Ελληνικό Πρωτάθλημα

Gia Rehagel exei poly dikio. Panta pisteya kai pisteyw oti travaei kati kollimata o anthrwpos… Twra gia ton Nikolaidi den pisteyw oti ftaiei aytos gia to gipedo. kata tin gnwmh mou theleie perissotero apo ton kathe allo na ginei to ghpedo tis AEK alla me ton SWSTO tropo. Perioxh,megethos,kostos,xrono paradosh ta panta. Egw aythn thn aisthish exw… Ante kai me thn nikh ayrio! :smiley:

Για τον Τσιαρτα εγω εχω να πω οτι οταν τετοιοι παιχτες φτανουν στο τελος της καριερας τους μετα κανουν σαν τις γεροντοκορες και τους φταινε ολα εκτος απο τον εαυτο τους.

Δηλαδη στο τελος ο Τσιαρτας θα μας πει οτι πηραμε το Euro επειδη επαιξε και αυτος και δεν προκριθηκαμε στο Μουντιαλ επειδη δεν επαιζε.

Ως πότε ο Ντέμης θα γίνεται πλούσιος μετά λεφτά των ΑΕΚτζήδων; Ο γίγαντας έχει ξεπεράσει ακόμα και τον θείο Σωκράτη… Και σας τα παίρνει και τον αποθεώνετε… Όσο για τον Τσάρτα, πολύ εγωιστής δεν λέω, αλλά δεν συγκρίνεται η στόφα του σαν παίχτης μ’ αυτή του Ντέμη. Ο Τσάρτας περπατώντας ήταν 2 γκολ το παιχνίδι… Γενικώς δεν μου πέφτει λόγος, άλλωστε δεν με χαλάει καθόλου ο Ντέμης, όσο υπάρχουν απέναντι στο θείο αυτός και ο Τζίγγερ είναι σίγουρα τα πρωταθλήματα (με συνεχώς φθίνουσα πορεία βέβαια, λόγω έλλειψης σοβαρού ανταγωνισμού), αλλά είπα να πειράξω τους φίλους μου τους Αεκτζήδες μέρα που είναι…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
[size=1]Φαντάζομαι τι θα πάθω έτσι και μας κερδίσουν…[/size]

οι πι8ανοτητες ειναι -1%

Τα “παππούδια” 3-0 (αντί για 6) για πλάκα, χωρίς ιδρώτα και γκολάκι με 10 παίκτες…
Ήταν που το ΑΕΚάκι θα ερχόταν για τη νίκη και το πρωτάθλημα. Που πας ρε Καραμήτροοο;;;
:lol:

Δεν πειράζει και η 2η θέση προνομιούχος είναι.
Και του χρόνου.
ΡΙΜΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
ΡΙΜΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!

Άντε καιρός ήταν γιατί πολύ μας είχαν ζαλίσει με την ΑΕΚ και την ΑΕΚ λες και δεν ξέρουμε πως θα 'ρθουν τα πράγματα πάλι.

[quote=“ironboy-7-”]

οι πι8ανοτητες ειναι -1%[/quote]

Oι πιθανότητες ήταν -3…

Άντε και του χρονου με διαφήμιση στη φανέλα τα Σκίτσα του Μωάμεθ

Που είναι τώρα το χανουμάκι ο montecristo να μιλήσει?

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:
Κρίμα…Ο Ολυμπιακός απέδειξε οτι έχει την καλύτερη ομάδα φέτος.
Τον αγώνα τον χάσαμε για έναν και μόνο λόγο πάντως.Γιατί ο Ριβάλντο δεν είδε τον σουγιά που είχε κρύψει ο Τσιρίλο στο πίσω μέρος της κάλτσας του.Αν τον είχε δει θα το ξανασκεφτόταν πριν βάλει τα γκόλ…
Δεν πειράζει,θα τα ξαναπούμε στο κύπελλο.

Ζητώ συγγνώμη από όλους τους ΑΕΚτζήδες του Forum :cry: , που δε τους πρότεινα εγκαίρως, να πάνε στη Super-Duper συναυλία των Violent Femme την Κυριακή. Έτσι θα είχαν γλυτώσει τα λεφτά της πίτσας, το μπουρμπουάρ, το ηλεκτρικό ρεύμα της TV, τα πακέτα τσιγάρα που έκαναν μετά, το τσακωμό με τη φιλενάδα τους γιατί της είπαν “δε μας χέζεις μωρή ηλίθια, έτσι θέλω και δε μιλάω” (ή κάτι παρόμοιο και λιγότερο κομψό) και δε θα είχαν γκρεμιστεί τα όνειρά τους να δουν στο άμεσο μέλλον μία αξιοπρεπή ομάδα.

