Κουλά όνειρα σχετικά με μεταλ (συγκροτήματα-συναυλίες κλπ)

Κλαίω :lol::lol:

έχω δει πως φιλοξενούσα τον dio ένα καλοκαίρι . άλλο όνειρο ήταν πως δούλευα σε ένα μαγαζί (μπαρ) που έπαιζε μόνο nwobhm και είχε έρθει ο harris για να με γνωρίσει . #-o (ΤΙ ΨΩΝΙΟ που είμαι)

Έλα, κλειδώστε.

Η φιλοσοφική απορία μεταφυσικού τύπου στο τέλος με το τραγούδι κ τον εγκέφαλο είναι για να’ναι…

Μια φορα ονειρευτηκα οτι καθομουνα με τον Zakk Wylde στα σκαλακια του σπιτιου μου και επαιζε αυτος μπαγλαμα και εγω μπουζουκι:|

^ νικητής για το πιο κουλό?

Ενας εφιαλτης που ειδα λιγες μερες πριν το φεστιβαλ ηταν οτι καθως ταξιδευα με το τρενο προς Αθηνα για το March Metal Day για να δω Manowar, συνειδητοποιησα καποια στιγμη στη μεση της διαδρομης οτι εχω ξεχασει το εισιτηριο στην Θεσσαλονικη και σκεφτομουν απελπισμενα τροπο να γυρισω πισω για να το παρω. :frowning:

Eπισης, ειδα οτι ειχε κανονιστει στο θεατρο του σχολειου μου συναυλια Manowar με support Megadeth. :slight_smile:

Και το πιο προσφατο ολων: Eπαιζαν live οι Manilla Road στο μπαλκονι του σπιτιου μου. 8O

Αυτα θυμαμαι τωρα. :stuck_out_tongue:

τωρα το θυμήθηκα.!

λιγες μερες πριν ερθω αθηνα για το live των tool ειχα δει σε ονειρο πως ενω ειμαστε στην ουρα για να μας ελέγξουν τα εισητηρια πεφτει ενα αεροπλανο πανω στο υποστεγο/γκαραζ/αποθηκη/ που γινοταν το live…!!!

και δεν ξερω αν υπαρχει καποιος που να το ειδε , πως εκεινη την στιγμη πραγματικα περνουσαν κατι αεροπλανα πανω απο εκει…!!!
ειπα απο μεσα μου, λες??? :lol::stuck_out_tongue:

η κοπελα μου μεσα στο τρενο(λαρισα για αθηνα)
-ειδες τι γραφει το εισητηριο σου…?
-οχι, τι.?
-βαγονι [SIZE=“3”]6 [/SIZE]θεση [SIZE=“3”]66[/SIZE]…!!!
-:!:

Προσφατα ειδα οτι ηρθαν οι AC/DC σχολειο μου για λαιβ.

Αλλα το κορυφαιο ηταν οτι οι Maiden με τον McBrain στα φωνητικα να παιζουν λαιβ σε πανηγυρι με μας απο κατω σε πλαστικες καρεκλες με μπυρονια.

ΥΓ.: Παρτε και ΤΟ κουλο, που αν και ασχετο, αποτελει την τελευταια μου προσπαθεια να μπω στο “Αγαπαμε”.

[SPOILER]Προσφατα ειδα οτι με αφησε εγκυο ο αδερφος μου. :expressionless:

Αλλα, προς αποφυγη παρεξηγησεων, ειδα απο το τεστ εγκυμοσυνης και μετα. :D[/SPOILER]

[QUOTE=iron_aris;858705

[SPOILER]Προσφατα ειδα οτι με αφησε εγκυο ο αδερφος μου. :expressionless:
[/QUOTE]

αυτη τη φορα μην κανετε λοκ το Thread…
κλειδωστε ολο το roking και μεσα αφηστε μονο τον iron_aris…
και ελατε να βαλουμε φωτια…!!

Μάλλον χτύπησε το βιολογικό σου ρολόι.
Καιρός να γίνεις μάνα.

Kαι οντως να το ειδες…

ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΓΑΜΩ ΤΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ=[

μας κατεστρεψες…

Βασικα, θα εγραφα ο,τι θυμαμαι απο το ονειρο, αλλα επειδη βλεπω οτι τρομαξατε, το κοβω. :smiley:

come at night come at night come at night

Τα θυμάμαι που τα’χα ακούσει λάιβ αυτά τα δύο:lol: Αλλά ξέχασες εκείνο το επικό με τους Manowar:p

Ένα που’χα δει πέρσι ήταν το εξής:
Συναυλία Metallica. Φυσικά χαμός. Σε κάποια φάση, αρχίζουν μια διασκευή σε Dream Theater. Δεν κατάλαβα γιατί, αλλά είχα μείνει να κάνω sing-along μόνη μου (και προφανώς ακουγόμουν). Μόλις τελειώνει το τραγούδι, ο Hetfield κατεβαίνει απ’ τη σκηνή (!) κι έρχεται προς το μέρος μου, με τσιμπάει στα μάγουλα και κάνει κάποιο σχόλιο για τη φωνή μου:blink::blink::blink:

χαχα

σου τσιμπησε τα μαγουλα.??
:lol::lol:

καντου μηνυση του αλητη.:stuck_out_tongue:

εμενα οταν κατεβηκε ο halford απλα μου εχωσε το μικροφωνο στα μουτρα και δεν ηξερα τους στιχους…
ντροπη…!!

:lol: ρε τον James.Θελω κι εγω να μου τσιμπησει το μαγουλο!Α ναι,αυτο με τους Manowar προσπαθω να το ξεχασω :stuck_out_tongue:

Επειδή δεν πήγαμε τελικά? Εγώ ακόμα το θυμάμαι και γελάω μόνη μου:p