Νέες Κυκλοφορίες 2010

Iron Maiden,RC,Dark Tranquillity,Soilwork,Cipher System,Wintersun,Nevermore

επισης οι In Flames μπαινουν στο στουντιο,χωρις να ξερω αν θα βγει το 2010 η το 11 το νεο αλμπουμ τους

αν θυμιθω και αλλα θα κανω εντιτ

Before The Dawn θα έχουμε επίσης 8)

σωστός, θυμάμαι που μου το είπες ότι στο είπε ο Thomas…8)
έτσι να γουστάρουμε δλδ…


Now playing: Edguy - Save Us Now
via FoxyTunes

rhapsody of fire - The Frozen Tears of Angels (περιμενουμε με ανυπομησια)
symphony x (περιμενουμε με ανυπομονησια επισης!!)
kamelot
evanescence

Αμήν και πότε…(μπας και τους δουμε και live επιτελους…)…επισης τα νεα Symphony X,Nevermore και Soundgarden (?) (ναι ευελπιστώ…)

Αυτό

Επίσης περιμένω καινούριες κυκλοφορίες από:

Old Man Gloom
Circle Takes The Square
Circa Survive
Pig Destroyer
Khoma
Cult of Luna
2L8
Living Sacrifice
The Knife
Devil Sold His Soul
*Shels
Agalloch
Rosetta
Mamiffer
Kayo Dot
High On Fire
65daysofstatic
Cave In
United Nations
The Ocean
Eluvium
Jimmy Eat World

Περιμενω Rotting Christ - Dirty Granny Tales - Dark Tranquillity. O συμφορουμιτης στο #13 ειπε για Septic Flesh. Εχει ακουστει κατι για νεο δισκο;

το ep αν και μικρό τα έσπαγε!!

Arcade Fire, Interpol, Radiohead

Ηeathen ρε αιδοια!!!

Ναι σωστα αυτους τους είχα ξεχάσει τελειως. To Breaking the silence είναι αγαπημενος δίσκος.

Αν δεν κάνω λάθος εδω είχα διαβάσει κάτι σχετικό για καινουργιο άλπμουμ μεσα στο 2010. Οχι στο φόρουμ.

Μακαρι να βγει το νεο Thorns να γαμησει το συμπαν.

Περιμενω κυριως το ντεμπούτο των Triptykon,το Aealo απο Rotting Christ,το νεο Burzum…αυτα κυριως μου ερχονται τωρα.

Bασικά για να μην παιδεύεστε, το Triptykon θα τα γαμήσει όλα όπως πρέπει, και αν δεν το πήρατε είδηση, η πρώτη μεγάλη ΔΙΣΚΑΡΑ της δεκαετίας βγαίνει το φεβρουάριο και είναι το νέο Fear Factory.

Ελπιζω αυτο το γαμημενο το δευτερο [SIZE=“2”]Wintersun[/SIZE] να βγει επιτελους φετος !!!

Αιντε Jari, τσουρεκια μας τα 'κανες, 3 ολοκληρα χρονια το καθυστερησες !!!

Αυτα που περιμενω με μεγαλυτερη ανυπομονησια απ’ολα ειναι νεο αλμπουμ απο Iron Maiden που θα ειναι σιγουρα ΕΠΟΣ. Επισης νεο αλμπουμ απο Blind Guardian που ελπιζω να πιασει το επιπεδο των αλμπουμ που εβγαλαν στα 90’s και ειμαι αισιοδοξος, νεο αλμπουμ απο Nevermore που δεν ξερουμε τι ακριβως να περιμενουμε και λογικα θα μας εκπληξει ευχαριστα αλλα και απο Manowar που μακαρι να ειναι καλο, μετα τις τελευταιες μεγαλες απογοητευσεις… Ακομα αναμενουμε και καινουριο αλμπουμ απο Gamma Ray, αντε να δουμε τι θα μας επιφυλαξει ο Kai. Δεν μου ερχονται αλλα τωρα.

Καλά το Iron Maiden θα γαμάει και θα δέρνει, η συνταγή γνωστή, η δισκάρα δεδομένη!

Και το σετλιστ της προώθησης γνωστό!

Μη ξύνεις πληγές ρε γμτ :frowning:

συμφωνω μαζι σ:D

εντιτ, το νεο των μεηντεν ποτε βγαινει?

τέλη του '10 αν θυμάμαι καλά