Φετίχ!

ελιά πάνω από το άνω χείλος, στην άκρη προς το μάγουλο :roll:

Συνδυασμος που σκοτωνει. 8O:wink:

Οι γόβες με στέλνουν στο διάολο ειδικά όταν το πόδι και το κωλί είναι καλά…

Πάντως οι γόβες βοηθάνε μια γάμπα να φανεί πιο ωραία απ’ότι είναι.Σίγουρα βέβαια δεν βοηθάει τον κώλο!:stuck_out_tongue:

χμμ περιπου περιπου ισως και πιο σκουρο δερμα / λεπταχαρακτηριστικα

…δικός μου άνθρωπος είσαι:wink: :slight_smile: :!:

Τρελό φετίχ με τα γυαλιά! Όταν δω γκόμενα να φοράει γυαλιά (αυτά με τον κοκκάλινο σκελετο, οχι στρογγυλα ή πατομπούκαλα! ) τρελένομαι!!! Χαζεύω λέμε!!!

αγαπάω ζαπ

άρρωστο φετιχ ο φριντομ…

το χω και εγω αυτο!

αγαπώ νένιελ :stuck_out_tongue:
αν παραμερίσουμε τα προφανή (κώλος-μπράτσα-πλάτη) που είναι γενικά αυτά που κοιτάει κανείς πρώτα
κανονικό φετίχ, ναι, εκείνο το σημείο στον αυχένα, η λακουβίτσα μεταξύ μαλλιών και πλάτης :roll:

Λαιμος!
Δρακουλας κι ετσι

Ποδια (απο την πατουσα μεεεεεεχρι πανω!), ιδικα με τακουνια! Και η κοιλια μου βγαζει το κατι της μου…!

Xμμμ τα δαχτυλάκια! Δεν μπορώ τα χοντρά δάχτυλα σε γυναίκα και φυσικά ούτε τα στραβά στα πόδια!

Κατσαρό μακρύ και πλούσιο μαλλί, μπλέ μάτια αλλά και το βλέμμα γενικά, και επίσης μου αρέσουν οι ΚΟΝΤΕΣ.
Ναι δεν λέω για average ύψος, όχι ότι με χαλάει. Αλλά σε αντίθεση με πολλούς που θέλουν δίμετρες με ποδάρα χιλιόμετρο, εμένα μου αρέσει να είναι πολύ compact η κοπέλα, κοντή.

Επίσης δεν ξέρω αν μπορεί να θεωρηθεί φετίχ (μάλλον ιδιοτροπία) αλλά λατρεύω κοπέλες που δεν βάφονται καθόλου. Αν ήθελα να δώ μάσκα πάω κ στο καρναβάλι. Είσαι πιο όμορφη χωρίς τα φτιασιδώματα κοπέλα μου!

1 Like

μπουτια ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΠΟΥΤΙΑΑ

…αυτός είσα μάγκα…μοιραζόμαστε τα ίδια πάθη:p :slight_smile: :!:

Χωρις πολλα πολλα:
α) λακακια στη μεση ακριβως πανω απ’ τα κωλομερια <3
β) τατουαζ πανω απ’ τον κωλο
γ) συνδυασμος killer γαμπας και γαματου μπουτιου <3 <3
δ) ο σφιχτος κωλος χωρις να ειναι πολυ πεταχτος
ε) αι ρωγαι
στ) τα πρασινα ματια σε συνδυασμο με το καστανο μακρυ μαλλι, και ειδικα αν ειναι σπαστο!!! <3 <3 <3
ζ) το casual στιλακι…αυτο που σε προκαλει να ανακαλυψεις μονος σου το θησαυρο
η) τα μενταγιον που φτανουνε πολυ κοντα στη βυζοχαραδρα!!! και καλα “ρε συ ελενα πολυ ωραιο το μενταγιον σου μπορω να το δω λιγο καλυτερα?” :naughty: :naughty: :stuck_out_tongue:

ΥΓ μπουτια!!!

Δηλαδη μονο τη μαπα δεν κοιτας εσυ.

Και που ειναι στον ανθρωπο τα ματια ρε? :stuck_out_tongue: