Θρετν ΕΥΘΥΝΗΣ και ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗΣ των μοντερέητορς

αααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχχχχχχχχχχχχχχαρρρ…

:lol:

ΒΡΕ ΖΩΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΣΑΠΙΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΕΡΝΕΙ ΤΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΟΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ. δΝ ΚΣΑΝΑπΑΤΑΩ ΕΔω ΠΕρΑ. ΝΑ ΜΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΙΚΛΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Στο ΓΚΕΤΟ ΣΑς.

ΛΕΩ ΔΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΛΟΣΤΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑ ΓΙΑ πλακα και λεω οκ. ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚη ΚΑΙ ΤΗ ΚΣΑΝΑΣΒΗΝΕΙ Ο ΚΟΛΟΑΔΜΙΝ pou πΡΟΦΑνως ΕΓΙΝΕ ADMIN γιατι ΦΙΛΑΓΕ ΚΑΤΟΥΡΙΜΕΝΕΣ ΠΟΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ.

ΓΑΜΑΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - ειστε και ροκαδες ε ΠΟΥ ΤΟ ΡΟΚ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΤΟ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΟ. ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΜΠΕΜΠΙΔΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΟΣΕΙ ΤΟ ΡΟΚ ΤΟσο πολυ που πλεον δν υπαρχΕΙ.

ΑΝΤΕ ΡΙΞΕ ΤΟ BAN ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΧΕΡι.
ΣΚΑΤο ΓΚΕΤΟ παλικαρακια της φακΗς ΨΕΥΤΟΡΟΚΑδες

ψαχνει δικιο του…

ΠαΜΕ ΓεΡΑ Ρε ΦΙλε ΚΑτω η ΛΟΓΟΚΡΙΣια. Ειμαστε η ΝΤροΠη η ΙδιΑ. ΚαΙ Εσυ καΚΕ ΑδΜΙΝΙστρεΗΤορ Μην ΔιαγραφΕις ΧωρΙς ΕντοΛη τις ΑγγελιΕΣ ΕνΟΣ ΓνηΣιου ΛοσΤΟΥ. ΓκεΓΚΕ? Αντε Ολη Η ΜουΡγα ΜαζευΤΗΚΕ Εδω, τα ΚαΤακΑθιΑ.

Το έσωσα το ποστ εγώ ε :stuck_out_tongue:

Εδιτ. Χαχαχαχ, έτσι ρε martian! :stuck_out_tongue:

Ποιος θελει ποστ/κατακραυγη απο ΚΡΕτινΟΣΜΕΛοΣΤΟ? :stuck_out_tongue:

βγάλε το σε φυλλάδια και δώσε ένα σε κάθε χρήστη…έτσι να συνεχίσουμε την επανάσταση :stuck_out_tongue:

Δεν τα ρωταμε αυτα.
Γιαυτο τον λογο δημιουργηθηκε αυτος ο Ναος.

ΠΑΩ ΓΙΑ ΜΠΥΡΕΣ!
ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ ΝΑ’ΧΕΙ ΣΒΗΣΤΕΙ ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ Ε!!!

εντιτ. Το’χω κάνει και σέηβ ε.

“ροκερς”
ΒΡΕ ΖΩΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΣΑΠΙΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΕΡΝΕΙ ΤΙ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΟΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ. δΝ ΚΣΑΝΑπΑΤΑΩ ΕΔω ΠΕρΑ. ΝΑ ΜΙΝΕΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΚΙΚΛΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ Στο ΓΚΕΤΟ ΣΑς.

ΛΕΩ ΔΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕ Ο ΛΟΣΤΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑ ΓΙΑ πλακα και λεω οκ. ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΝΟΝΙΚη ΚΑΙ ΤΗ ΚΣΑΝΑΣΒΗΝΕΙ Ο ΚΟΛΟΑΔΜΙΝ pou πΡΟΦΑνως ΕΓΙΝΕ ADMIN γιατι ΦΙΛΑΓΕ ΚΑΤΟΥΡΙΜΕΝΕΣ ΠΟΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΙΑ.

ΓΑΜΑΤΟ ΦΟΡΟΥΜ - ειστε και ροκαδες ε ΠΟΥ ΤΟ ΡΟΚ ΣΥΜΒΟΛΙΖΕΙ ΤΟ ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΥΓΚΡΑΤΗΤΟ. ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΜΠΕΜΠΙΔΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΣΤΡΕΒΛΟΣΕΙ ΤΟ ΡΟΚ ΤΟσο πολυ που πλεον δν υπαρχΕΙ.

ΑΝΤΕ ΡΙΞΕ ΤΟ BAN ΠΟΥ ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΧΕΡι.
ΣΚΑΤο ΓΚΕΤΟ παλικαρακια της φακΗς ΨΕΥΤΟΡΟΚΑδες

Επανασταση και μη συμβιβασμος ΡΕ!

Εντιτ: Λολ παρτε διπλη δοση…

αυτη η εναλλαγη μικρων-κεφαλαιων προκαλει ζαλαδες

Kαι εγω σωσμενο το εχω :P.

Πολύ φέηκ έχει πέσει και ψαρώνετε και μιλάτε για 2ες χρυσές εποχές. [-X

Ε, έστω τσίγκινες ξέρω γω.

  1. OLOI DITHEN KAI KAMENOI MEXRI TO KOKALO

  2. TO SOSES TO SOSES?? K ESI TO SOSES?? BRAVO ISE IN.!! EISAI STI PAREA zwo

  3. KALA ZWA GEMISAME POY TO PEZOUN METALADES KAI ROKADES

  4. DOULEIA DN EXETE 10 ATOMA ASXOLISTE ME AUTO POU IPOTHIKE PRIN. KAI GELATE. ANTI NA SKEFTHEITE LIGO POU PAME.

kalo vradi

Η ΕΠΟΠΟΙΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!

ρε έλεος! τι το σβήσατε? ούτε να το διαβάσω δεν πρόλαβα

ΝΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ!

Ας είναι! Εγώ πρόλαβα να σώσω 4 επικά ποστς. τα 2 τα ποστάρατε ήδη

μην το διαγραψετε καλοι mods pllllllllllz[-o<