Κομμάτια που βγάλατε και είστε περήφανοι!

τριτη τελειωνω εξεταστικη κ αρχιζω προπονηση για το comfortably numb και τα δυο σολο.

δε παει αλλο πρεπει να το μαθω το σολο αυτο!

χα εγω πριν ξεκινησει εβγαλα το σολο του the wall :smiley:

οταν τελειωσει η εξεταστικη μου δεν θα χω κιθαρα εκει που θα μαι:(

Point of no Return απο Galneryus με το αυτι.

(και επειδη,προφανως,σχεδον κανενας δεν θα ξερει για ποιο κομματι μιλαω οριστε ενα link http://www.youtube.com/watch?v=Vxr3W564gUg ) :stuck_out_tongue:

εννοεις anther brick in the wall part 2?

πολυ σολαρα…εχει πολλα ωραια λικς για να προσθεσεις στις γνωσεις σου!

ιδιοφυια αυτο ο γκιλμορ ρε πστι μου…

το mr crowley απο το tribute με ολλα τα σολο λικς κλπ :smiley:

Το Angel Of Death των Slayer στη κιθάρα και στη ταχύτητα που πρέπει. Το μόνο που μένει είναι να καταφέρω και το μεσαίο riff καθώς και τα διάφορα γεμίσματα.:slight_smile:

αγορασα την πρωτη μoυ φυσαρμονικα γιατι πορωθηκα με κατι παλιοροκιες:roll:…ρε…το ειχα για ευκολο αλλα ελεος!!!θελει πολυ πρακτις να ουμε!!!
εβγαλα λοιπον το [B]πρωτο μου/B) κομματι σημερα… wizard απο black sabbath(ε νταξ…ειπα αμα μπορει ο καμμενος ο οζζυ μπορω και γω!!!):lol::lol::lol:!!!\m/

Το Jotun από IF με τις 2 lead κιθάρες. Not bad για ένα χρόνο παίξιμο :Ρ

Είμαι περήφανη που έβγαλα φωνητικά ένα λατρεμένο μου κομμάτι από Cardigans, το “Sick and tired”.Μπορείτε να το ακούσετε στο :http://www.box.net/shared/s0x579s4fq

Αν εξαιρέσεις το backing track και επικεντρωθείς στα φωνητικά, είναι πολύ καλή δουλειά:D
Μπράβο

Το backing track ήταν έτοιμο, απλά ένας φίλος το κατέβασε στα μέτρα μου:wink:

Τωρα μπηκα στο myspace σου, εχεις κι αλλες ωραιες εκτελέσεις, αλλα το Pomme C μου τράβηξε περισσότερο την προσοχή:D

Μια καθυστερημενη μπαντα σε εκανε add μόλις:p

Κι εμενα ,αυτό ήταν το πιο αγαπημένο που εχω πει ποτέ, μου άρεσαν τρελά οι στίχοι:D

Baroness - Jake leg. (σε πλήκτρα)

Και γω εχω δυο αλλα δεν εχω ιδεα…Πως το κανεις το εργαλειο να παιξει?

Νice!!! έχω και εγώ, μέχρι στιγμής λατρεύω να παίζω jazz tunes. Ψήστο και εσύ :slight_smile:

to forest των cure και το she’s lost control απο joy division στο μπασσο κυριως γιατι ειναι απο τα πρωτα τραγουδια που εβγαλα αρκετα νωρις.Δεν ειναι κομματια πολυπλοκα η με ιδιαιτερη δυσκολια αλλα η αισ8ηση που εχεις οταν βγαζεις τα πρωτα σου κομματια ειναι μοναδικη

Το Schism και το Lateralus από Tool, το I am Ahab από Mastodon και το Deliverance από Opeth στο μπάσο :yahoo:

Και schism? Και Deliverance?!
Nice!!! υποθέτω παίζεις σε μπάντα; :stuck_out_tongue:

Μπααα…οχι :stuck_out_tongue: λίγο η δουλειά, λίγο η σχολή δεν έχω χρόνο για να είμαι σε μπάντα :frowning: