Φετίχ!

αυτάκι… :wink:

ω ναι
ξερει ο απο πανω:wink:

[B]Mακριά[/B] μαλλιά, ανοιχτή επιδερμίδα, η φωνή…
κι επίσης μ’ αρέσει όταν ο άλλος φοράει γυαλιά (όχι όμως για όλη την ώρα, πχ στο διάβασμα μόνο ή για να δει ταινία… ) Το βρίσκω και γλυκούλι και σοφιστικέ! :stuck_out_tongue:

<3

εγώ φοράω γυαλιά όταν κάθομαι στο PC

[SPOILER]τα φτιάχνουμε?[/SPOILER]

Τιμιο θρεντ και μπαμπ: οτιδηποτε απο μπουτια και κατω με εμφαση στα ακρα: σχημα,μεγεθος,λεπτοτητα,υφη κτλπ.Α,και η κουρμπα/βαθουλωμα που γινεται εκει στο σημειο πανω απ’τα οπισθια.

λακακια <3

Εννοείται πόδια,τι να λέμε τώρα.

Λίγο πολύ αυτά που λέει ο Pumpkin.

Ψοφάω με καλοσχηματισμένα πόδια,άκρα κτλ=P~

Και εγω γουσταρω ποδια με χιλια!!!

Beer and tits !

ότι είπε ο νιρ. και να διαγράφεται όσο πιο έντονα γίνεται, ξέρετε τι (κοινός, το μέγεθος μετράει και στις λεπτομέροιες). 8)

Κώλος σίγουρα (εμ βέβαια, δεν τον κοιτάτε/πιάνετε μόνο εσείς τ’αγοράκια) αλλά και γένια γιατί είναι ωραία να τα χαϊδεύεις. Φετίχ για φιλιά σίγουρα ο αυχένας.

ασσυμετρο μαλλι+κοκκαλινα γυαλια+στηθος εννοειται.αχχ!

Το τμήμα εκείνο της μέσης/κοιλιάς που εμφανίζεται με το που σηκωθεί έστω και λίγο το μπλουζάκι :slight_smile:

ειδικα της κοιλιας!

Βασικά,εκεί που φαίνεται λίγο το κοκκαλάκι της λεκάνης/μέσης…

δεν ξέρω αν είναι ακριβώς φετίχ αλλά αυτά τα μικροσκοπικά, ξωτικά, μελαχρινά/σκούρα/σχεδόν καφέ προσωπάκια, με τά ολόισια μαύρα μαλλιά, τις καστανές τεράστιες εκφραστικές ματάρες, και τα λεπτά χαρακτηριστικά, με στέλνουν σε άλλο πλανήτη. Ινδιανές, χαβανεζες και τα σχετικα τις αποκαλω τετοιες κοπελες

το τοπικ των αγαπούληδων :lol:

1 Like

Ετουτη μου ρθε στο μυαλο. :-s

εγω δε θα μιλήσω για μέρη του σώματος. Οχι οτι δεν έχω αγαπήμένα. Θα μιλήσω για τα ολοσωμα διχτυωτα FUCK YEAH καλσον, ξέρετε αυτά που είναι ανοιχτα στα επίμαχα σημεία. Προστυχιά σε όλο της το μεγαλείο!!! Και για τις γόβες αλλά και για αυτα τα παπούτσια που φοράνε οι γυναίκες το καλοκαίρι που είναι ανοιχτό απο πίσω, σαν τσόκαρο ρε παιδι μ, προσοχή όμως με τακουνι! Οχι χωρίς. Αυτά για την ώρα