Φετίχ!

Ωχ πάλι τον Chewbaka πήδηξα; :frowning:

Μπορείς να μην πηδάς το φετίχ μου; :x

Άμα έχεις για φετίχ έναν γορίλλα πιλότο εγώ φταίω;

Μα γιατί οι υπόλοιποι κοιμούνται και έχεις μείνει μόνο εσύ, εδώ; :cry: :cry: :cry:

Πήγαινε για ύπνο? δεν έχεις σχολείο αύριο;

Όχι, με έκαναν μπαν από κει.

χμ… δικός μας κι εσύ…

Όλων σας είμαι. Ο ανχολάκος ανήκει στο λαό του!
Και στις ουσίες.

Καμιά συγγένεια με τον Παπανδρέου; 8)

Κουμπάρα μου είναι.

__Λοιπόν! Πρώτον δεν κατάλαβα τι εννοείς με την “σχισμή” κλπ… Μπορείς να χρισημοποιήσεις και πιο πρόστυχες λέξεις. Εγώ δεν θα σε παρεξηγήσω καθόλου, μη σου πω ότι μπορεί και να χαρώ (ο Ανχολάκος σίγουρα).

__Ακόμα δεν πηράζει που είναι προσωπικά… είναι πιο ενδιαφέροντα! Μα μα αυτά μας ενδιαφέρει να μάθουμε και όχι γενικά “ούγκα - ούγκα, μ’ αρέσουν τα βυζιά”. Οκ, δηλαδή, αυτά αρέσουν σ’ όλους μας… (Shadowcaster παρεκτρέπεσαι! -Χέσε μας ρε, το επιτρέπει η ώρα)

__Τα άλλα είναι που έχουν ενδιαφέρον, που δίνουν ιδέες και έναυσμα στη συζήτηση… :wink: 8)

Αντί για ‘σχισμή’: προτιμώ να το αποκαλώ: ‘το κομμάτι σάρκας ανάμεσα στα στήθη’? αλλά κάποιες φορές? δεν αρέσεις στις άλλες να το αναφέρω έτσι?
Κατάλαβες;

(Shadowcaster παρεκτρέπεσαι! -Χέσε μας ρε, το επιτρέπει η ώρα)

εγώ δεν μπορώ να παρεκτραπώ… κατά βάθος είμαι κυρία! :lol:

Σε ποιες άλλες ρε δεν αρέσει, πες.

Που έχεις τα χέρια σου;
Να τα βλέπω στο πληκτρολόγιο!
:evil:

__Xμμ, ενδιαφέρον! Πρώτη φορά το ακούω!! Βέβαια -άσε με να το φανταστώ- μπορώ να σε καταλάβω… Εχει μία πολύ ερωτική αίσθηση να είσαι εκεί ανάμεσα…

__Λοιπόν… για πες και τα άλλα -κατι μου λέει πως θα είναι επίσης πρωτότυπα ακόμη περισσότερα πιο ενδιαφέροντα! :wink: 8)

Το ?ξερα πως δεν θα κοιμηθώ σήμερα?

Μ? αρέσει η περιοχή ανάμεσα στον δείχτη και τον αντίχειρα? κάποτε είχα γνωρίσει μια κοπέλα που είχε piercing σε αυτό το σημείο και κόλλησα.
Επίσης, τα γόνατα και με μεγαλύτερη αγάπη, το πίσω μέρος τους.
Και το μέσα μέρος του αγκώνα?
Α, μην ξεχάσω το βασικότερο? το μέσα μέρος του μηρού? το απόλυτο φετίχ!

Έκανα πιστολάκι για να το σχηματίσω και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας.

__Xaxa, ωραίος Ανχόλη! :lol:

__Κι εμένα μ’ αρέσει εκεί, αλλά όχι με piercing!! :? Tο πίσω μέρος των γονάτων είναι και σε 'μένα αρεστό (όχι φετιχ όμως) αλλά το μέσα μέρος του αγκώνα… μπα… Εχεις κάτι με τις κλειδώσεις ε; :wink:

__Βέβαια, όποιος λατρεύει τις γυναίκες δε μπορεί παρά να λατρεύει το μέσα μέρος του μοιρού… μμμ, σε καταλαβαίνω! Οσο πιο κοντά στη γραμμή του μπικίνι τόσο το καλύτερο. Ειδικά το σημείο εκεί κοντά που ξεχωρίζει το κόκκαλο! Και φυσικά εκεί αρέσει σε όλες τις γυναίκες (τουλάχιστον μέχρι τώρα) να “παίζεις”… 8)

__Δε θα κοιμηθείς…; Τι σε αναστατώσαμε… :lol: :wink: 8)

Έλα μόνο εμείς οι δύο είμαστε ονλάιν. Πες κουτσομπολιά. Αριθμό κτλ.

__ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!! τι πήγε να κοιμηθεί η άλλη; Αυτό ήταν που δε θα κοιμόταν… Ακου κουτσομπολιά!! Ωραίο… Που λες η μίααα, είχε φετίχ να μην πλένεται, κι οταν πήγα να το κάνω λιποθύμησα και μετά δε θυμάμαι τίποτα… Η άλλη είχε piercing λίγο πιο δίπλά και ανάμεσα απο τα πόδια της και είχε fetix να το κάνει με ανοιχτά τα φώτα. Ετσι κάθε φορά που πήγαινα προς μηρό, έκανε αντανάκλαση το piercing και με τα στράβωνε. Γι’ αυτό τσατίστηκα και σηκώθηκα κι έφυγα. Η τρίτη που λες, είχε φετιχ να μην ξυρίζεται ανάμεσα στα πόδια, κι έτσι ενώ πήγα να κατευθυνθώ προς το μέσα του μηρού της, πετάγεται απο “την ζούγλα” της ο Μάκης Τριανταφυλλόπουλος κι έτσι τον άφησα να κάνει αυτός την δουλειά γιατί εμένα απ’ την τρομάρα ήρθε και με πήρε το ΕΚΑΒ και έφυγα. Εκεί μέσα στο ασθενοφόρο ήταν μια γιατρογκομενίτσα που της άρεσε κι εκείνης να “παίζει” εκεί κοντά -στο μέσα του μηρού ντε, τα είπαμε! Ομως είχε το φετίχ όταν της το κάνεις αυτό να σου κάνει κλύσμα κι έτσι δε θέλω να το συζητήσω παραπάνω.

__Ετσι που λες, δεν κατάφερα να το κάνω σε καμία, αλλά καθώς αυτές μου το ζητήσαν κατέληξα ότι σ’ αυτές άρεσε. Και αφού αυτές είναι όλες οι γυναίκες με τις οποίες είχα σεξουαλικές σχέσεις, κατέληξα στο συμπέρασμα ότι σε όλες τις γυναίκες αρέσει. Στατιστικό είναι το θέμα? Αυτά.

χαχαχαχαχαχαχαχα
χαχχχαχαχααα
Shadowcaster θεος :lol: