Ηφαίστειο Εϊγιαφιαλαγιοκούλ, ΠΟΣΟ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!

Captain’s log: Λονδίνο-Λαγκαδάς σε κάτι λιγότερο απο 48 ώρες. Ευχαριστώ όλους τους συντελεστές που φρόντισαν για την ασφαλή μας μεταφορά:p. Συγκεκριμένα (χώνω διαφήμιση) την Terravision και όλα τα Ιταλάκια που ταξιδέψαμε μαζί, την Trenitalia (κωλοτρένα btw:-)), την ΑΝΕΚ Lines για το Ανκόνα-Ηγουμενίτσα (με εξαίρεση το …κατάστρωμα D aka “η αποθέωση της ποδαρίλας”, και το …ΚΤΕΛ Ηγουμενίτσας (μαλλον έτσι θα λέγεται:p).

Tέλος ευχαριστώ το ηφαίστειο με το ηλίθιο όνομα γιατί παρόλα τα ανείπωτα μπινελίκια που άκουσε αρχικά, μου χάρισε μια απο τις πιο αξέχαστες εμπειρίες. Αυτά. Εnd of transmission. Τουυυτ.

Ωραίος ο Κάρβου! 8)

1 βδομαδα παραπανω νεα υορκη…
μπορει να μην ακουγεται και τοσο τραγικο αλλα
1)20 μερες εκει ειναι κουραστικες
2)συνεχεις αλλαγες δωματιων στο ξενοδοχειο για να μοιραζονται τα εξοδα
3)1 περιουσια στο ξενοδοχειο
4)αλλη 1 για φαι
5)φοβερη ανοργανωσια ουτε καν ξεραμε ποτε θα πεταξουμε και αλλαζε το "προγραμμα"απο την 1 στιγμη στην αλλη
6)1 ακομα περιουσια γιατι σε αυτη την πολη ολο θελεις να αγοραζεις
7)ολα ηταν πανακριβα
8)εχασα double - ελπιζω να μην περασουν παλι τοσα χρονια
9)εχασα 69 eyes
10)αλλη 1 περιουσια στα τηλεφωνα
11)οι μισοι προλαβαν και εφυγαν απευθειας για ελλαδα και οχι με ανταποκριση αρα αισθανεσαι ακομα πιο μαλακας
12)οταν αυτοι που φευγουν ειναι η παρεα σου και μενεις με ακυρους … (συμπληρωστε οτι θελετε δεν μπορω να περιγραψω)
13)εβαλα την μανα να με γραφει σε σχολες και να κανει εργασιες…

θα μου ερθουν και αλλα…
μιλαει η κουραση απο το ταξειδι…

παντως καλα περασα…

και εχεις και 1 αρχιδι που εφευγε στις 17 και σου λεει “χα μαλακα σημερα γελαμε με τους μαλακες που μενουν εδω”…
αφου δεν του φυτεψαμε κανενα μαρμαρο ομαδικος…

:lol: :lol: #-o

Εγώ σας είμαι αιώνια ευγνώμων. Μου πλύνατε τα πιάτα όταν φύγατε από το σπίτι!!!:respect:

8O8O8O