Θρετν ΕΥΘΥΝΗΣ και ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗΣ των μοντερέητορς

Το ροκ γεννηθηκε πριν απο το ιντερνετ, πεθανε λιγο πριν το ιντερνετ και εδω και 15 και βαλε χρονια το ιντερνετ ασελγει με τον πιο βρωμικο τροπο πανω στο πτωμα του.

ηγικεν ομως η ωρα του απεθαντου ροκενρολερ δαιμονα να αφανισει ολους τους καναπεδατους που εκαναν τον κοσμο να πιστεψει πως υπαρχει ροκ εν ρολ χωρις αλκοολ, σεξ, ναρκωτικα, λαγνεια, τσιγαρα, αιμα, μποχα, σαπιλα, υπερβολη, σατιρα, μπινελικια, γελιο, αγαπη, εντοσθια, μισος, μπαρ, στριπτιζαδικα, πουτανες και πουστηδες!!!

Οι πρώτες χρυσές εποχές για να καταλάβω ήταν τότε που το φόρουμ δε βλεπόταν κ ήταν όλο ένα ατελείωτο spam; Τότε π άν ήσουν σοβαρός άνθρωπος δεν πλησίαζες καν;

Εντάξει το να μπαίνει ένας καμμένος κ να ξαναματαμπαίνει κ να γράφει βλακείες είναι γραφικό αλλά απέχει από το να είναι ένα ολόκληρο φόρουμ γραφικό. Γελάς με την ηλιθιότητα όταν σα σύνολο δεν είσαι ηλίθιος. Αλλιώς δε γελάς καθόλου… Το θεωρείς νορμάλ! [-X

Επειδη δεν σου κατσε η κοπελια δεν χρειαζεται να τα βαζεις με τους 200 λογαριασμους του white zombie!

καλά τα λέει ο jim.
όπως θα έλεγε και ο dude ΚΟΥΡΑΣΗ.
ή ακόμη καλύτερα όπως θα έλεγε και ο red rum ΚΟΥΡΑΣΟΝ ΕΣΠΙΝΑΔΟ.
με όλα αυτά τα φέηκ ακάουντς θα πιστέψω στο τέλος πως κι εγώ είμαι ένα απ’αυτά.
λέω να αποστασιοποιηθώ λίγο καιρό από το οφτόπικ.
ΚΟΥΡΑΣΗ η φάση.

Βασικά νομίζω ότι ο jim εννοεί ότι παλιά ήταν περισσότερο “κούραση” το θέμα. Τέλος πάντων το maraki καλά μας λήστεψε, δε μπορείτε νε πείτε!

Και αρκει βασικα να μην γινομαστε καχύποπτοι με τον καθε καινούργιο user απο δω και στο εξης.

Δεν εννοούσα αυτό ακριβώς… Αλλά συμφωνώ πως το πολύ trolling κουράζει. :wink:

Αυτό ακριβώς εννοούσα! Κ μιας κ αποκαλύφθηκε τελικά ποιό ήταν το “μαράκι” credits στο καλό το τρολ που μας ψάρωσε όλους! Είμαι αντικειμενικός σ’αυτά… :wink:

Και μ’αυτό συμφωνώ απόλυτα. Οκ το μαράκι μπορεί να μας αποδείχτηκε τζούφιο αλλά ρε παίδες δε νομίζω να μη συμφέρει τον καθένα εδώ μέσα να θεωρούμαστε ένα φιλόξενο φόρουμ. :slight_smile:

ΚΑΡΦΩΘΗΚΕΣ

μπλιντινγκ νομιζω πως αδικεις γενικα τα κραμερ που δεν ονομαζεις το αλανι τον λιλη

αυτο το θεμα μου πρεπει να το ψαξω

AXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAX
AXXAXAAXXAXAXAXAXAAXAXXAXAAXXA
XAXAAXAAXAXAXAXAXXAAXAXXAAXAX
:bow::bow:

Καλύτερο ταιμινγκ δεν μπορούσες να έχεις!!!
Αγαπάμε Λίλις παρότι θα φας μπαν σε λίγο.

νταξ ειναι και καλοκαιρι

καλη φαση για μπανιο

αλλα ναι μαγκες μοντερεητορσ αν αφηνετε τα πραγματα λασκα στο σπαμ σεκτιον δεν θα κουραζεστε να ριχνετε τσαμπε ανθρωπους στην θαλασσα.

βασικα φορουμ χωρις κραμερς κ τρολλς δεν παιζει

φιλε μπλιντιγνκ στους log ξερασα
απιστευτο

καλη φαση ηταν.με σαπισαν γενικα

εσυ τι λεει;

White Zombie μαγεία που βρέθηκε στο αρχείο :’)

Τωρα που το θυμηθηκα,ο mod που τολμησε να σβησει το ΕΠΟΣ στο τοπικ τον Dream Theater με τον μαχητη του Ζαχαροπουλου ειναι τεραστια μυρωδια και λιγος.Τρεις μερες γελουσα

Στο θρεντ του μπασίστα των Slipknot…

Νο comments…:lol:

I love the night life!

Credits κυρίως στο nickname.

Πραγματικά πως μπορέσατε και του κάνατε μπαν με αυτό το όνομα!

Δάκρυσα απ’ τα γέλια όταν το συνηδητοποίησα…

Φερτε τον πίσω

Eπειδή είναι σίγουρο, ας μπει στο εδώ απάνθισμα!

Welcome to our newest member, ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥ

:lol:

Σοβαρά τώρα, αυτό θεωρείται αστείο; :expressionless:

όχι φίλε κάρβου. αστείο ειναι το “ε κάντε με μπαν, δεν με νοιάζει”

Δεν ξέρω. Σοκάρομαι. Προσωπικά, το να κάνει ένας ενήλικας ένα τέτοιο λογαριασμό, για να μπει μέσα, να γράψει 2-3 ανούσια και χαζά μπινελίκια και μετά να τα κάνει prtscreen για να τα βλέπει και να βαυκαλίζεται πως κατάφερε κάτι, μου φαίνεται εξαιρετικά θλιβερό και … lame.:?