Καλυτερος παικτης της Μαντσεστερ γιουναιτεντ ολων των εποχων

Ε αν το παμε στο ποσο σημαντικη ειναι η εξελιξη-που το εθιξες-τοτε ειναι αναμφισβητητα το Μιλαν-Λιβερπουλ που πηγε απο 3-0 3-3 και κρινοταν η ιδια η κουπα.Kαι για το Man Utd-Real ειναι και αυτο που ειπα στο τελος.Ηταν ξεχωριστο feeling γιατι “τσακωνονταν” οι δυο τιτανες του Ευρωπαικου ποδοσφαιρου*(therefore και ολοκληρου του κοσμου στο αθλημα αυτο)και ηταν σε μεγαλη μερα και οι 2.Can’t get much better than this…

*απο θεμα τιτλων ειναι η Ρεαλ κι η Μιλαναρα,ας το πω καλυτερα οι πιο διασημες η οι πιο ισχυρες.

Σοβαρευτείτε λίγο. Όταν έχει υπάρξει ο τελικός 2005 δεν υπάρχει άλλο ματς.

Εγω δε θελω ουτε να το θυμαμαι,ποσο μαλλον να το χαρακτηρισω το ματς που απολαυσα περισσοτερο:blow::blow::blow:

%$^%$&%^%#$%$#!!!

Η θεϊκή αυτή ντρίμπλα του Ρεντόντο (η καλύτερη που’χω δει ποτέ βασικά) ήταν τη σεζόν 1999/2000, εκείνη τη χρονιά πραγματικά η Ρεάλ έδειρε στο Τσάμπιονς Λιγκ κι ας έχασε το πρωτάθλημα (νομίζω ήταν η χρονιά που το πήρε η Κορούνια). Ραούλ, Ρεντόντο και τα ρέστα …

Σε κάποια φάση είχε πει ο Σωτηρακόπουλος, νομίζω, 5-6 χρόνια μετά απ’αυτό το ματς ότι ακόμα τον ψάχνει ο Μπεργκ … :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=tSVgLlww1Jg

Εχεις δικιο,τα μπερδεψα εγω στιγμιαια πριν!

Αμα εισαι Αργεντινος…

Aμα εχεις να κανεις με το καλυτερο αμυντικο χαφ ολων των εποχων αυτα παθαινεις.
Χανεις τα λογια σου. :stuck_out_tongue:

Σωστό για το Τσέλσι - Λίβερπουλ, αλλά ας όψεται ο στρατός που η περσινή σεζόν είναι γενικά ψιλοσβησμένη απ τη μνήμη μου.

Το εντυπωσιακό στο 4-3 της Μάντσεστερ ήταν ακριβώς ότι παρότι σε καμία περίπτωση δεν ήταν κοντά στο να ανατρέψει το σκορ (να θέλει ένα γκολ δηλαδή) έπαιξε με τόση λύσσα και πάθος που έλεγες ότι αν είχε 5 λεπτά ακόμα μπορούσε να κάνει και το 6-3. Έχασε και μια ευκαιρία ο Γκιγκς λίγο πριν το φινάλε.

ονομα κ πραγμα… george best… μεγαλος παιχτης αλλα κ τεραστια μορφη…
μετα βαζω cantona,giggs,keane…

Ο ALEX FERGUSON πιστεύει ότι ο David Moyes είναι αυτός που πρέπει να τον διαδεχτεί στο Old Trafford.

Όπως αποκάλυψε χθες η SunSport το αφεντικό της Manchester United είναι έτοιμος να αποχωρήσει με το τέλος της …
επόμενης σεζόν.

Ο Ferguson, 68, είναι πεπεισμένος ότι ο προπονητής της Everton,Moyes,μπορεί να συνεχίσει το έργο του και να διατηρήσει την United ανταγωνιστική για τα επόμενα χρόνια.

Ο Jose Mourinho είναι το φαβορί ,σύμφωανα με τα γραφεία στοιχημάτων,και διατηρεί στενή επαφή με τον Ferguson από την θητεία του στην Chelsea.

Αλλά η ιεραρχία στην United , συμπεριλαμβανομένου και του Sir Bobby Charlton,δεν φαίνεται να έχουν πεισθεί.

Ο Ferguson πιστεύει πως είναι σωστό να σωθεί η ευκαιρία σε έναν Άγγλο προπονητή να αναλάβει μία από τις πιο σημαντικές δουλειές στο ποδόσφαιρο.

http://troktiko.blogspot.com/2010/04/blog-post_2339.html

Πουθενα δεν παει ο fergi http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={F9E570E6-407E-44BC-800F-4A3110258114}&newsid=6648356 Aν ησουν γραμμενος στο σαιτ θα εβλεπες και τις λαιβ δηλωσεις του…!:wink:

Sir Bobby

:thumbup::thumbup:

george best:ονομα και πραμα.Σε ενα dvd της manchester με τους καλυτερους επθετικους που ειχε ο συλλογος τα επαιξα με μερικα απο τα highlighs του.Μιλαμε τους εκανε κυριολεκτικα ο,τι ηθελε με τις προσποιησεις του.Ενας απο τους συμπαικτες του ειπε οτι και αυτοι τα εχαναν γιατι πηγαινε να τους δωσει πασα και τελικα εκανε κατι αλλο.Μεγαλο ταλεντο,κριμα που ηταν μεγας ποτης:(

Μονο 1 ξηφος στον Ντενις λω;
Η μονο 2 στον Σκοουλς; :-s

θα ελεγα george best αλλα δυστηχως δεν τον εζησα γι αυτο παμε στον μεγαλο στρατιωτη ryan giggs!!!

εβαλα σκοουλς που ειναι η μεγαλη μου αγαπη,γκιγκς που ειναι η δευτερη μεγαλη μου αγαπη και σμαιχελ που ηταν και γαμω αλλα γκολκιπερ.

επρεπε να βαλω κ κιν:(

τι να πω πολυ δυσκολη επιλογη!@

Giggs εννοειται απο μενα, ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ παικτης, μεγαλη φυσιογνωμια και αγεραστος.
Εχει προσφερει επι ποσα χρονια στην ομαδα.

και απο μενα τον γερογκιγκς:D

θα εβαζα καντονα η μπεστ. τεραστιοι θεοι. ομως επειδη σαν και αυτον λοιγοι εχουν υπαρξει, εβαλα ΠΙΤΕΡ ΣΜΑΙΧΕΛ. τον τεραστιο αυτο γκολκιπερ που επιανε τα απιαστα και παρα πολλες φορες εκανε τη διαφορα.

τον γκιγκς ρε παιδια δεν τον παω πολυ. δεν ξερω γιατι. τον εκτιμω αφανταστα, ειναι τεραστιος παικτης, αλλα στον παικτη που θα δωσω την ψηφο μου θελω να εχει και λιγο πιο εντονη προσωπικοτητα. ετσι μου βγαινει. ο ραιαν βεβαια τους γαμαει ολους (τους αντιπαλους) και μαλιστα σε μια εποχη που το ποδοσφαιρο ειναι πιο δυσκολο απο την εποχη του μπεστ αλλα τι να κανουμε… δεν μου βγαινει…

Γκιγκς…σημαία:):!: