Πρωτοχρονιάτικες επιθυμίες

Το ξερει, αλλα… Μην το φωναζεις! Τα θελω τα μαλλακια μου, δεν ειμαι για ξεμαλλιασμα στα καλα καθουμενα! :lol: :lol: :lol:

poia tha se ksemaliasei kali mou?..afou einai gnosto oti o telis esena thelei.KAMIA ALLI!!! :slight_smile: …NOT?

Μα δεν ειναι…Αφου ειναι του Τελη… :roll:

{Εγω δεν την λεω την Πρωτοχρονιατικη επιθυμια μου γιατι θα φανω κακια(παλι)…}[/quote]

Ναι ρε είμαι ο Μαγκάιβερ, το σκάρωσα με τον κρίνο…

ton xtypise deksia, ton xtypise aristera…ton krino…ki egeneto to thavma!
episis protoxroniatiki epithymia mou…kai pasxalini,einai na pantrefto enan gero plousio,sta teleftea tou kai na fao ta lefta me ton erasti mou…

ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ…

εισαι και μεγαλυτερος μου ομως…και με λεφτα! :slight_smile:

Μπα…Καποιον 90αρη βρες ρε συ…
{Αυτη σου η επιθυμια(βλ. πουρό με λεφτα) ειναι και δικος μου σκοπος ζωης…}

Μπα…Καποιον 90αρη βρες ρε συ…
{Αυτη σου η επιθυμια(βλ. πουρό με λεφτα) ειναι και δικος μου σκοπος ζωης…}[/quote]

Ρε άστο διάλο πουτ@νες γυναίκες όλες!

Με τον καλό λόγο στο στόμα, ο Θανάσης μας, πάντα?.

Μπα…Καποιον 90αρη βρες ρε συ…
{Αυτη σου η επιθυμια(βλ. πουρό με λεφτα) ειναι και δικος μου σκοπος ζωης…}[/quote]

Ρε άστο διάλο πουτ@νες γυναίκες όλες![/quote]
Ετσι ετσι! Δωσε δωσε!

[size=1]Μην πω τιποτα για τους ανδρες βεβαια, γιατι δεν σε παιρνει…[/size]

[size=1]πουτάνες είναι κ αυτοί…χιχιιχιχι[/size]

[size=1]ΟΧΙ!!! Σε παρακαλώ, Σόφη μου, όχι πάλι? [/size]

giati vre thanasi mou mas vrizeis?pou ksereis?mporei na eisai esy o erastis mou!tha se xalagan ta fragka tou pappou kai mia thea gynaika,opos ego,dipla sou?
koritsia iremiste…de xreiazetai na vrizoume tous antres!mporoume aplos na tous ekmetaleftoume!!! :smiley:

Γιατί οι εραστές και οι γκόμενες είναι αναλώσιμες… Παντού εκμετάλευση!

Όποτε καλά λέω εγώ!

Μην μασάς κολλητέ εκμεταλλεύσου τις, όπως σε εκμεταλλεύονται…

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

nai,les ki esy de tha fas apo ta fragka tou geroksekouti…AXARISTE!!!

nai,les ki esy de tha fas apo ta fragka tou geroksekouti…AXARISTE!!![/quote]

Εγώ όμως μπορώ…

Που βαδίζουμε… Δεν ερωτεύεται κανένας πια όπως τον παλιό καλό καιρό? Κι εγώ που περιμένω τον ιππότη μου? :cry:

Μα κι εγω τον περιμενω! Απλα,πειραζει που θελω να ειναι γερος(με το ενα ποδι, βρε αδερφε…) και με φραγκα; :roll:

Ιπποτες δεν υπαρχουν πια…τους πατησε και αυτους το τρενο και οσοι γλυτωσαν το γυρισαν κι αυτοι και γιναν ποτες.