Παπακαλιατης

δηλαδη ρε παιδια ελεος…ποσο γελιος μπορει να ειναι αυτος ο ανθρωπος…εχει παντος πολλα γελια!!! υπαρχει κανεις που να συμφωνει ??? βεβαια το βλεπω ανελειπως :stuck_out_tongue: παρεα με φιλους και μπυρες και πολυ πολυ ΧΑΒΑΛΕ !!!

Τώρα αν πω, πως αυτό μου θυμίζει απαντήσεις σε ένα άλλο φόρουμ, για τα κοριτσίστικα κόμικς; «έπαιρνε η μεγάλη μου αδερφή την Κατερίνα και έτσι διάβαζα τα κόμικς που είχε μέσα?» θα φανώ πολύ κακιά; :roll:

Νομίζω ότι τον ζηλεύεις…
Μια χαρά παιδί… :frowning:

ηρεμηστε…πλακα κανω… απλα μαζευομαστε με παρεεα και λεμε διαφορες μαλ@!# και κανουμε κεφι…

Αν δεν ειχα ΤΙΠΟΤΑ πιο επειγον να κανω(π.χ. να βαλω σε μια σειρα τις καλτσες μου) τοτε μπορει και να το εβλεπα. :roll:

Ο λαός θέλει φωτό με καλτσούλες Σόφι-κ.

Και για να ειμαι ον τοπικ:Ειδα μονο τη σκηνη με το ιστιοπλοικο, και πεθανα στο γελιο.

[size=2](Οι καλτσες μου αποφευγουν τη δημοσιοτητα)[/size]

Το βλέπω ανελλιπώς και υποψιάζομαι ότι στο τέλος θα τα φτάξουν ο Παπακαλιάτης με το Λούλη, θα γράψει γι’ αυτό δεύτερο βιβλίο που θα γίνει best seller και θα τις αφήσουν τις γκόμενες σύγκριες…

Ρε μην τα αποκαλυπτεις… :blush:

Καλός επαγγελματίας! ΤΕΛΟΣ!

Τέλη +1

Πάντως για τους απανταχού φαν, το παίζει και κάθε Δευτέρα σε επανάληψη, στον Alpha (στο Θέμο δηλαδή…)

Βρε σαν δεν ντρεπεστε λιγο!!!
Οριστε, τον γλωσσοφαγατε τον ανθρωπο!
Παει η σειρα, τον Ιανουαριο λεει παλι.
Πω πω, τι θα κανουμε μεχρι τοτε, εεε;;
:slight_smile: :slight_smile:

karalol

Παιδια…πολυ μελο ο Παπακαλιατης.Ελα ομως που πουλαει…
(Γνωστοτερη φραση σε σηριαλ του “Χριστοφορου”)
"Θελω να μεινω μονος.Μπορω???

marharharhar :stuck_out_tongue: [/b]

Πες ψέμματα… Μεταξύ μας και να μην διαρεύσει… Τι γκομενάρα είναι αυτή η ηθοποιός, που έκανε ξεπέτα με τον Παπακαλιάτη μια μέρα πριν παντρευτεί… Δίνω ψήφο στις Ελληνίδες… Μακράν οι πιο ωραίες στο σύμπαν…

Πιο χρησιμα και εποικοδομητικα πραγματα.

Να φέρω τα ξυράφια;!
Να φέρω τα ξυράφια;! :twisted:

Τα ξυραφια απο Ιανουαριο…! που αρχιζει ο νεος κυκλος του Παπακαλιατη, για να κοψουμε φλεβα(με την κακη εννοια παντα)

Εσυ να παρεις τα ξυραφακια σου και πας προς “φετιχ” πλευρα!!!
Εχεις μηπως μετοχες στην Gillette… or something?

Πλακα πλακα, η Mach3, ειναι και γ@μω τα ξυραφακια!!

BUMP και ξεθαμα γτ αρχιζει καινουριος και βσκ http://theintvduals.wordpress.com/2009/09/19/a%CE%BD%CE%AC%CE%BB%CF%85%CF%83%CE%B7-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CE%BD%CE%AD%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%B1%CE%BB%CE%B9%CE%B1%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CF%8D-trailer-frame-by-frame/ μπειτε εδω και ειτε γελαστε ειτε βριστε…

To χει πιάσει το νόημα σαν σκηνοθέτης - σεναριογράφος - γουατέβερ.