Κουλά όνειρα σχετικά με μεταλ (συγκροτήματα-συναυλίες κλπ)

καθε φορα που βλεπω οτι παιζω λαηβ…παιζω παντα το creeping death!!!τι σκατα σκαλωμα ειναι αυτο,λες και δεν υπαρχουν αλλα κομματια!!!

είχε έρθει ο Dio σπίτι μου κ του έδειχνα ένα κομμάτι π έβγαλα στο μπάσο κ του είπα αν του αρέσει να το αλλάξει όπως νομίζει και να το βάλει στο επόμενο άλμπουμ π θα βγάλει αρκεί να βάλει και το δικό μου όνομα στα songwriting credits …

αγριεύτηκα … :-#

επηρεασμενος απο τη χτεσινη συναυλια των wasp κ το ξενερωμα απο το μικρο σετλιστ ειδα στον υπνο μου οτι ανεβηκαν κ 3η φορα στη σκηνη οταν το κλαμπ ειχα ψιλοαδειασει κ ειχαμε μεινει καμια 100αρια ατομα…
δε θυμαμαι αν επαιξε το animal…:stuck_out_tongue:

το θυμήθηκα τώρα αν και το είδα πριν από καμιά 10αρια μέρες…

είχε έρθει λέει δέμα με cd απο play Και έβαλα να ακούσω το ενα cd απο τα Frostland Tapes απο darkthrone που είχα παραγγείλει…

και αράζω στο κρεβάτι μου μέσα στα σκοτάδια, και αντί να αρχίσει αυτό που περίμενα, άρχισαν να ακούγονται οι My dying bride…!!!
και σπάστηκα πολύ άσχημα…(αν και μου αρέσουν οι M.d.b.)

αυτό δεν έχει άλλο

Εγώ πριν λίγα χρόνια είχα δει ότι περνούσαν εξωγήινοι πάνω από το μπαλκόνι. Ξαφνικά σταματάει ένα, βγαίνει μαι γκόμενα μελαχρινή και μου λέει να πάμε βόλτα. Μπήκα, κατεβήκαμε στην παραλία του Βόλου και πήγαμε με το 50άρι παπάκι που είχε να πάρουμε πεινερλί. Ξαφνικά βρέθηκα σ ένα σπίτι όπου είχε πολλά μπάσα και ήταν σκοτεινά, και βγήκαν κάποιοι τύποι με καπελάκια που έχουν στα πάρτι για να σβήσουν την τούρτα του steve Harris. Ε, αφού τα σβήσαμε, βγήκαμε φωτογραφίες με τούς Maiden και πήρα ταξί και έφυγα.

Επίσης το βράδυ πριν πεθάνει ο Dio, είδα πως ήμασταν σε μια συναυλία του σε ένα θέατρο και στο τέλος κατέβηκε και μας έπιασε κουβέντα και έλεγε πως θα μετακομίσει.

:D:respect: θα ποσταρω και εγω αν θυμηθω κατι…

Μετα απο τους [B]Manilla Road[/B] στο μπαλκονι λοιπον οπως εχω αναφερει παλιοτερα, πριν λιγες μερες ειδα οτι επαιζαν οι [B]Shadow Gallery[/B] στο δωματιο μου. :lol:
Ως κοινο ειμασταν 4 ατομα. :stuck_out_tongue:

Ω ρε φιλε…Ανατριχιασα. Πρεπει να ηταν αρκετα περιεργο!

Που χωρεσε ολη η μπαντα σε ενα δωματιο? :p:p

ονειρο οτι οι μαιδεν ηχογραφησαν τα δυο πρωτα αλμπουμ με βρους δικινσον
πριν κοιμηθω ακουγα το σαρλοτ δε χαρλοτ '88 μαλλον γιαυτο

όπως χώρεσαν στο stage στη λαρισα

Βασικά είχαμε κοιμηθεί σε μια φίλη και όταν ξύπνησα, τους λεω "Είδα τον Ντιο στον ύπνο μου, και μου λένε ρε καμμένε ξεκόλλα λίγο να ακούς Sabbath. Ε και το βράδυ μάθαμε το μοιραιο:(

Γι’αυτό κανονίστε μην δω κανέναν σας στον ύπνο μου! :stuck_out_tongue:

όταν είχα αρχίσει να πρώτο-ακούω W.A.S.P. είχα δει όνειρο ότι είχα συνταυτίσει τον θεό τον Blackie και όλο τον χάιδευα και του έλεγα ότι είναι πολύ όμορφος :stuck_out_tongue: μετά δεν θυμάμαι

δεν είμαι πούστης

Την τρίτη φορά που θα χρειαστεί να κάνεις αυτή τη δήλωση καίγεσαι, ε!
:lol::lol::lol:

ε ένταξη, να μην με παρεξηγήσουν κιόλας…

Δύο υπέρκουφα μπορώ να θυμηθώ. Στο ένα ήμουν υποτίθεται μαζί με κάτι φίλες στο μπαλκόνι του σπιτιού μου όταν ακούσαμε λέει έναν θόρυβο και τρομάξαμε. Είδαμε στον ουρανό ένα τεράστιο πράσινο μάτι να πετάει αστραπές και κρυφτήκαμε πίσω απ τους καναπέδες στο σαλόνι. Ατάκα στο τέλος του ονείρου από εμένα στον ύπνο μου : “it is the eye of the tornado!”.

Το άλλο φανταστικό ήταν πριν 4-5 χρόνια. Είχα πέσει σαν κούτσουρο για ύπνο και είδα λέει ότι είχε γίνει reunion psychotic waltz (ναι, τότε νόμιζα θα μείνει στον ύπνο μου). Μετά το λαηβ λέει είχα πάει να μιλήσω με τον Dan Rock και με είχε βάλει να του χτενίσω την περούκα.
Από κουφά όνειρα άλλο τίποτα (έχω δει και τον Ντάνυ Ντε Βίτο να κάνει τον κασκαντέρ και ότι έπαιζα μπάσο στους KISS και ότι είχα πάει στο γυναικείο NBA. καλά κραΣά)

πως φαίνεται ο άνθρωπος που είναι από την πόλη μας…:stuck_out_tongue:

θεοκουλο ονειρο…ημουν λεει με μια μπαντα και προβαραμε σε μια πυλωτη…και ηθελα να διασκευασουμε isis-τραγουδι δεν θυμαμαι holy tears η carry πρεπει να ηταν-και εγω εκανα φωνητικα τα οποια ηταν ιδια με του ααρον τερνερ…αλλα ο κιθαριστας δν σκαμπαζε μια και του λεω κοιτα να μαθαινεις και πηρα μια σκουπα(:|) και αρχιζα να παιζω(και εβγαζε ηχο κιθαρας)…μετα ομως πριν ολοκληρωσουμε το τραδουδι εφυγα γιατι καπου εψηναν σουβλακια και πεινουσα και κατεληξα σε μια ταβερνα που ειδα τους isis…:?

αυτό με την σκούπα που έβγαζε ήχο κιθάρας με προβλημάτισε…:-k

και μενα…και δεν ηταν καν ηλεκτρικη…:lol:

Εγώ είδα εχθές ότι καθόμουν στο σπίτι μου με τον Akerfeldt και κράζαμε τον Govou γιατί δεν παίζει τίποτα στον ΠΑΟ:|