Νικόλαος Κακλαμανάκης Χρυσός Ολυμπιονίκης

Αφού ο αριθμός των ποστ μας εξαφανίστηκε, τώρα μπορώ να φτιάξω πολλαπλά ακάουντς έτσι; Σύμφωνα με τη λογική “ή το ένα ή το άλλο θα πάρετε.”

Ωραία. Μέχρι πόσα ακάουντς μπορώ; 6 είναι καλά;

Έχω και εγώ μια απορία.Γιατί σε πειράζει τόσο πολύ εάν θα εμφανίζεται ή όχι ο αριθμός των ποστ σου?

Γιατί με κάνει γαμάτο και πουλάω μούρη στα γκομενάκια έτσι.
Σε κάλυψα;

Εγώ ψηφίζω να εμφανίζεται ο αριθμός των δημοσιεύσεων!

Κατ ’ αρχην βασικο δεν το βρισκω δημοκρατικο , το οτι καποιον τον πειραξε επειδη εμφανισε ο λογαριασμος του πολλα ποστ , και οτι εκρινε οτι του την ελεγαν καποιοι , ολα αυτα τα θεωρω παρλαπιπες , οπως και το ανοιγμα του καινουργιου του account κρινω οτι για αυτον τον σκοπο εγινε .
Δεν μάρεσε και η ενεργεια του αdministrator και αυτο γιατι σαν τελικο αποτελεσμα ηταν να αεξαφανισει τα ποστ και κατα συνεπεια να “υποκυψει” επειδη του Τελη του την καβλωσε να κανει οτι εκανε .

Και για αυτο τον λογο δεν ξαναποσταρω τιποτα , και αποχωρω μεχρι να ξαναεμφανιστει ο αριθμος των ποστ ,oχι γιατι πολυκαιγομαι αλλα δεν γουσταρω να γινεται στην συγκεκριμμενη περιπτωση αυτο που θελει ο ενας και οχι οι υπολοιποι.

Στον Ηλια ριχνω δικιο αυτο που ειπε για τα accounts και καλα κανει , αλλα απο την αλλη δειχνει οτι υποκυπτει στον Τελη μιας και αυτος εθιξε το ολο θεμα .

Οταν εμφανιστει παλι ο αριθμος των ποστ οπως προειπα και πιο πανω και ο Τελης υπακουσειο στις συστασεις που του εγιναν απο τον Ηλια , για ενα και μονο account , τοτε θα ξαναποσταρω , μεχρι τοτε

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ .

Γύρνα μωρή μπαμπόγρια, γύρνα…

Ή δεν το έθεσα σωστά ή δεν το εξέλαβες σωστά. Η λογική είναι ΚΑΙ, όχι Ή. Τα πολλαπλά accounts εξακολουθούν να μην επιτρέπονται. Ο αριθμός των posts αφαιρέθηκε γι’ αυτό το λόγο. Για να μην έρχεται σε θέση (ή να μη το χρησιμοποιεί ως δικαιολογία) κάποιος να κάνει πολλαπλά accounts.

Angel in black στο καλό. Αφού θίγεται η δημοκρατία προστάτεψε την όπως εσύ νομίζεις. Και καλά κάνεις εννοείται.
Unholy δεν με κάλυψες όχι. όχι πως είχες τέτοια διάθεση βέβαια.

Δεν χρειαζεται οταν λεμε την αποψη μας να καλυπτουμε εσενα φιλε μου για να καταλαβεις τι εννοουμε , αυτοι που τα καταλαβαν τα καταλαβαν αλλωστε για αυτους τα εγραψα και ειναι λογικο , να μην μπορουν να τα καταλαβουν ολοι αφου οι περισσοτεροι ειναι εκτος φασης και δεν γνωριζουν τι μπορει να ειπωθηκαν εκτος του Rocking.
την δημοκρατια την αντιλαμβανεται ο καθενας συμφωνα με αυτα που γνωριζει και τα βιωματα του , και σε πληροφορω οτι οι ενεργειες του Τελη , ασχετα αν ειναι φιλος μου , για μενα ηταν παιδιαστικες . Οπως και οι ενεργειες του Ηλια ηταν λαθος , και δεν το κατηγορω για αυτο οπως λεω , βρεθηκε στην συγκεκριμμενη στιγμη στη μεση , αλλα αντεδρασε περισσοτερο σαν administrator παρα σαν user .δεν προσπαθησε αρκετα να καταλαβει τι γινοταν γιατι και δεν ηταν υποχρεωμενος και επειδη ο Τελης δεν ακουγε αλλα αντιδρουσε εγωιστικα , κοιτοντας μονο την παρτη του .

Προσωπικα η γνωμη μου ειναι οτι μπαινει πολλες φορες στο ματι του κυκλωνα για αυτα που λεει και χωρις να λαμβανει υποψιν του ποσες φορες εχει κατηγορησει και αυτος νεους users , ειτε για τις μπαντες που ακουνε ειτε για αλλα θεματα.

Ειναι πολυ ευκολο να την χωνουμε στους αλλους , αλλα οταν μας την χωνουν μας πειραζει . Του Τελη του ειπα μερικα πραγματα μεσω sms πριν ακομα αλλαξει για λιγο user name .

