Νέες Κυκλοφορίες 2010

Ρωσία ξέρω… Τουρκία???

με τέτοιο εξώφυλλο θα μπορούσαν σχεδόν να έχουν και Bolt Thrower επιρροές

Dead bunalti

Ιδέα δεν είχα τι εξώφυλλα είχαν, αλλά έριξα μια ματιά και ήταν μια χαρά.
Βασικά με ενοχλούν τα φωτοσοπιασμένα άντε-να-τελειώνουμε γενικότερα, βλέπε και φετινό Rotting Christ.

thanks

Φαντάζομαι ότι είναι τρόπος μείωσης του κόστους της κυκλοφορίας.

εγώ που δεν ξέρω ούτε ρωσία…ε?θα γίνει κάτι?ε…φανταστικέ μου φίλε:)

Cult Of Luna audiobook is out there. Ας το ακούσει κανείς ριπνουμπ να μας πει τι φάση είναι.

Όπως είπες και συ πρόκειται για audiobook του Eviga Riket.

A short story covering the lifes and times of Mr. Holger Nilsson, the full story behind the ?Eternal Kingdom? theme. The book will be bilingual, written in Swedish and translated into English. The hardback book includes an audiobook. The narrated versions of this short story is accompanied by newly written C.o.L pieces and soundscapes.

Όπως γράφουν υπάρχουν μικρά soundscapes κατά την αφήγηση αλλά όχι κάτι συνταρακτικό. Στο τελευταίο track υπάρχει και ένα καινούριο τραγούδι, κλασικό-αργό cult of luna στυλ.

Ελπίζουμε σε καινούριο κυκλοφορία το 2011, φέτος τουλάχιστον μας έδωσαν ένα πολύ ωραίο album μέσω των Khoma.

Νεο Atlantean Kodex τον Οκτωβρη(πρωτο full).


The Golden Bough

  1. Fountain of Nepenthe
  2. Pilgrim
  3. The White Goddess
  4. Temple of Katholic Magick
  5. Disciples of the Iron Crown
  6. Vesperal Hymn
  7. The Atlantean Kodex
  8. A Prophet in the Forest
  9. The Golden Bough

ρωσία.

απο το killing joke ακουσα το european super stae (εμπορικο σε ψιλοντισκο φαση αλλα καλο) και το ομωνυμο που ανοιγει το δισκο που εχει ενα μπασορυθμο να σπερνει…αναμενεται σουπερ δισκος

Torche - Songs for Singles

Πρώτη κυκλοφορία μετά την αποχώρηση του κιθαρίστα Juan Montoya.

Είναι από τις μπάντες που λες οτι μπορούν να παίξουν 10 φορές “καλύτερη” μουσική αλλά παίζουν αυτό που γουστάρουν.

Διαρκεί λίγο περισσότερο από 20 λεπτά και είναι οτι πρέπει σαν interlude ανάμεσα στην ακρόαση 2 δίσκων.

8O8O8O8O8O

εθεάθη το νέο deerhunter.
μέχρι στιγμής έχουν 3 στα 3.για να δούμε…

Καινουργιο tricky :-s

κατσε ο ατλας σαουντ σε αυτους δεν ειναι; πρεπει σιγα σιγα να ακουσω και τπτ απο δαυτους :slight_smile:

κακός δίσκος.έχει μέσα μέχρι και αραβικό ραπ:!:

ναι, σε αυτούς είναι.και όλοι τους οι δίσκοι είναι αριστουργήματα.πρέπει να τους ακούσεις οπωσδήποτε.

:lol: δεν εχω ακουσει ακομα, σημερα τον πηρα πρεφα, θα ακουσω και θα επιστρεψω…

θα τους ψαξω στανταρ γιατι ο ατλας σολο τουλαχιστον ειναι φοβερος!:roll: