Ηφαίστειο Εϊγιαφιαλαγιοκούλ, ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!

fobamai

δεν θα παθεις τιποτα καλε μου Godsmack ο καλος θεουλης κατι θα κανει και θα μας σωσει:)

δεν υπαρχει θεουλης!
:frowning:

8O8O8O

αστα…

Νταξ γαμάνε άσχημα!

αυτες ειναι φωτο…!!!
βαλε το λινκ στο Thread με τις φωτο…
μερικες ειναι πολυ γαματες για desktop…

πραγματικα,φοβερες φωτο…θυμιζει ταινια με τυφωνες και φυσικες καταστροφες

Μέτα τα πρόσφατα γεγονότα, αυτή η διαφήμιση έγινε πολύ επίκαιρη…

http://www.youtube.com/watch?v=txuY3zyb8_E

Xαχαχαχαχα.Πραγματικα για καμια εβδομαδα ακομα ετσι θα γυρνας την Ευρωπη! :stuck_out_tongue:

για πουλιτζερ ειναι οι φωτογραφιες 8O 8O 8O 8O :!::!::!:

Ήταν σήμερα να πάει γνωστός μου Αμερική με Lufthansa μέσω Μονάχου και ενώ η πτήση Μόναχο - Νέα Υόρκη φεύγει κανονικά, για Αθήνα - Μόναχο πάπαλα … -.-

Μόνο που σε αυτή την περίπτωση είναι η πραγματικότητα, η οποία δείχνη ότι η φύση έχει πολύ μεγαλύτερη δύναμη από αυτή που προβάλλεται στις ταινίες…

έντιτ: όντως φοβερές οι φωτογραφίες…

Αφού κατάφερα και γύρισα κι εγώ…

Σκατά και Χαριστέας στους Γάλλους που συνέχισαν την απεργία των σιδηροδρόμων τους παρά το ακραίο των συνθηκών κόβοντας την Ευρώπη στα 2 και αφήνοντας χιλιάδες εγκλωβισμένους ανθρώπους που έψαχναν τρόπο να κατευθυνθούν από/προς Βρετανία/Ιβηρική/Ιταλία στο έλεος του Θεού. Σας αξίζει βασανιστικός θάνατος.

Υ.Γ. Καρβου ευχαριστώ για όλα. Σου χρωστάω αιώνια ευγνωμοσύνη.

Ακουω την οδησσεια ενος ξεριζωμενου απο τον φιλτατο βληδιν!

:?

3 μέρες στο δρόμο για να καταφέρουμε να φτάσουμε από Ολλανδία Μιλάνο και από κει να πετάξουμε για Αθήνα. 2 τρένα χρειάστηκε να πάρουμε στο Βέλγιο, το ένα δεν πέρασε ποτέ, το άλλο χάλασε όταν έφτασε στο Λουξεμβούργο και μετά καθυστερούσε συνεχώς στους Γαλλικούς σταθμούς. Εν τέλει η Ελβετία δεν το δέχτηκε και περιμέναμε στη Βασιλεία για άλλο. Ύπνος σε βαγόνια/σταθμούς/πλατείες, άντε και κάνα ξενοδοχείο στο τσακίρ κέφι, και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Κάρβου που μας μάζεψε και φιλοξένησε στη Ζυρίχη. Είμαι ήδη 300 ευρώ φτωχότερος και ελπίζω να πάρω πίσω τα μισά από την αποζημίωση της ακυρωμένης πτήσης μου.

Σκατά στο ηφαίστειο.

Eιδες Eyehategod και πηρε μπροστα το ηφαιστειο παλιογκαντεμη.:stuck_out_tongue:

'νταξ, ο ΟΝΤΙΝ θα ενιωθε περηφανος για σας…

Bleeding σε καταλαβαίνω απόλυτα. Εμείς πετάγαμε από Βρυξέλλες και με τα πολλά φύγαμε οδικώς για Ανκόνα Κυριακή γύρω στις 4 μιση το απόγευμα (16 ώρες σερί), μετά πλοίο για Πάτρα 21 ώρες και φτάσαμε 11 μιση το πρωι της Τρίτης. Αμα δεν είχα επείγουσες δουλειές δεν θα μ’ ένοιαζε καθόλου να την πέσω μερικές μέρες πάνω, αλλά παιζόταν το κεφάλι μου κυριολεκτικά.

Roadburn όνομα και πράγμα!