Κουλά όνειρα σχετικά με μεταλ (συγκροτήματα-συναυλίες κλπ)

χαχαχα!Οχι,ενταξει.Καλυτερα που δε πηγαμε δηλαδη.Τωρα μου περασε η πολλη μανογουεριλα.Απλα θα εκλανα μεντες αν ειχα διπλα μου το μπρατσονι να ουρλιαζει :stuck_out_tongue: δεν το πολυθυμαμαι αυτο το ονειρο:(

Καλά θα το πω εγώ για σένα αν δε σε πειράζει:p
Είχες δει ότι έκαναν τη συναυλία στο Θέατρο Πέτρας αν θυμάμαι καλά, και κάποια στιγμή κατέβηκε ο Άνταμς από τα πάνω διαζώματα ενώ τραγουδούσε προς εμάς που καθόμασταν στις πρώτες σειρές και μας χτύπησε στον ώμο υποστηρικτικά :lol:

αυτο εχει συμβει στη πραγματικοτητα με τον Αγγελακα :stuck_out_tongue:

τελικα βγηκε αληθινο το ονειρο κ επιασα πενα απο ufo … αλλα με πολυ πιο επεισοδιακο τροπο απο το ονειρο…:lol:

Για πες :stuck_out_tongue:

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=14731&page=8

ααα κ παραλιγο να τις φαω απο το σεκιουριτα…:lol:
καθοταν απο πανω κ μου ελεγε πως επεσες ετσι ρε μαλακα, να χτυπησεις κ να την πληρωσω εγω κ κατι αλλα τετοια, αλλα δεν πολυ ακουγα γιατι εψαχνα να τη βρω…
ασε που μετα γυρνουσα με σκισμενο παντελονι (δεν μπορεις να φανταστεις ποσο σκισμενο) σε λεωφορειο κ ησαπ…:oops::oops::oops:

Προ συναυλιας Maiden:
Βλεπω εγω οτι εχω παει maiden με μια φιλη μου κ παιζουν σ’ενα τεραστιο σταδιο που ειναι ομως αδειο(!)κ μεις ειμαστε στο πλαι της σκηνης,οποτες καποια στιγμη κατεβαινει ο bruce κ παιρνουμε αυτογραφο:p
Πριν το πω στη φιλη μου μου λεει αυτη ενα που χε δει τοτε,οτι παιζαν σε μια μουσικη σκηνη-τρυπα μαζι με αλλες μπαντες κ τλκ αυτη τη πηρε ο υπνος κ τους εχασε κ μετα με κραζε που δεν την ξυπνησα
Εντελως αντιθετα:p

χτες ειδα οτι τα επινα με τον ace frehley σε ενα μπαρ στο σταθμο ειρηνη του ηλεκτρικου…:lol::lol::lol:
εννοειται οτι ηταν με make up κ περνουσαν γνωστοι μου απο διπλα κ με ρωτουσαν ποιος ειναι αυτος κ τους ελεγα “μα καλα ρε μαλακες δεν ξερετε τον ace”??

:bow::bow::bow:

αλλα με τα χτεσινα στο μυαλο μου, οταν ξυπνησα νομιζα οτι τα επινα με το dio…αλλα ακουσα ενα σολο που εμοιαζε με του ace κ το θυμηθηκα…

χτες το βραδυ ειδα οτι ημουν σε συναυλια των Μεταλλικα. ξαφνικα τρεχω προς τη σκηνη. η κοπελα που ηταν μαζι μ δεν ειναι φανατικη μεταλλικα και μ εκανε εντυπωση. την σηκωσε ο τραγουδιστης, ο οποιος δεν ηταν ο χετφιλντ, για να τραγουδησει. μονο τον Χαμετ θυμαμαι σαν προσωπο.

θυμηθηκα χαρακτηριστικα ενα ονειρο τωρα.
αν θυμαμαι καλα εκαναν συναβλια οι Iced Earth στο σχολειο μου και ειχαμε παει οι παρεα να τους δουμε. απο Playlist θυμαμαι οτι ειχαν παιξει τα Burning Times, Dark Saga, Melancholy και αλλα 2-3 που δεν τα θυμαμαι…

το ωραιο ηταν οτι ακουγα κανονικα ολοκληρα τα τραγουδια στον υπνο :p:D

μιλαμε για τρελο deam-gig ρε!

Ήμουν λέει σπίτι του Λούπιν και είχα πάει να μπουτλεγκάρουμε ντεμοκασσέτες Rotting Christ και Necromantia που είχε (btw αυτά που είχε δεν υπάρχουν αλλά ήταν και γαμώ ε! :lol::lol:) και σε κάποια φάση σκάει η μάνα του μαζί με κάτι σάπιες 30άρες-40άρες και λέω τι γίνεται δω ρε μαλάκα? -Άσε λέει έχει πάρει τηλέφωνο η μάνα μου για συμμετοχή στο μια νύφη για το γίο μου! :lol::lol:

axaxaxaxaxaxa τι λεει:lol: θελω κι εγω τοσο καμμενα ονειρα. θα ταραζοσουν στον υπνο σου απο κρυφογελακι:p

πριν τον υπνο απαγορευεται το κεμπαπ…!!

:lol::stuck_out_tongue:

πουστακι ειναι,που να δεις τι ηθελε μετα να κανουμε σε msn,γμστ…λαου λαου το παει,απο δω και απο κει…

μπορει να μην εχει σχεση με συναυλια,
αλλα εχθες το βραδυ ειδα deadmemories στον υπνο μου :expressionless:

(την user)

Αν δεν απαντήσει σύντομα, κάνε και τρίτο ποστ

deadmemories σε ειδα στον υπνο μου

ε τωρα που ποσταρες χαλασες τη σειρα ρε…τσ

βρε ζωα επισημανα πως ηταν η γιουζερ για να μην μπευρδευτειτε με σλιπκνοτ