηκαν και ποτέ για τα εξώφυλλά τους οι Helstar