Πραγματικά συγγνώμη…

Ειλικρινά θαύμασα τις χορευτικές ικανότητες του γίγαντα Μπρούνο… Τα κοντρόλ του ήταν σκέτη απόλαυση… Νομίζω ότι δικαίως ο Τσικίνης δεν μας τον στέρησε από το 18 ώς όφειλε, αφού τόσο γέλιο έχουμε να κάνουμε από την εποχή του άλλου μετρ της ζειμπεκιάς Κολιτσιδάκη.
Επίσης για πρώτη φορά εκτίμησα τόσο πολύ τις τεχνικές αρετές του Πάντου. Δίπλα στον Γεωργέα δείχνει Καφού…
Τέλος ότι και να λένε οι Αεκτζήδες, ο μόνος παίχτης της χτεσινής ΑΕΚ που είχε θέση στον πάγκο του Ολυμπιακού ήταν ο Λάκης…
Επίσης διαφωνώ που τα βάζουν με τον Σάντος. Όταν για να μαρκάρεις τον Τζόλε έχεις τον Κόντη, ακόμα και η υπέρβαση φαντάζει αδύνατη. Anyway προτιμώ να βγει η ΑΕΚ C L, γιατί πολύ απλά έστω κι τόσο χάλια είναι καλύτερη από το πενταετές του Μαλεζάνι

Αν και πολλές φορές ο Λάκης θα έπρεπε να έχει καλεστεί από τον αθλητικό δικαστή για κακοποίηση του αθλήματος, ήταν ο μόνος από αυτούς που έπαιξαν που θα είχε θέση στην εξέδρα του Καραϊσκάκη (εξέδρα και όχι πάγκο, γιατί μπροστά από αυτόν υπάρχουν οι Οκκάς, Μπαμπαγκίτα, Καστίγιο και σε λίγο καιρό ο Νε)

Άντε και ο Λυμπερόπουλος, γιατί το δοκάρι ήταν …πολύ σουτάρα (αλλά δε τον θέλουμε, αρκετούς πράσινους έχουμε :smiley: )

Αν του Λυμπερόπουλου ήταν σουτάρα το δοκάρι του Τουρέ, το οποίο ούτε καν είδε ο Σορεντίνο, με ποιο πόδι το σούταρε (με το τρίτο λέω εγώ) αλήθεια τι είναι;

Αυτό ήταν από άλλο πλανήτη. Από ότι έμαθα, η κατασκευαστική εταιρεία που έφτιαξε το γήπεδο, θα το χρησιμοποιεί στις διαφημίσεις της για να δείξει τη… σταθερότητα των κατασκευών της

PEH KYANA.

Προς απανταχού ΑΕΚτζηδες:

Από ότι έμαθα, οι παίκτες της ΑΕΚ είναι απλήρωτοι 5 μήνες…
Στο τελευταίο αγώνα της ΑΕΚ με τον Αγροτικό Αστέρα, υπήρχαν 3000 οπαδοί (ημιτελικά κυπέλου ήταν, δε παίρνει η ΑΕΚ το κύπελο κάθε χρόνο για να το σνομπάρουν οι οπαδοί…). Τι έγινε, το τραγούδι “Μόνη ξανά δε θα σ’αφήσω…” δε τους αντιπροσωπεύει πια;

Άντε συσπειρωθείτε ξανά, μπας και δείτε άσπρη μέρα. Πέρσι που είχατε χειρότερους παίκτες πήγατε καλά γιατί ήσασταν δίπλα τους. Στους φετινούς γιατί τέτοιο κλάσιμο;

ΥΓ. Έχω πυρετό, για αυτό δίνω συμβουλές σε μη πρωταθλ -sorry, μπερδεύτηκα- Ολυμπιακούς εννοούσα… :stuck_out_tongue: :smiley:

karvou ΘΕΟΣ!

Κάτω η τυραννία των νέων administrator.

Ο λαός δέχεται lock μόνο από τον Powerslave!!!

Άντε μη φτιάξω 254.364.852.185 topics με τίτλο “HIM live”

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Χαχ! Κάτω οι νέοι Mods! Ζήτω οι Firehouse και οι Trixter! Ζήτω ο karvou!