Ο λογος που το εκανε αυτο (αλλαγη user name), τον καταλαβες ??? Γιατι η ολη αληθεια ειναι οτι προσπαθησε να το παιξει και καλα ποιοτικος user , εχοντας μπερδεψει κατ’εμε μερικες εννοιες . Ποιοτικος μπορει να ειναι καποιος που μπορει να εχει κανει και 10.000 posts , αλλα οταν φωναζεις να εξαφανιστουν τα ποστ , για να μην τα βλεπουν οι νεοι και μουν την λενε , καθε αλλο παρα ποιοτικος user μπορει να ειναι …μαλλον για μαιντανο user τον κοβω , και οχι μονο αυτο δινει στους αλλους users το δικαιωμα να του την λενε περισσοτερο . Το ολο θεμα το χθεσινο και η συνεχεια του με ενοχλησε παρα πολυ , για τον λογο , οταν λες κατι το υπεραπσιζεσαι γιατι πολυ απλα το πιστευεις , αλλοιως δεν υπαρχει λογος να το πεις , αλλα οταν καταληγεις σε ενεργειες του τυπου αλλαζω user name γιατι μου την λενε , δειχνει οτι πολυ απλα οτι αυτα που λες τα λες μονο και μονο για να τα πεις .

Σαν Ανδρεας ποτε μου δεν λειτουργησα ετσι και ποτε μου δεν θα λειτουργησω και εχω την απαιτηση και απο τους φιλους μου (εφοσον ο Τελης ειναι φιλος μου) να λειτουργουν αναλογα.

Y.Γ. Ξαναγυρισα !!!

«Έχω 2500 απαντήσεις. Θες να τα φτιάξουμε;»

Λυπάμαι αλλά έχω την εντύπωση ότι δεν πολύ κατάλαβες τι έγινε…
Προσωπικά τη λέω σε κάποιους για τ’ ακούσματα τους (πάντα σε κόσμιο ύφος και περισσότερο με χιουμοριστική διάθεση), αλλά ποτέ δεν το έκανα με κριτήρια παλαιότητας στο forum… Αντιθέτως εσύ το έχεις κάνει πάρα πολλές φορές, δηλαδή να μπαίνει κάποιος νέος user και να του τη λες…
Προσωπικά η κίνηση μου είχε σαν στόχο να δείξω ότι έχω τα @@ να υπερασπίζομαι δυναμικά τις απόψεις μου, χωρίς η όποια βαρύτητα και το κύρος των γραφομένων μου να στηρίζεται σ’ ένα κωλοαριθμό post…
Διαμαρτυρήθηκα και διαμαρτύρομαι (Συνασπισμός έγινα ρε πούστη μου) γιατί πολλοί τον τελευταίο καιρό προσπαθούν να περάσουν ότι υπάρχουν “αντικειμενικά” ποιοτικά ακούσματα και μη… Προσωπικά δεν το δέχομαι όπως κι εσύ αντιλαμβάνομαι… Αυτό το “αντικειμενικά” μου τη δίνει… Δημιουργεί στερεότυπα…

Και τι εκανες , απεκυρηξες το user name σου που με αυτο εισαι 2 χρονια εδω μεσα μονο και μονο για να μην στην λενε οι ποιοοτικοι και καλα user ? Αντι να κατσεις οπως ησουν με τα ποστ και να επιοχειρηματολογησεις ?? Και αν αυτοι ειναι γκασμαδες και δεν καταλαβαινουν , κατσε να κανεις και να παιξεις το παιχνιδι του καθενος . !!! Ωραιος τροπος αμυνας , συνεχισε ετσι !!!

Και τι εκανες , απεκυρηξες το user name σου που με αυτο εισαι 2 χρονια εδω μεσα μονο και μονο για να μην στην λενε οι ποιοοτικοι και καλα user ? Αντι να κατσεις οπως ησουν με τα ποστ και να επιοχειρηματολογησεις ?? Και αν αυτοι ειναι γκασμαδες και δεν καταλαβαινουν , κατσε να κανεις και να παιξεις το παιχνιδι του καθενος . !!! Ωραιος τροπος αμυνας , συνεχισε ετσι !!![/quote]

Δεν αποκύρηξα το user name μου… Απλά ζήτησα να σβηστεί ο αριθμός των post μου

Μηπως λεω μηπως εχεις πολυ αδυνατη μνημη ???

Μα τι γαμάτα θρεντ είναι αυτά που ανοίγω.

Μήπως δεν κατάλαβες καλά το πνεύμα μου…;

Σβήσε το προηγούμενο ρε Ηλία… Το έκανα γιατί δεν θέλω κανένας να νομίζει ότι επειδή έχω πολλά post έχει μεγαλύτερη αξία η άποψη μου… Ο “παλιουρας” είναι Ελληνική ανακάλυψη που τη σιχαίνομαι…

Xωρις λογια …

Α, φέρνω τα ποπ κορν? :lol:

Ναι ρε και οπως γυριζεις τραβα και το καζανακι

Nαι ρε UFO και τι σημαίνει αυτό; Δείχνω να έχω πρόβλημα με το nickname μου ή με τον αριθμό των post μου;

Θέλω κι εγώ Pop corn…